draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Recha_0684 po prostu są irytujące, nie każdy musi lubić płaczące, drące jape kaszojady :D
0
@Recha_0684 byłem kaszojadem i już nie jestem, więc?
1
@BorzyKrzys wychowałem się na starych forach i dzisiaj została mi tylko la bamba gościu
1
o patrz @Comentateiro , ludzie wolą cieszyć się sobą, realizować, podróżować zamiast zajmować się kaszojadami :D niespotykany trend
0
@Wasacz_
ale pudłlo, właśnie to was charakteryzuje, że jesteście fanatykami z giętkimi kręgosłupami. Ja potrafię pochwalić Sikorskiego (nie chce mi się teraz szukać) i tylko z zeszłego tygodnia dodałem post wyśmiewający brauna i mentzena także strasznie się pomyliłeś :) o pisie też mi się nie chce szukać, takze masz zeszły tydzień śmiechu z konfy:
zeszły tydzień:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15066523#comment-15066523
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15074054#comment-15074054
A dlaczego tusk? bo jest on dla mnie jednym z największy klamwców obok morawieckiego i widzę, ze tutaj ma ołtarz
6
@Borneo hahaha xD ale macie giętkie kręgosłupy by robić takie fikołki xD
rudy nawet jakby wam matkę przehandlował za Iqosa to byście powiedzieli, że w sumie eko bo nie fajki
3
@Ryoumen a mam to gdzieś :D nie jestem żadnym fanatykiem i potrafię w każdej opcji politycznej znaleźć absurdy
25
czy on nie widzi ekspertów z la rambli? a no tak, rudy ma takich wyborców, że nawet jak napluje w twarz to oni zaklaszczą :D
1
piękne xDD
https://x.com/krzysio2137/status/1864968650454602077
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
niech ktoś go jeszcze zapyta jak to jest być tak zakłamanym człowiekiem i ponownie złożyć kupię obietnic i ich nie zrealizować :D
1
@FCKubanczyk89
a ja mówię o stosunku do rosji, który porównuje do PDF'a.
Tego i tego nie da się w żaden sposób akceptować i tolerować
2
@FCKubanczyk89 dla mnie każdy, kto nie potępia i nie ma innego zdania o rosji jak o barbarzyńcach jest osobą niegodną uwagi
4
@Pedri16Future kurtuazyjnie dziękując po kacapsku
8
hahaha, pięknie zgasił brauna xDDDDDDDDDDDDDDd
0
piękny projekt, szkoda, że tak późno
8
o nie, fragment gdzie wszyscy jadą równo 140km/h zgodnie z przepisami, najgorzej bo bezmózgi szybko i bezpiecznie już nie są szybcy, bo się cykają :///
0
bezkitu
1
nie mogę się doczekać
https://x.com/alvarezgmll/status/1863888902232109505
0
masakra, chłop jeszcze przegrał w sądzie. Przyczepka nie do zobaczenia
1
no to jeszcze tylko zdjęcie jak zapiernicza z kilofem i essa można jechać
10
geopolitycy be like:
24
niesamowite co kampania robi z ludźmi xD nagle wszyscy sobie przypominają o dostawcach bułek, piekarzach, kasjerkach
0
piękne xDDDD
0
taka Rosja to ma dobrze, może sobie zrywać bez problemu kable. Zaraz jakiś rurociąg przerwie essa
7
o, ktoś dodał zdjęcie aktywiszcza
22
niech ktoś mu powie jaki jest naprawdę powód zamknięcia kopalni xDDD trochę się ośmiesza
6
piękne zachowanie policjanta, szkoda, że ich tak mało jest
7
kucharczyk wielki plus, że potrafił się opanować zamiast tych chorych ludzi od razu rozjechać
3
dlatego tak bardzo nie lubię państwa jakim są Niemcy. Zrabowali dzieła sztuki i powinni je w zębach oddać z odsetkami