0

@Recha_0684 po prostu są irytujące, nie każdy musi lubić płaczące, drące jape kaszojady :D

0

@Recha_0684 byłem kaszojadem i już nie jestem, więc?

1

@BorzyKrzys wychowałem się na starych forach i dzisiaj została mi tylko la bamba gościu

1

o patrz @Comentateiro , ludzie wolą cieszyć się sobą, realizować, podróżować zamiast zajmować się kaszojadami :D niespotykany trend


0

@Wasacz_
ale pudłlo, właśnie to was charakteryzuje, że jesteście fanatykami z giętkimi kręgosłupami. Ja potrafię pochwalić Sikorskiego (nie chce mi się teraz szukać) i tylko z zeszłego tygodnia dodałem post wyśmiewający brauna i mentzena także strasznie się pomyliłeś :) o pisie też mi się nie chce szukać, takze masz zeszły tydzień śmiechu z konfy:
zeszły tydzień:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15066523#comment-15066523
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15074054#comment-15074054

A dlaczego tusk? bo jest on dla mnie jednym z największy klamwców obok morawieckiego i widzę, ze tutaj ma ołtarz

6

@Borneo hahaha xD ale macie giętkie kręgosłupy by robić takie fikołki xD
rudy nawet jakby wam matkę przehandlował za Iqosa to byście powiedzieli, że w sumie eko bo nie fajki

3

@Ryoumen a mam to gdzieś :D nie jestem żadnym fanatykiem i potrafię w każdej opcji politycznej znaleźć absurdy

25

czy on nie widzi ekspertów z la rambli? a no tak, rudy ma takich wyborców, że nawet jak napluje w twarz to oni zaklaszczą :D


1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

niech ktoś go jeszcze zapyta jak to jest być tak zakłamanym człowiekiem i ponownie złożyć kupię obietnic i ich nie zrealizować :D


1

@FCKubanczyk89
a ja mówię o stosunku do rosji, który porównuje do PDF'a.
Tego i tego nie da się w żaden sposób akceptować i tolerować

2

@FCKubanczyk89 dla mnie każdy, kto nie potępia i nie ma innego zdania o rosji jak o barbarzyńcach jest osobą niegodną uwagi

4

@Pedri16Future kurtuazyjnie dziękując po kacapsku

8

hahaha, pięknie zgasił brauna xDDDDDDDDDDDDDDd


0

piękny projekt, szkoda, że tak późno


8

o nie, fragment gdzie wszyscy jadą równo 140km/h zgodnie z przepisami, najgorzej bo bezmózgi szybko i bezpiecznie już nie są szybcy, bo się cykają :///


0

bezkitu


1

0

masakra, chłop jeszcze przegrał w sądzie. Przyczepka nie do zobaczenia


1

no to jeszcze tylko zdjęcie jak zapiernicza z kilofem i essa można jechać


10

geopolitycy be like:


24

niesamowite co kampania robi z ludźmi xD nagle wszyscy sobie przypominają o dostawcach bułek, piekarzach, kasjerkach


0

piękne xDDDD


0

taka Rosja to ma dobrze, może sobie zrywać bez problemu kable. Zaraz jakiś rurociąg przerwie essa


7

o, ktoś dodał zdjęcie aktywiszcza


22

niech ktoś mu powie jaki jest naprawdę powód zamknięcia kopalni xDDD trochę się ośmiesza


6

piękne zachowanie policjanta, szkoda, że ich tak mało jest


7

kucharczyk wielki plus, że potrafił się opanować zamiast tych chorych ludzi od razu rozjechać


3

dlatego tak bardzo nie lubię państwa jakim są Niemcy. Zrabowali dzieła sztuki i powinni je w zębach oddać z odsetkami


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?