draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pytanie do osób co kupowali bilety na mecz Barcelony.
W styczniu będę w Barcelonie i plan by być na meczu Barca Atletico.
Czy najlepiej kupować bilety na stronie czy pod stadionem?
6
dalej nie mogę wyjść z podziwu jak z takiego kloca drewnianego tak się wyrobił
1
@macio_944
Niech zapytają ile obietnic ma zrealizować Nawrocki, czy z pierwszej czy drugiej tury xD
Zresztą Wojedzowki to oszust pod rękę z Palikotem
3
Jeżeli wydamy Niemcom za friko Volodymera Ż. czyli osoby podejrzanej o wysadzenie Nord Stream to będzie to kpina.
1
@Comentateiro o kurde, tak serio to tak sobie właśnie wyobrażam xD
0
@clyde
Isco w Barcy
0
@lajcior
ja koło wszystkich świętych zawsze zmieniam
3
@Aragorn33
Może nie samego chatgpt, ale dużo używam AIw branży, czyli nadzory budowlane do analizy ofert, specyfikacji technicznych, przeszukiwania dokumentów, obsługi skrzynki mailowej.
Naprawdę bardzo ułatwia pracę.
0
żenada, że żaden rząd nie ruszy tematu wieku, bo zaraz na taczkach ich wywiozą.
Uprzywilejowane kobiety vs strasznie niski wiek.
7
i pomyśleć, że wyborcy tuska będą temu przyklaskiwać xDDD
0
@gumaz ?? (15 znaków)
10
ale to był piękny mundial
3
@mmaciass nagranie już zawiezione na policje
0
Jechałem dzisiaj za typem z pół godziny pod jego zakład pracy bo nagrałem jak popełnił wykroczenie. Powiedziałem mu, że nagranie leci na policję i jak się z tym czuje. Gadka szmatka, wyraził skruchę.
Po wszystkim się rozeszliśmy, a ja pojechałem z nagraniem na policję. Stonks.
2
@Safrani
Jeden, który rozumie powagę problemu.
3
@Comentateiro strasznie duży wysyp postów jest o psiarzach i psieckach ostatnio xD
0
@tomek8756 xDD (15 znaków)
0
klasyka na polskich A/S - brak odstępu
2
dobra 100 konkretów, ale gdzie prąd tańszy o 33% xDD??
6
@regatta52
no tak wyszły na ulicę jako #piekłokobiet, zmienił się rząd, w temacie kobiet nic się nie zmieniło i tyle xDD
0
@bezalkoholowy
Są pewnie osoby dla których jest lepiej i dla których jest gorzej, dlaczego kasjerzy w kinie nie mają wolnego w niedzielę?
0
@bezalkoholowy
Właśnie pracę zawsze można zmienić, część ludzi również akceptowała i lubiła pracę w handlu w niedzielę. Dlaczego ktoś, kto pracuje w kinie jest bardziej uprzywilejowany niż kasjer?
1
@Comentateiro
Kierowca do uśpienia, zestresował niewinne psiecka.
0
@bezalkoholowy
Nie pracuje w niedzielę, ale za to pracują ludzie w knajpach, barach, kinach — oni tez nie muszą pracować nie? Wyprzedzam Twój zarzut, że ja nie pracuję a zmuszam kasjera.
1
@bezalkoholowy
Rozumiesz, że różni ludzie mają różne upodobania nie?
Ktoś, kto lubi fotografować ptaki w parku nie jest lepszy od kogoś, kto lubi pójść na zakupy w niedzielę.
7
szkoda, że obecny rząd nie potrafi tego głupiego zakazu odwołać.
Zawsze widzę w niedziele handlowe, jakie są "pustki" w sklepach
3
trochę drogo u nas xDDD
3
@DariaFCB
Psiecko - taka moda teraz w Warszafce, jak chce się być trendi to trza mieć.
25
ale to jest żenada, że w takich chwilach mogą się immunitetem zasłaniać
2
polsat już widzę wajchę zmienił pod nową władzę xDD