draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
W sumie śmieszne xDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Azrik
Oczywiście, ale nie w manualach w Wordzie (raczej).
Wtedy to by już zupełnie nie miało sensu.
1
@Eklerek
Ale to manual, to jeszcze.
W automacie (tymi którymi zawsze jeździłem) na D auto zawsze bez wciśniętego hamulca samo rusza, nie mówiąc już o Hill Holderze.
4
Poważnie ruszanie automatem na wzniesieniu, który sam rusza jak sie pusci hamulec xDDDD?
2
Klasyczek xDD
18
Piękne xD
https://x.com/Kurt81811641771/status/1965180918735503840
0
@YeastMoss tzn?
8
Trzeba pamiętać i cieszyć sie ze wtedy te osoby nie były w rządzie jak byly podejmowane decyzję by ten plot postawić
https://x.com/Pan_Rozwielitka/status/1964987261784899860
0
Mi by się nie chciało
0
@Konradowskyy
Była afera z jego tendencyjnym nagłówkami.
Btw. Podałeś innego rodzaju medium jak K0.
Zresztą wy chyba macie raczej bardziej problem ze stronniczym Stanowskim niż z K0.
Obrażając K0 obrażasz także występującego tam Czukiweskiego
1
@Konradowskyy
No to rzeczywiście dajesz ściek globalisty i bad times good times xD
Jedynie Czukowski spoko który również występuje w K0.
Nie ma innego medium gdzie każda ze stron może się wypowiadać jak K0.
0
@gumaz xDDDDDDDD
1
@Konradowskyy
Czyli jak każdy wyzywa ale nie da innej alternatywy xD
Dlatego K0 jest to jedyne medium gdzie zobaczę prawicowca i lewicowca, koniec kropka.
2
@partymaker bardzo mało, zależy gdzie
5
W sumie, dobra inicjatywa, gdzie wady?
1
@Konradowskyy
Dobra to dawaj inne medium gdzie programy może dawać kazda partia i prowadzącymi są ze srodowisk stricte prawicowych jak Mazurek jak stricte Lewicowych jak Dymek
1
Tvp próbuje blokować konkurencję?
Nowe nie znałem
20
@macio_944
Dobra to zapodaj inne medium gdzie każda partia może dodać swój materiał.
Program w kanale zero prowadzą m.in lewicowi Dymek i Matczak.
Boli was że lewica jest tak beznadziejna i właśnie nieliczni jak Dymek potrafią z sensem mówić bo reszta to Giertych, Lis i TVN
9
Schnepfowa dalej sie ośmiesza
10
Teraz sie dziwi a order mu wręczał xD
Co za hipokryta z dudy
1
@gumaz
@Comentateiro ma kaszojady czyli prawdziwy bezcenny skarb, sól tej ziemi
3
Klasyka, kto czesto jezdzi A2 szczególnie Łódź Warszawa ten wie o co chodzi. :D
Psychiatryk polskich dróg
4
Piękna prowincja
2
Piękna gazeta
0
Ale wczoraj afera na Twitterze że nawet Sikorski broni Schnepfowej.
W jakim my patologicznym kraju żyjemy, że osoby z takim nazwiskiem gloryfikujące zbrodniarzy obławy Augustowskiej działają publicznie.
3
@Bykunn
Dokładnie, już nie mówiąc o sebiksach 17 latkach w bmw.
7
Ale żenada xD
1
@zadafcb
Musaka i sałatka grecka
0
@Comentateiro
Tutaj dowód
https://zapodaj.net/plik-00q6JRIbKc