draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
"szybko i bezpiecznie" śmieszny wymiar kary dla takie półmózga.
To powinna być odczuwalna kara, a nie koszt.
23
śmiechłem xDD
25
jak można nie dawać kobiecie możliwości aborcji po gwałcie xD co za głupota
10
ale to był dramatyczny transfer
14
ciekawe kiedy anuluje 100 konkretów xD
0
@FCB_dimiC nie bo kaszojady
1
Na swoim dwutygodniowym wyjeździe w Chorwacji wjechałem do Sarajewa.
Nawet w Bośni potrafią zawsze do kawy postawic szklankę wody.
Tylko u nas takie zacofanie.
I jest to zwykła kranówka.
7
Szkoda mi Zalewskiego że z takimi patałachami musi grać
0
Zagadka kto w akcji Zalewski Zieliński Lewandowski zjebał akcje xD???
0
@Comentateiro
A ile szczęścia daje życie po 30stce bez kaszojadów
1
co za kretyn
https://x.com/uxshady/status/1828855998200656295
0
ale trzeba być idiotą, by na rowerze wypieprzać 50km/h z podporządkowanej xD
Najgorzej, że w takim momencie jak Ci samochód taki obije to nic nie zrobisz oprócz 5 lat sprawy cywilnej.
0
yamal włączył tryb flopa fatiego?
0
co za półmózgi na plaży
0
Komentarz usunięty
0
@ferdas_rawa
"nie prędkość zabija a jej nagłe wytracenie"
Polecam zapoznanie się z corocznymi raportami policji dotyczących wypadków. Bardzo przejrzyste wykresy i statystyki.
https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,Wypadki-drogowe-raporty-roczne.html
1
@ferdas_rawa
to jak działa, że na zachodzie potrafią jeździć zgodnie z przepisami lub w krajach skandynawskich?
0
mikke co jedzie po sławku xd
3
o tak, piękny to byłby materiał o silniczkach
1
ale szybko i bezpiecznie się zesra jak jeszcze zacznie się w przyszłości pojawiać coraz więcej pomiarów odcinkowych.
0
@TheCule
Bo śmiesznie te śmietniki straży miejskiej wyglądały i jak widziałem śmietnik to od razu patrzyłem gdzie stoi obsrane kangoo ze śpiącymi strażnikami w środku xD
5
najbardziej bezużyteczne ministerstwo w Polsce
3
no i jechała szybko i bezpiecznie
0
@MesQueUnClub_87
No, dlatego napisałem w pierwszym poście by nie wyglądało to jak za czasów SM ze śmietnikami xD to była patologia.
SM - straż miejska
Niektórzy tutaj mogą być na tyle młodzi, by nie pamiętać jazdy przez wieś i analizowania czy śmietnik czy fotoradar.
0
@malicinho
Bardzo prosto, polecam literaturę m.in śp. Tomasza Szczuraszka pt. Bezpieczeństwo ruchu miejskiego.
Miałem przyjemność na studiach uczęszczać na jego wykłady.
0
@Foton
mam i to całkiem fajny. W zasadzie teraz zmieniłem.
Mimo, że nie jestem zawodowym kierowcą to statystycznie 3.4k miesięcznie to nie jest chyba mało co?
Ciekawe kto tutaj pochwali się wyższą średnią nie będąc zawodowym kierowcą.
To tylko jedno z moich narzędzi pracy :)
Wrzucam dwa, bo w zeszłym miesiącu zmieniłem i pierwszej statystyce nie ma tego miesiąca.
https://zapodaj.net/plik-D7jmdtKI0d
https://zapodaj.net/plik-R3o2Lm9dVO
0
@KluivertFCB
Tak tak, zacofanie ugabuga, fotoraday tylko dla kasy xD
Polecam zapoznanie ze środkami uspokojenia ruchu drogowego
0
@konrad1661
Nie ma czegoś takiego w pojęciu BRD
3
@KamQiX Jak klasyfikujesz czy prędkość stwarza zagrożenie lub nie?