0

@Azi a jaka podstawa prawna jest legitymowania? bo stoi i robi legalne rzeczy?
Do legitymowania musi być podstawa prawna, polecam kanał audyt obywatelski na yt.
Gościu robi milionowe zasięgi bo wygrywa właśnie w sądach z tymi idiotami w policji co próbują legitymować bez podstawy prawnej.

4

to jest żenada, że Policja nie walczy z osobami co jeżdżą/parkują na chodnikach niezgodnie z przepisami i jeszcze zawijają aktywistę, który robi dobrą robotę xDDD


0

racja, trzaskowski rozjedzie pis w wyborach i jedyny argument to że kiedyś komorowski przegrał z dudą xDD


1

@Comentateiro xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

kurwa, mają Guardiole na ławce

2

piękne widowisko w Vigo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

każdy kto głosował na ko powinien wypieprzać z polski, serio. jeszcze atomówkę niech uwalą



0

jak w 39' xDD


0

@MOLESTA
jak jedziesz 140km/h to inaczej mimo wszystko to wygląda, może wyprzedzał i właśnie zjeżdżał na prawy? może grzebał w radiu lub drapał się po jajcach

5

to jest kryminał, ta laska powinna być pozbawiona kończyn dolnych by więcej nie zrobiła komuś krzywdy


0

@draxidox



jeszcze to...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Fizzy Womack mnie właśnie cieszy, że w końcu wychodzi coś co nie jest jung leosią i bambi :D

1

o tak, czekałem na powrót Quebo, w końcuuuu


2

niesamowite, prezydent Warszawy jeździ po miastach polski


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@FCB24 aczkolwiek ostatni sezon to dla mnie kupa gówna, peak serialu to dla mnie pojedynek z sycylią. Absolutnie niesamowite jest spotkanie Thomasa Shelbiego i Luca Changretta


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@arasz1819 dla was to powinien tylko startować tusk i trzaskowski nie xD? każdy inny kandydat to zmarnowany głos i gwałt demokracji

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

szybko xDDDDDDDDD

3

to się może źle zestarzeć xDD


35

to jest żart z tymi okupasami w Hiszpanii, powinni rząd wywieźć na taczkach, ale skoro takie lewactwo im pasuje ^^
https://x.com/krolbijedame/status/1858061128204435833

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

dlatego polecam każdemu mieć kamerę w samochodzie. Pieprzniesz takich w nocy i weź teraz się tłumacz bez kamery :)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?