draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
xD piękne
3
haha, będę pierwszy, by się ratować i uciekać stąd :D
38
klasyk xd
13
ta obrona polski xDDDDDDDDD
0
@Jakchcesz
no tak, powiedz to Austrii, krajom skandynawskim i ich śmiertelności na drogach xD
0
@Tabaluga37
dokładnie, zawyżają prędkość o kilka km.
1
to prawda, w pozostałych krajach ta tolerancja potrafi być do 1-3km/h a u nas 10 xDD Pewnie wynika to z lipnego sprzętu.
wprowadzić nieoznakowane fotoradary (tylko nie te śmietniki co kiedyś SM stawiał) nieoznakowane kontrole odcinkowe i trochę będzie bardziej cywilizowanie jak na zachodzie :)
22
klasyk xDDDDDDDDDDDD
1
@siuuu dzięki, z fartem mordo
0
@FcPortoFan1999 przez metodę "prób i błędów"
1
@Luciano99 bo staram się z @Comentateiro o dziecko
4
@Comentateiro przygotowuje się do roli ojca, wzoruje się na tym śniadaniu dla dziecka, co uważasz???
2
@osa91 uśmiechnięci jak zwykle choćby wam kibel z domu kradli to i tak powiecie, że w sumie spoko i im się przy daXDDD
6
po taką patologię powinna z miejsca przyjeżdżać śmieciarka
7
uśmiechaj się :))))
4
to co oni nie mają radarów xD?
41
klasyk xDDDDDDD
4
i pięknie, chociaż szkoda, że kwota taka niska
6
pamiętacie jak tusk i pozostali posłowie platfomy, lewicy chcieli ich wpuszczać i przeszkadzali w działaniach straży granicznej, wojska?
Dobrze, że Ci ludzie teraz nie rządzą, prawda??
Prawda?
6
co za żenada i bezczelność
0
Żukowska jest niemożliwa xDDD
12
zakręt nie ustąpił pierwszeństwa "szybko i bezpiecznie"
3
dokładnie, brak kultury jazdy w Polsce na autostradachi skach. Coraz więcej odcinkowych pomiarów prędkości jest na A1 (przy Ciechocinku, okolice Częstochowy) czy obwodnica Poznania na A2, i jakoś na odcinkowych pomiarach prędkości nagle mózg wraca
2
@Comentateiro doradź, narzeczona pisała do baby a ta ciasta nie chce zrobić
20
już nie ma czytania książek w metrze xD?
1
no kretyn xD
0
@PIWOSZ89
aha, czyli tylko potwierdziłeś, że tusk to oszust bo inni też kradną xDDD
4
@PIWOSZ89 to jeszcze zapodaj uśmiechniętego fikołka intelektualnego na niezrealizowane obietnice na pierwsze 100 dni rządu.
27
rudy to jedna z najbardziej zakłamanych osób w polskiej polityce
2
@jacobFCB nie masz prawa jazdy nie znasz się zdaniem cześci użytkowników la rambli, doadtkowo ma szybkie auto to może etc.