0

pytanie do osób co kupowali bilety na mecz Barcelony.
W styczniu będę w Barcelonie i plan by być na meczu Barca Atletico.
Czy najlepiej kupować bilety na stronie czy pod stadionem?

6

dalej nie mogę wyjść z podziwu jak z takiego kloca drewnianego tak się wyrobił


1

@macio_944
Niech zapytają ile obietnic ma zrealizować Nawrocki, czy z pierwszej czy drugiej tury xD
Zresztą Wojedzowki to oszust pod rękę z Palikotem

3

Jeżeli wydamy Niemcom za friko Volodymera Ż. czyli osoby podejrzanej o wysadzenie Nord Stream to będzie to kpina.

1

@Comentateiro o kurde, tak serio to tak sobie właśnie wyobrażam xD

0

@clyde
Isco w Barcy

0

@lajcior
ja koło wszystkich świętych zawsze zmieniam

3

@Aragorn33
Może nie samego chatgpt, ale dużo używam AIw branży, czyli nadzory budowlane do analizy ofert, specyfikacji technicznych, przeszukiwania dokumentów, obsługi skrzynki mailowej.
Naprawdę bardzo ułatwia pracę.

0

żenada, że żaden rząd nie ruszy tematu wieku, bo zaraz na taczkach ich wywiozą.
Uprzywilejowane kobiety vs strasznie niski wiek.


7

i pomyśleć, że wyborcy tuska będą temu przyklaskiwać xDDD


0

@gumaz ?? (15 znaków)

10

ale to był piękny mundial


3

@mmaciass nagranie już zawiezione na policje

0

Jechałem dzisiaj za typem z pół godziny pod jego zakład pracy bo nagrałem jak popełnił wykroczenie. Powiedziałem mu, że nagranie leci na policję i jak się z tym czuje. Gadka szmatka, wyraził skruchę.
Po wszystkim się rozeszliśmy, a ja pojechałem z nagraniem na policję. Stonks.

2

@Safrani
Jeden, który rozumie powagę problemu.

3

@Comentateiro strasznie duży wysyp postów jest o psiarzach i psieckach ostatnio xD


0

@tomek8756 xDD (15 znaków)

0

klasyka na polskich A/S - brak odstępu


2

dobra 100 konkretów, ale gdzie prąd tańszy o 33% xDD??


6

@regatta52
no tak wyszły na ulicę jako #piekłokobiet, zmienił się rząd, w temacie kobiet nic się nie zmieniło i tyle xDD

0

@bezalkoholowy
Są pewnie osoby dla których jest lepiej i dla których jest gorzej, dlaczego kasjerzy w kinie nie mają wolnego w niedzielę?

0

@bezalkoholowy
Właśnie pracę zawsze można zmienić, część ludzi również akceptowała i lubiła pracę w handlu w niedzielę. Dlaczego ktoś, kto pracuje w kinie jest bardziej uprzywilejowany niż kasjer?

1

@Comentateiro
Kierowca do uśpienia, zestresował niewinne psiecka.

0

@bezalkoholowy
Nie pracuje w niedzielę, ale za to pracują ludzie w knajpach, barach, kinach — oni tez nie muszą pracować nie? Wyprzedzam Twój zarzut, że ja nie pracuję a zmuszam kasjera.

1

@bezalkoholowy
Rozumiesz, że różni ludzie mają różne upodobania nie?
Ktoś, kto lubi fotografować ptaki w parku nie jest lepszy od kogoś, kto lubi pójść na zakupy w niedzielę.

7

szkoda, że obecny rząd nie potrafi tego głupiego zakazu odwołać.
Zawsze widzę w niedziele handlowe, jakie są "pustki" w sklepach


3

trochę drogo u nas xDDD

/photo/1

3

@DariaFCB
Psiecko - taka moda teraz w Warszafce, jak chce się być trendi to trza mieć.

25

ale to jest żenada, że w takich chwilach mogą się immunitetem zasłaniać


2

polsat już widzę wajchę zmienił pod nową władzę xDD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?