draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Ale Sikorski jest bezczelny xD daliby sobie spokój z tymi schenpfami
16
człowiek to widzi i jeszcze bardziej jest dumny z tego, że reprezentuje nas Karol Nawrocki
Uwaga: po zobaczeniu tego konieczna jest oczu kąpiel xDDD
0
@BorzyKrzys
Dlatego ja co roku urlop mam we wrześniu.
Pozdrawiam z lotniska
7
Początek roku szkolnego to od rana wszyscy wyborcy konfederacji w szkole
0
Podkarpacie i Podlasie ukarane za wybory xD
4
@Borneo
ty widzę znajdziesz każdy powód by bronić tuska xD
najwytrwalszy silnik
0
@draxidox
o jest :D
Biedni ludzie :DDD
Potem wyborcy tuska idą dalej na niego głosować
11
jestem pełen podziwu jaki skręt kręgosłupa muszą mieć silniczki xDD
bronić coś co krytykowali, bo pisowskie
1
@maroon
Dużo jest tych szkodników niestety co łamią prawo.
Na szczęście są youtuberzey co robią na nich hajs i dbają o porządek
22
Ah, ciekawe, ile tytułów mniej mieliby biali, gdyby VAR działał wcześniej
2
ale Ci ludzie się ośmieszają, jeżdżą koło przedszkola po chodniku i się jeszcze prują :D
2
baba mówi, że chłop ma coś w domu naprawić a ten komentarz, że to seksistowskie xD boże jednak ja jestem za stary na to
2
@Comentateiro @damian16161212 dokładnie, zrobię z niego porządnego kaszojada
0
@MessiForeverTheBest akurat na publicznych debatach miał swoje momenty, ale fakt Petru go też pamiętam rozjechał
1
@BorzyKrzys dokładnie xD miałem wrażenie, że przyszedł jakiś przedszkolak na potyczkę z rasowym politykiem.
Aż żal się patrzyło na sławka rzucającego jakimiś hasełkami z internetu, wstyd.
1
źle wygląda taki ulany + rozjechany merytorycznie przez Morawieckiego
0
czytam komentarze, że Mateusz rozjechał Mentzena. Oglądałem początek i wcale mnie to nie dziwi.
1
Morawiecki u Mentzena: Kaczynski jest sigma polskiej polityki xDDD
Chlop odleciał.
Btw. Ale ulany jest Sławek
0
wy za takie nędzne pieniądze żyjecie xDDDDDDDDDD?
4
dla mnie niepojęte jest, że osoby z tym nazwiskiem mogą funkcjonować w przestrzeni publicznej
6
uuu czyli bąkiewicz defraudował pieniądze :D? Coś cicho na tej granicy się zrobiło
0
@Objectivo a ja myślałem, że to od noża jest xD ale ze mnie debil
0
@Objectivo
ale dawajcie jakieś grube, w pierwszej kolejności myślałem, że napisałem bezużyteczna z błędem
13
to jest żenada jak górnictwo nas ugotowało z m.in. z brakiem jądrówki, cenami energii i dojeniem kasy co roku
1
@Safrani
administracja, kościół, 800+, służba zdrowia, górnictwo
0
@patrix211
generalnie to tak, ale cicho bo jeszcze ktoś się tutaj dowie na la rambli :D
Robię sobie promo tutaj
2
bezwzględne rządy PiS z KN jako prezydentem byłyby istną tragedią w 2027r.
1
a i tak ludzie powiedzą, że wszystko tutaj jest okej xDD
0
@NeroTFP1 poratuj kierowniku w którym miejscu, bo jam prosty człowiek a nóż czegoś się nauczę
0
@MesQueUnClub_87
ja od rana spisuje taski do przekazania innym