15

Ale Sikorski jest bezczelny xD daliby sobie spokój z tymi schenpfami


16

człowiek to widzi i jeszcze bardziej jest dumny z tego, że reprezentuje nas Karol Nawrocki
Uwaga: po zobaczeniu tego konieczna jest oczu kąpiel xDDD


0

@BorzyKrzys
Dlatego ja co roku urlop mam we wrześniu.
Pozdrawiam z lotniska

7

Początek roku szkolnego to od rana wszyscy wyborcy konfederacji w szkole

0

Podkarpacie i Podlasie ukarane za wybory xD

/photo/1

4

@Borneo
ty widzę znajdziesz każdy powód by bronić tuska xD
najwytrwalszy silnik

0

@draxidox
o jest :D
Biedni ludzie :DDD
Potem wyborcy tuska idą dalej na niego głosować


11

jestem pełen podziwu jaki skręt kręgosłupa muszą mieć silniczki xDD
bronić coś co krytykowali, bo pisowskie


1

@maroon
Dużo jest tych szkodników niestety co łamią prawo.
Na szczęście są youtuberzey co robią na nich hajs i dbają o porządek

22

Ah, ciekawe, ile tytułów mniej mieliby biali, gdyby VAR działał wcześniej


2

ale Ci ludzie się ośmieszają, jeżdżą koło przedszkola po chodniku i się jeszcze prują :D


2

baba mówi, że chłop ma coś w domu naprawić a ten komentarz, że to seksistowskie xD boże jednak ja jestem za stary na to

/photo/1

2

@Comentateiro @damian16161212 dokładnie, zrobię z niego porządnego kaszojada

0

@MessiForeverTheBest akurat na publicznych debatach miał swoje momenty, ale fakt Petru go też pamiętam rozjechał

1

@BorzyKrzys dokładnie xD miałem wrażenie, że przyszedł jakiś przedszkolak na potyczkę z rasowym politykiem.
Aż żal się patrzyło na sławka rzucającego jakimiś hasełkami z internetu, wstyd.

1

źle wygląda taki ulany + rozjechany merytorycznie przez Morawieckiego


0

czytam komentarze, że Mateusz rozjechał Mentzena. Oglądałem początek i wcale mnie to nie dziwi.


1

Morawiecki u Mentzena: Kaczynski jest sigma polskiej polityki xDDD
Chlop odleciał.
Btw. Ale ulany jest Sławek

0

wy za takie nędzne pieniądze żyjecie xDDDDDDDDDD?


4

dla mnie niepojęte jest, że osoby z tym nazwiskiem mogą funkcjonować w przestrzeni publicznej


6

uuu czyli bąkiewicz defraudował pieniądze :D? Coś cicho na tej granicy się zrobiło


0

@Objectivo a ja myślałem, że to od noża jest xD ale ze mnie debil

0

@Objectivo
ale dawajcie jakieś grube, w pierwszej kolejności myślałem, że napisałem bezużyteczna z błędem

13

to jest żenada jak górnictwo nas ugotowało z m.in. z brakiem jądrówki, cenami energii i dojeniem kasy co roku


1

@Safrani
administracja, kościół, 800+, służba zdrowia, górnictwo

0

@patrix211
generalnie to tak, ale cicho bo jeszcze ktoś się tutaj dowie na la rambli :D
Robię sobie promo tutaj

2

bezwzględne rządy PiS z KN jako prezydentem byłyby istną tragedią w 2027r.


1

a i tak ludzie powiedzą, że wszystko tutaj jest okej xDD


0

@NeroTFP1 poratuj kierowniku w którym miejscu, bo jam prosty człowiek a nóż czegoś się nauczę

0

@MesQueUnClub_87
ja od rana spisuje taski do przekazania innym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?