draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87
ja od rana spisuje taski do przekazania innym
7
z serii wiedza bezużyteczna.
Jutro zaczynam prawie 3 tygodniowy urlop, także nawet mi was nie żal w tyrce
0
kolejny martwy przepis, na większości jezior, których bywam, są po prostu prywatne plaże bez dostępu do linii brzegowej
7
@VegetaPolska a myślałeś w ten sposób by jakoś ten temat uszczknąć?
Czy trzeba było kuć, póki gorące po lutym 2022?
0
@Bobo25
nie no jakby był z moją siostrą to nawet bym na niego zagłosował.
Przynajmniej francuskiego by nauczył dobrze
8
ale to było super posunięcie rafała xDD przeżyjmy to jeszcze raz
2
@tomek8756
świat idealny @Comentateiro nie?
0
@MesQueUnClub_87 Ja jednak wyznaję, że maksymalnie unikam walki.
Gdybym tutaj dostał w ryj to może lepiej by się działało policji bo bym miał obdukcję, lecz gdyby on dostał w ryj to nie dostałbym, żadnej kasy, także sensu nie ma naprawdę.
Lepiej nagrywać i liczyć na minimalną szkodę, wtedy jesteś na wygranej pozycji.
0
@mmaciass
no tak, to są rzeczywiście spore marki, ale dla mnie trochę im jeszcze brakuje do InPost, może sam Brzoska na mnie tak działa
0
@Safrani
A zapodaj z 5 na poziomie InPost co zdobywają zagraniczne rynki.
2
jak dobrze, że jest firma, z której można jako Polacy być dumni
0
@Karzel
W takim razie jak funkcjonuje Francja, Niemcy, USA?
Oni nie mają problemu robienia z siebie pośmiewiska, bo jeden wyzywał Trumpa a drugi mówi, że nie jest od polityki zagranicznej,
0
@Jakchcesz
no taki mamy beznadziejny system.
Jak dla mnie powinniśmy mieć albo rząd albo prezydenta.
Dla mnie KN mógłby zmodyfikować tak konstytucję by władzę miał rząd, z premierem/kanclerzem na czele, a prezydent to tylko do wizytacji.
Oczywiście, nie zgodzą się na to PiS/PO bo im woda na młyn na ten konflikt kosztem polski.
W innym przypadku mamy taki chory układ i wojenkę publiczną.
10
KN trochę pojazd po rządzie xDD
0
@MesQueUnClub_87
ja mam za dużo lat, plus za dużo takich filmików się nieoglądałem.
W takich sytuacjach ważne by się ryglować plus nagrywać bo potem Policja może mieć naprawdę problemy by człowieka rozpoznać :)
Tutaj dostarczyłem im surówkę z twarzą, autem wszystko a i tak mieli problem.
11
@pikass14
Przepraszam, prawie 2 miliony.
Zachowanie samej policji było żałosne.
4
@MesQueUnClub_87
Dokładnie, ja też posiadam. Nawet jeden filmik mój na stopcham zrobił ponad 1mln wyświetleń jak mnie gość gonił po wymuszeniu :D
Zarobiłem wtedy na frajerze kasę bo mi drzwi skopał.
A każdemu polecam bo to właśnie cichy świadek.
4
jest gość co w zeszłym roku podobno wykręcił 100k na odszkodowaniach i z tego dorabia xDD chory kraj, że nikt z tym porządku nie robi
1
@Eklerek potwierdzam, mam zimne poty bo jeszcze 3 dni do 3 tygodniowego urlopu i grzania dupy w 30 stopniach.
0
@kuz
chłopie, ja nie mam żaden filtra na twittera, nie obserwuje nikogo, a pojawiają się posty od Tuska, po filmiki kamratów i posty dzikiego o zwiedzaniu afryki.
Nie łamie regulaminu, także odczapkuj się od postów.
0
@kuz opinia zapraszam
0
@kuz
weź nie zaśmiecaj la rambli jakimiś śmieciowymi wątkami o ea fc26
9
oczywiście, że tak, zaprasam do dyskusji
0
@kuz i cyk, motywacja by więcej postować, dziękuję
10
nie no, szydło i kopacz były gorsze
0
pomyślcie, że te osoby maja prawa wyborcze
2
szkoda, że nie ma newsa z informacją ilu przez to odstrzelili na granicy.
Skandal, że atakują naszych żołnierzy a Ci nie mogą odpowiedzieć ogniem, gdzie jest granica?
2
powinniśmy dążyć do tego by całe autostrady były ujęte odcinkowym pomiarem prędkości.
Jak widać na tych odcinkach Polacy nagle z szympansów przestawiają się na potrafiących jeździć kulturalnie kierowców
0
@Tomaszekkkkk
no tylko, że jak patus dostanie yorka i go nie wychowa to nie będzie takich konsekwencji jak patus który dostanie amstafa i go nie wychowa.
To sa rasy niebezpieczne i powinny być dodatkowe papiery by takie psy posiadać.
23
uuu, co Sławek wybrał język prawdy i się przejechał po Radku :D