7

W sumie śmieszne xDDD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Azrik
Oczywiście, ale nie w manualach w Wordzie (raczej).
Wtedy to by już zupełnie nie miało sensu.

1

@Eklerek
Ale to manual, to jeszcze.
W automacie (tymi którymi zawsze jeździłem) na D auto zawsze bez wciśniętego hamulca samo rusza, nie mówiąc już o Hill Holderze.

4

Poważnie ruszanie automatem na wzniesieniu, który sam rusza jak sie pusci hamulec xDDDD?


2

Klasyczek xDD


18

0

@YeastMoss tzn?

8

Trzeba pamiętać i cieszyć sie ze wtedy te osoby nie były w rządzie jak byly podejmowane decyzję by ten plot postawić
https://x.com/Pan_Rozwielitka/status/1964987261784899860

0

Mi by się nie chciało


0

@Konradowskyy
Była afera z jego tendencyjnym nagłówkami.
Btw. Podałeś innego rodzaju medium jak K0.
Zresztą wy chyba macie raczej bardziej problem ze stronniczym Stanowskim niż z K0.
Obrażając K0 obrażasz także występującego tam Czukiweskiego

1

@Konradowskyy
No to rzeczywiście dajesz ściek globalisty i bad times good times xD
Jedynie Czukowski spoko który również występuje w K0.
Nie ma innego medium gdzie każda ze stron może się wypowiadać jak K0.

0

@gumaz xDDDDDDDD

1

@Konradowskyy
Czyli jak każdy wyzywa ale nie da innej alternatywy xD
Dlatego K0 jest to jedyne medium gdzie zobaczę prawicowca i lewicowca, koniec kropka.

2

@partymaker bardzo mało, zależy gdzie

5

W sumie, dobra inicjatywa, gdzie wady?


1

@Konradowskyy
Dobra to dawaj inne medium gdzie programy może dawać kazda partia i prowadzącymi są ze srodowisk stricte prawicowych jak Mazurek jak stricte Lewicowych jak Dymek

1

Tvp próbuje blokować konkurencję?
Nowe nie znałem


20

@macio_944
Dobra to zapodaj inne medium gdzie każda partia może dodać swój materiał.
Program w kanale zero prowadzą m.in lewicowi Dymek i Matczak.
Boli was że lewica jest tak beznadziejna i właśnie nieliczni jak Dymek potrafią z sensem mówić bo reszta to Giertych, Lis i TVN

9

Schnepfowa dalej sie ośmiesza


10

Teraz sie dziwi a order mu wręczał xD
Co za hipokryta z dudy


1

@gumaz
@Comentateiro ma kaszojady czyli prawdziwy bezcenny skarb, sól tej ziemi

3

Klasyka, kto czesto jezdzi A2 szczególnie Łódź Warszawa ten wie o co chodzi. :D
Psychiatryk polskich dróg


4

Piękna prowincja


2

Piękna gazeta


0

Ale wczoraj afera na Twitterze że nawet Sikorski broni Schnepfowej.
W jakim my patologicznym kraju żyjemy, że osoby z takim nazwiskiem gloryfikujące zbrodniarzy obławy Augustowskiej działają publicznie.


3

@Bykunn
Dokładnie, już nie mówiąc o sebiksach 17 latkach w bmw.

7

Ale żenada xD


1

@zadafcb
Musaka i sałatka grecka

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?