25

xD piękne


3

haha, będę pierwszy, by się ratować i uciekać stąd :D


38

klasyk xd


13

ta obrona polski xDDDDDDDDD


0

@Jakchcesz
no tak, powiedz to Austrii, krajom skandynawskim i ich śmiertelności na drogach xD

0

@Tabaluga37
dokładnie, zawyżają prędkość o kilka km.

1

to prawda, w pozostałych krajach ta tolerancja potrafi być do 1-3km/h a u nas 10 xDD Pewnie wynika to z lipnego sprzętu.
wprowadzić nieoznakowane fotoradary (tylko nie te śmietniki co kiedyś SM stawiał) nieoznakowane kontrole odcinkowe i trochę będzie bardziej cywilizowanie jak na zachodzie :)


22

klasyk xDDDDDDDDDDDD


1

@siuuu dzięki, z fartem mordo

0

@FcPortoFan1999 przez metodę "prób i błędów"

1

@Luciano99 bo staram się z @Comentateiro o dziecko

4

@Comentateiro przygotowuje się do roli ojca, wzoruje się na tym śniadaniu dla dziecka, co uważasz???


2

@osa91 uśmiechnięci jak zwykle choćby wam kibel z domu kradli to i tak powiecie, że w sumie spoko i im się przy daXDDD

6

po taką patologię powinna z miejsca przyjeżdżać śmieciarka


7

uśmiechaj się :))))


4

to co oni nie mają radarów xD?


41

klasyk xDDDDDDD


4

i pięknie, chociaż szkoda, że kwota taka niska


6

pamiętacie jak tusk i pozostali posłowie platfomy, lewicy chcieli ich wpuszczać i przeszkadzali w działaniach straży granicznej, wojska?


Dobrze, że Ci ludzie teraz nie rządzą, prawda??
Prawda?

6

co za żenada i bezczelność

/photo/1

0

Żukowska jest niemożliwa xDDD


12

zakręt nie ustąpił pierwszeństwa "szybko i bezpiecznie"


3

dokładnie, brak kultury jazdy w Polsce na autostradachi skach. Coraz więcej odcinkowych pomiarów prędkości jest na A1 (przy Ciechocinku, okolice Częstochowy) czy obwodnica Poznania na A2, i jakoś na odcinkowych pomiarach prędkości nagle mózg wraca

/photo/1

2

@Comentateiro doradź, narzeczona pisała do baby a ta ciasta nie chce zrobić


20

już nie ma czytania książek w metrze xD?


1

no kretyn xD


0

@PIWOSZ89
aha, czyli tylko potwierdziłeś, że tusk to oszust bo inni też kradną xDDD

4

@PIWOSZ89 to jeszcze zapodaj uśmiechniętego fikołka intelektualnego na niezrealizowane obietnice na pierwsze 100 dni rządu.

27

rudy to jedna z najbardziej zakłamanych osób w polskiej polityce


2

@jacobFCB nie masz prawa jazdy nie znasz się zdaniem cześci użytkowników la rambli, doadtkowo ma szybkie auto to może etc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?