draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
ale to jest żenada xDD jak trzaskowski jeżdżący tramwajem i metrem
0
ale super koncert xDDDDD
4
Niemcy, którzy liczyli na szybki upadek Kijowa i chcieli wysłać 5000 kasków i kilogram gruszek xDD
tak się robi politykę
5
Polska i romantyczna polityka xDDD
wspieraliśmy od samego początku Ukrainę i zostaliśmy jak zwykle wyhuhani
13
btw. piękny pomnik
14
zawsze mam ciary jak sobie wyobrażam, jaka to musiała być hukowa śmierć
1
znowu na tego nieroba szefa nieudacznika robić, niech ja go tylko dzisiaj spotkam to mu wygarnę wszystko
3
uwielbiam wyprzedzać prawym motłoch jadący bez powodu środkowym pasem
0
@MartinRNB9 beż przesady, technika i umiejętności jak przeciętny hiszpan z Cadiz czy Sevilli
0
Urbański to się wychował w Polsce?
Wygląda techniką jakby nie..
0
ale pierdolnik xDDDDDD
1
dobrze to wygląda, oby rząd tego nie położył
5
przez to u nas na drogach ekspresowych jest tak beznadziejnie. Jeden nie wiadomo co robi na lewym pasie, drugi miga i podjeżdża na 2m od zderzaka..
4
ale Ci laweciarze w Wwa mają żniwa od wczoraj xDD
6
xDD drugie dno
0
to byłby bardzo dobry ruch rządu w kontekście CPK i rozwoju polskich kolei
16
ale żenada xD jedno z najważniejszych uroczystości jest blokowane xD
tęczowe marsze okej, marsz niepodległości beee
31
piękne xDDDDDDDD
10
kolor skóry przypadkowy xDDDDDDD
1
bednarek w chelsea xDD
0
@Bartula bo nie ma nikogo lepszego xD
2
pięknie, tak to powinno wyglądać
0
@xVENUMx to wy tak żyjecie???????????
5
śmiechłem xDD
1
@FCB_dimiC
nie wiem, głosowałem już na całe spektrum polityczne nawet z wczesnym tuskiem i wszyscy walą w ciula.
34
tusk znowu oszukał xDD??
Nie ma to jak co kadencje walić puste obietnice bez pokrycia #100konkretów
0
@tomek8756 gdzie wady xDDD???
0
eleganckie auto, szkoda, że w europie nie ma
9
masakra, przywiązać w lesie psa ze szczeniakami
0
@Cule2013
nawet dla tuska z platformą i lewicą co chcieli imigrantów wpuszczać xDD?