draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Comentateiro widzisz trucicielu? jestem eko bez kaszojadów mówi gazeta wyborcza
12
taka prawda, kiedyś tusk kablował teraz tarczyński
https://x.com/JakubKubunio/status/1854868146953367678
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
ale to jest piękne nagranie xDDDDD
2
ciekawe czy ekspert Wolski dalej będzie twierdził, że Ukraina tą wojnę wygrała xDD
Pokój i Rosja robi dogrywkę za kilkat lat
1
dobrze piszę Bartosiak, szmalcownicy co kablują na Polskę powinni być wydaleni z polskiej polityki
0
xDD piękne
https://x.com/krolbijedame/status/1854818101763662245
21
śmiechłem xDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999
@Moderacja @wpwelement no to leci ban dla Was Panowie
1
ktoś wie dlaczego czasami linki z twittera nie działają?
Normalnie przed twitter jest https://
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
to prawda, pomimo tego, co rudy wygadywał i się jak zwykle wygłupił, to tarczyński nie powinien kablować jak kiedyś tusk na Polskę. Osoby srające na własną ojczyznę kojarzą mi się ze szmalcownikami
20
czyli dalej mają takie same prawa jak mężczyźni i nie dostały kolejnych przywilejów xDD?
0
jako osoba, która ma wykształcenie związane m.in z inżynierią ruchu drogowego i widzę temat sekundników to polecam zapoznanie się z rodzajami sygnalizacji świetlnych. Jaki szok jest ludzi, że takie sekundniki można zainstalować na niewielu sygnalizatorach bo niewiele sygnalizatorów działa stało czasowa.
Jak już mamy sygnalizację akomadacyjną, której więcej w polskich miastach, czy jak np. ITS w Bydgoszczy to już dupa i czasówki nie mogą działać.
Dlaczego?
Bo by odliczało, 10, 9, 8, nagle 20, nagle 15. etc.
3
@Comentateiro widzisz? i po co te kaszojady jak nawet myszy pokazały nasz kierunek
17
piękne xDD
5
ale to będzie piękne jak się okażę PSG Galacticos v2 :D
0
@draxidox
https://x.com/RedWavePulse/status/1854046991363215447
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
@kamyk_23 spoko są loty do Warszawy jakbyco
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
24
ależ on to kiedyś miał
https://x.com/majkeI1999/status/1854053096046903321
13
Oficjalny powód: Awaria promptera xDDD
3
ale megalomania, pasy na uliy
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.