11

ale to jest żenada xDD jak trzaskowski jeżdżący tramwajem i metrem


0

ale super koncert xDDDDD


4

Niemcy, którzy liczyli na szybki upadek Kijowa i chcieli wysłać 5000 kasków i kilogram gruszek xDD


tak się robi politykę

5

Polska i romantyczna polityka xDDD
wspieraliśmy od samego początku Ukrainę i zostaliśmy jak zwykle wyhuhani


13

btw. piękny pomnik

/photo/1

14

zawsze mam ciary jak sobie wyobrażam, jaka to musiała być hukowa śmierć


1

znowu na tego nieroba szefa nieudacznika robić, niech ja go tylko dzisiaj spotkam to mu wygarnę wszystko

3

uwielbiam wyprzedzać prawym motłoch jadący bez powodu środkowym pasem


0

@MartinRNB9 beż przesady, technika i umiejętności jak przeciętny hiszpan z Cadiz czy Sevilli

0

Urbański to się wychował w Polsce?
Wygląda techniką jakby nie..

0

ale pierdolnik xDDDDDD


1

dobrze to wygląda, oby rząd tego nie położył


5

przez to u nas na drogach ekspresowych jest tak beznadziejnie. Jeden nie wiadomo co robi na lewym pasie, drugi miga i podjeżdża na 2m od zderzaka..


4

ale Ci laweciarze w Wwa mają żniwa od wczoraj xDD


6

xDD drugie dno


0

to byłby bardzo dobry ruch rządu w kontekście CPK i rozwoju polskich kolei


16

ale żenada xD jedno z najważniejszych uroczystości jest blokowane xD
tęczowe marsze okej, marsz niepodległości beee


31

piękne xDDDDDDDD


10

kolor skóry przypadkowy xDDDDDDD


1

bednarek w chelsea xDD


0

@Bartula bo nie ma nikogo lepszego xD

2

pięknie, tak to powinno wyglądać


0

@xVENUMx to wy tak żyjecie???????????

5

śmiechłem xDD


1

@FCB_dimiC
nie wiem, głosowałem już na całe spektrum polityczne nawet z wczesnym tuskiem i wszyscy walą w ciula.

34

tusk znowu oszukał xDD??
Nie ma to jak co kadencje walić puste obietnice bez pokrycia #100konkretów


0

@tomek8756 gdzie wady xDDD???

0

eleganckie auto, szkoda, że w europie nie ma


9

masakra, przywiązać w lesie psa ze szczeniakami


0

@Cule2013
nawet dla tuska z platformą i lewicą co chcieli imigrantów wpuszczać xDD?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?