draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
dokładnie, ewidentny faul na brazolu
9
xDDDDDDDDDDD kapitalne niecelne podanie
9
to jest żenada jak ulgowo traktowany jest ten brazol
4
piękne wystąpienie Sikorskiego
3
piękne zagrania
22
To akurat prawda, tusk i platforma powinna przepraszać za swoje idiotyczne zachowanie jak rządził pis i narażanie polski na niebezpieczeństwo
9
@MOLESTA
I naprawdę nie widzisz różnicy, na co może sobie pozwolić Polak w 2010r. i w 2024 xD?
2
rządy mieliśmy, jakie mieliśmy, ale to, co Polski naród zrobił ze wzrostem PKB to jest coś pięknego
1
@FCB_dimiC
Miałem kiedyś sytuację jadąc rowerem, że z naprzeciwka w ostatniej chwili gość rowerem pijany wjechał na mnie czołowo. Wpadłem w krzaki on też.
Mój rower wtedy był wart wtedy koło 6k i miał pogiętą kierownicę. Uciekał pieszo bez roweru przez las, ale go dorwałem i wezwałem policję.
Oprócz tego, że miał 2 promile, miałem zniszczony rower, to policja powiedziała, że co najwyżej mogę go cywilnie pozwać ale cytując "czy to się opłaca?"
0
najgorsze jest to, że w takich momentach masz zniszczonych samochód i gówno zrobisz rowerzyście bo nie ma OC.
No, chyba że chcesz się pałować 3 lata cywilnie w sądzie :)
3
tak powinno się kończyć przekroczenie polskiej granicy z Białorusią w nielegalny sposób
https://x.com/ekonomat_pl/status/1837494679572517078
0
@FCB_dimiC
2020r. chyba
11
czekam aż powstanie specjalna komórka w policji oraz odpowiednie przepisy do skutecznego utylizowania "szybko i bezpiecznie" z publicznych dróg
0
@Comentateiro to nie ja xD ja popieram działania tego Pana
0
bezkitu GTA xDD
1
@maroon tak xDD tymczasem Norwedzy, którzy mają jedną najniższych średnią wypitego alkoholu na osobę w Europie
9
@Kgorecki2500
przynajmniej nie ma tylu osób z problemami z alkoholem, wypadkami i zwiększonymi nakładami na służbę zdrowia
3
genialnie Sikorski wypada jako Minister spraw zagranicznych
7
co za problem wprowadzić również w Polsce
1
@Comentateiro oglądam już filmiki jak wychowywać kaszojady porządnie
0
jak go wyprzedzę to zawsze jakoś dziwnie przednia szyba staje się brudna i muszę intensywnie spryskiwaczami potraktować
0
fajny tatuaż zrobiło sobie Twoja córka @Comentateiro
https://x.com/RedPillsAlex/status/1837160187905335669
23
jak to możliwe, że tu karnego nie było xDDDDDDDDDDDD?
1
kolejne popisy "szybko i bezpiecznie"
17
ten Yamal xDDD
0
@Xaviball
a dziękuję, biorę przykład z @Comentateiro i TVN bo to w końcu najlepsza stacja
0
@Matheu12 po co dzieci czyli coś co mi i narzeczonej obniży standard życia xD
możemy więcej podróżować, realizować się w pracy, być szczęśliwi, odpoczywać, zero wad
0
@Hosh ciii "szybko i bezpiecznie" nie skumają oporów powietrza i podstaw fizyki
1
@pt9 pewnie nie masz prawa jazdy i blokowałeś lewy pas, nie masz prawa zabierać głosu
0
@Roobo a w ilu krajach UE jest to 150 lub 160?? przecież wprowadziliby gdyby było to logiczne i zasadne, prawda??