0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

dlatego polecam każdemu mieć kamerę w samochodzie. Pieprzniesz takich w nocy i weź teraz się tłumacz bez kamery :)


0

@szymonekk ja rozdawałem ulotki za 4zł/h, gosh, rondo Jagiellonów, Bydgoszcz, pozdrawiam

1

chciałbym drugiej debaty Petru Mentzen, bo nie ma co się oszukiwać, wcześniej rysiek rozjechał sławka


0

to ja byłem bardzo biedny studentem xDD

/photo/1

2

@Comentateiro przestań mnie szantażować


9

5

kto prowadzi ten profil xDD najlepiej by prezydent flixbusem jeździł xDD
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1857020583722009064

4

tusk nie skumał, że miał tych z pisu do paki łapać xDDD?


10

Radek co pocisnął trzaskosia :D


5

co jest xDDDDd ten post ma 100k lajków i 3mln wyświetleń


0

@MessiForeverTheBest
blik to system który stworzyły banki

46

nie ma lepszej firmy niż inpost, od zawsze mają moje wsparcie


2

- Trzecia najwyższa pensja

- Kontrakt do 2027r.

- 10 na plecach

0

siedzą już w więzieniu wszyscy złodzieje z pisu, prawda?? prawda??????


4

@konrad1661 gościu wiesz co ten człowiek robi xDD? to jest chory psychicznie człowiek i wcale mi go nie szkoda, bo jest szkodnikiem
Każdy kto go popiera w sumie też

8

śmiechłem xDD


1

generalnie obojętnie kogo wystawic pis to Trzaskowski/Sikorski rozjadą ich bez problemu. Pis nie ma pół kandydata do wyborów xD
jak platforma tego nie weźmie gładko to będę ździwiony

/photo/1

3

@Bobo25
Aha, czyli palnął, że nie zrealizuje wszystkich, i generalnie może gówno zrealizować i będzie spoko, bo przecież jest w koalicji xDDD
Wam to plują w twarz i mówicie, że to serio deszcz.

2

@Bobo25
no to skoro nie 100% to ile można oczekiwać? Skoro rzucasz, że nie można oczekiwać całości no to ile, połowę?
Z czego rozliczać? Zrobią gówno i powiedzieć "okej zrobili gówno, wydymali nas (wyborców bez mydła) bo przecież nie rządzili"

30

@Bobo25 no tak nie czepiajmy się, niech sobie rzucają hasła i potem mają w dupie wyborców.
Jak wtedy weryfikować postulaty jak objęli rządy? Mogą zrealizować 5%, 10% czy ile?

17

@D10SLEO najważniejsze, że PiS nie rządzi!!!

13

Fati z tą 10'tka na plecach xDDD


4

@NeroTFP1
dokładnie, nigdy nie przyszło mi do głowy by za dzieciaka pokazywać faka policji, co najwyżej jak gówniarzem byłem to dzień dobry z dupy mówiłem.

19

zawsze bawi xDD


15

ten jeden fizjoterapeuta, o którego masz się nie martwić :D


66

haha coś pięknego xDDD króciutko z patologią


0

Komentarz usunięty

4

dobra szyba


3

piękna to była bitwa :D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?