17

dokładnie, ewidentny faul na brazolu


9

xDDDDDDDDDDD kapitalne niecelne podanie


9

to jest żenada jak ulgowo traktowany jest ten brazol


4

piękne wystąpienie Sikorskiego


3

piękne zagrania


22

To akurat prawda, tusk i platforma powinna przepraszać za swoje idiotyczne zachowanie jak rządził pis i narażanie polski na niebezpieczeństwo


9

@MOLESTA
I naprawdę nie widzisz różnicy, na co może sobie pozwolić Polak w 2010r. i w 2024 xD?

2

rządy mieliśmy, jakie mieliśmy, ale to, co Polski naród zrobił ze wzrostem PKB to jest coś pięknego

/photo/1

1

@FCB_dimiC
Miałem kiedyś sytuację jadąc rowerem, że z naprzeciwka w ostatniej chwili gość rowerem pijany wjechał na mnie czołowo. Wpadłem w krzaki on też.
Mój rower wtedy był wart wtedy koło 6k i miał pogiętą kierownicę. Uciekał pieszo bez roweru przez las, ale go dorwałem i wezwałem policję.
Oprócz tego, że miał 2 promile, miałem zniszczony rower, to policja powiedziała, że co najwyżej mogę go cywilnie pozwać ale cytując "czy to się opłaca?"

0

najgorsze jest to, że w takich momentach masz zniszczonych samochód i gówno zrobisz rowerzyście bo nie ma OC.
No, chyba że chcesz się pałować 3 lata cywilnie w sądzie :)


3

tak powinno się kończyć przekroczenie polskiej granicy z Białorusią w nielegalny sposób
https://x.com/ekonomat_pl/status/1837494679572517078

0

@FCB_dimiC
2020r. chyba


11

czekam aż powstanie specjalna komórka w policji oraz odpowiednie przepisy do skutecznego utylizowania "szybko i bezpiecznie" z publicznych dróg


0

@Comentateiro to nie ja xD ja popieram działania tego Pana


0

bezkitu GTA xDD


1

@maroon tak xDD tymczasem Norwedzy, którzy mają jedną najniższych średnią wypitego alkoholu na osobę w Europie

9

@Kgorecki2500
przynajmniej nie ma tylu osób z problemami z alkoholem, wypadkami i zwiększonymi nakładami na służbę zdrowia

3

genialnie Sikorski wypada jako Minister spraw zagranicznych


7

co za problem wprowadzić również w Polsce

/photo/1

1

@Comentateiro oglądam już filmiki jak wychowywać kaszojady porządnie


0

jak go wyprzedzę to zawsze jakoś dziwnie przednia szyba staje się brudna i muszę intensywnie spryskiwaczami potraktować


0

fajny tatuaż zrobiło sobie Twoja córka @Comentateiro
https://x.com/RedPillsAlex/status/1837160187905335669

23

jak to możliwe, że tu karnego nie było xDDDDDDDDDDDD?


1

kolejne popisy "szybko i bezpiecznie"


17

ten Yamal xDDD


0

@Xaviball
a dziękuję, biorę przykład z @Comentateiro i TVN bo to w końcu najlepsza stacja

0

@Matheu12 po co dzieci czyli coś co mi i narzeczonej obniży standard życia xD
możemy więcej podróżować, realizować się w pracy, być szczęśliwi, odpoczywać, zero wad

0

@Hosh ciii "szybko i bezpiecznie" nie skumają oporów powietrza i podstaw fizyki

1

@pt9 pewnie nie masz prawa jazdy i blokowałeś lewy pas, nie masz prawa zabierać głosu

0

@Roobo a w ilu krajach UE jest to 150 lub 160?? przecież wprowadziliby gdyby było to logiczne i zasadne, prawda??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?