draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi a jaka podstawa prawna jest legitymowania? bo stoi i robi legalne rzeczy?
Do legitymowania musi być podstawa prawna, polecam kanał audyt obywatelski na yt.
Gościu robi milionowe zasięgi bo wygrywa właśnie w sądach z tymi idiotami w policji co próbują legitymować bez podstawy prawnej.
4
to jest żenada, że Policja nie walczy z osobami co jeżdżą/parkują na chodnikach niezgodnie z przepisami i jeszcze zawijają aktywistę, który robi dobrą robotę xDDD
0
racja, trzaskowski rozjedzie pis w wyborach i jedyny argument to że kiedyś komorowski przegrał z dudą xDD
1
@Comentateiro xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
kurwa, mają Guardiole na ławce
2
piękne widowisko w Vigo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
każdy kto głosował na ko powinien wypieprzać z polski, serio. jeszcze atomówkę niech uwalą
0
jak w 39' xDD
0
@MOLESTA
jak jedziesz 140km/h to inaczej mimo wszystko to wygląda, może wyprzedzał i właśnie zjeżdżał na prawy? może grzebał w radiu lub drapał się po jajcach
5
to jest kryminał, ta laska powinna być pozbawiona kończyn dolnych by więcej nie zrobiła komuś krzywdy
0
@draxidox
jeszcze to...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Fizzy Womack mnie właśnie cieszy, że w końcu wychodzi coś co nie jest jung leosią i bambi :D
1
o tak, czekałem na powrót Quebo, w końcuuuu
11
@VegetaPolska klawa gadka
https://x.com/katarincia/status/1859364387041194113
2
niesamowite, prezydent Warszawy jeździ po miastach polski
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@FCB24 aczkolwiek ostatni sezon to dla mnie kupa gówna, peak serialu to dla mnie pojedynek z sycylią. Absolutnie niesamowite jest spotkanie Thomasa Shelbiego i Luca Changretta
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@arasz1819 dla was to powinien tylko startować tusk i trzaskowski nie xD? każdy inny kandydat to zmarnowany głos i gwałt demokracji
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
szybko xDDDDDDDDD
3
to się może źle zestarzeć xDD
35
to jest żart z tymi okupasami w Hiszpanii, powinni rząd wywieźć na taczkach, ale skoro takie lewactwo im pasuje ^^
https://x.com/krolbijedame/status/1858061128204435833
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
dlatego polecam każdemu mieć kamerę w samochodzie. Pieprzniesz takich w nocy i weź teraz się tłumacz bez kamery :)