draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
dlatego polecam każdemu mieć kamerę w samochodzie. Pieprzniesz takich w nocy i weź teraz się tłumacz bez kamery :)
0
@szymonekk ja rozdawałem ulotki za 4zł/h, gosh, rondo Jagiellonów, Bydgoszcz, pozdrawiam
1
chciałbym drugiej debaty Petru Mentzen, bo nie ma co się oszukiwać, wcześniej rysiek rozjechał sławka
0
to ja byłem bardzo biedny studentem xDD
2
@Comentateiro przestań mnie szantażować
9
prezes celnie
https://x.com/szef_dywizji/status/1857045661381693926
5
kto prowadzi ten profil xDD najlepiej by prezydent flixbusem jeździł xDD
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1857020583722009064
4
tusk nie skumał, że miał tych z pisu do paki łapać xDDD?
10
Radek co pocisnął trzaskosia :D
5
co jest xDDDDd ten post ma 100k lajków i 3mln wyświetleń
0
@MessiForeverTheBest
blik to system który stworzyły banki
46
nie ma lepszej firmy niż inpost, od zawsze mają moje wsparcie
2
- Trzecia najwyższa pensja
- Kontrakt do 2027r.
- 10 na plecach
0
siedzą już w więzieniu wszyscy złodzieje z pisu, prawda?? prawda??????
4
@konrad1661 gościu wiesz co ten człowiek robi xDD? to jest chory psychicznie człowiek i wcale mi go nie szkoda, bo jest szkodnikiem
Każdy kto go popiera w sumie też
8
śmiechłem xDD
1
generalnie obojętnie kogo wystawic pis to Trzaskowski/Sikorski rozjadą ich bez problemu. Pis nie ma pół kandydata do wyborów xD
jak platforma tego nie weźmie gładko to będę ździwiony
3
@Bobo25
Aha, czyli palnął, że nie zrealizuje wszystkich, i generalnie może gówno zrealizować i będzie spoko, bo przecież jest w koalicji xDDD
Wam to plują w twarz i mówicie, że to serio deszcz.
2
@Bobo25
no to skoro nie 100% to ile można oczekiwać? Skoro rzucasz, że nie można oczekiwać całości no to ile, połowę?
Z czego rozliczać? Zrobią gówno i powiedzieć "okej zrobili gówno, wydymali nas (wyborców bez mydła) bo przecież nie rządzili"
30
@Bobo25 no tak nie czepiajmy się, niech sobie rzucają hasła i potem mają w dupie wyborców.
Jak wtedy weryfikować postulaty jak objęli rządy? Mogą zrealizować 5%, 10% czy ile?
17
@D10SLEO najważniejsze, że PiS nie rządzi!!!
13
Fati z tą 10'tka na plecach xDDD
4
@NeroTFP1
dokładnie, nigdy nie przyszło mi do głowy by za dzieciaka pokazywać faka policji, co najwyżej jak gówniarzem byłem to dzień dobry z dupy mówiłem.
19
zawsze bawi xDD
15
ten jeden fizjoterapeuta, o którego masz się nie martwić :D
66
haha coś pięknego xDDD króciutko z patologią
0
Komentarz usunięty
4
dobra szyba
3
piękna to była bitwa :D