2

Yamal może buty w tym meczu czyścić Viniemu

0

Brawo pedri ufff

0

@Ptasior
Ale tutaj chodzi by wlasnie raz takie 1vs1 wyjął

8

Pisałem że najbardziej boli brak Garci w bramce. :((((((

0

@maroon
Fermin aka Guler

0

Garcia to wyjmuje

0

Hahaha, a pisałem przed meczem ze karny zaraz xD

0

Dobra, to co karny Mbappe?

0

Ah zawsze w serduszku pojedynki Messi Ronaldo, Mourinho, rzeźnicy z Realu, ah co to były za czasy

0

Mbappe, oby palił sie jak zawsze na offside

0

@Czyhrynski
oby w tym meczu też tak się stało

3

najbardziej boli mnie brak Joana Garcia'i w bramie.
Boję się, że szczęsny odwali jakiegoś babola z Mbappe.
Oni mają Kurtuła co potrafi magicznie bronić jak Garcia

1

eh, mam duże obawy co do Gulera i formy Mbappe, będzie latać za naszą linię obrony :C

0

nie znam się na stronach bukmacherskich, ale jest jakiś kurs na karnego z dupy dla realu na poziomie 1,5?

4

Dziwne, że mentzen nie weźmie sie za siebie tylko idzie w kierunku ulańca.
Źle to wygląda, rozumiem kampanie ale jakoś starszy Trzaskowski czy Nawrocki wyglądają o wiele bardziej zdrowo


0

@Comentateiro
Trzeba po prostu zrozumieć, że to jest przekaz dla idiotów i zakłamywanie rzeczywistości.
A co do 100 obietnic, idąc Twoją logiką to już żadnego rządu nie ma sensu egzekwować wykonania obietnic xD

8

rzygać się chce jak się widzi takie wypowiedzi, serio.
Tusk w temacie wojny hybrydowej pwoinien być ostatnim, który ma cokolwiek do powiedzenia. Tylko dureń nie pamięta co odpieprzała platforma, tusk, gdy pis stawiał mur i wspierał pograniczników


0

w grupie 30-39 wygrywa konfederacja, bo nie ma alternatywy dla popis oprócz razem


1

obrzydliwe jest to co robi pis, prześciganie się w dawaniu socjalu


3

część la rambli oczywiście popiera parkowanie na skrzyżowaniu, rozjeżdżanie trawnika bo nie ma gdzie zaparkować xDDD


1

@RobiS to słabo sprawdziłeś, jest obok Czerskaska, Małachowskiego, tam idzie spokojnie zaparkować tylko trzeba podejść.

Jak nie mam gdzie się wysrać to mogę srać na środku chodnika? Nie.
Taka Wasza logika.

1

@lithotripter
ale to są takie właśnie kozaki xD
publikuje się ich twarz w internecie i od razu przeprosiny i płacz, bo pracy nie ma, bo sprawa w sądzie.
A takie Inpost, DHL od razu się od nich odcina

0

@kanver_
Nie, ja robię takie dystanse jeżdżąc max 36km/h, no chyba, że strefa zamieszkania to jeszcze wolniej.

0

@thorin
O to może Ty jesteś nim i właśnie straciłeś robotę :D
Najlepiej właśnie jak potem firmy kurierskie się od Was nagranych odcinają i wypieprzają z pracy :D

0

@kanver_
Uwierz mi, robię rocznie średnio 60kkm , także powyżej średniej i nie jestem zawodowym kierowcą, to tylko moje narzędzie do pracy.
Można jeździć z głową
https://zapodaj.net/plik-roE1X3htti

1

@RobiS
Normalnie, od takiej jazdy niszczy się chodnik i ścieżka rowerowa.
To że od razu tego nie widać nie znaczy, że podbudowa nie jest ruszona i po roku to wychodzi.
Byłem kurierem na studiach jak jeszcze istniało Aba Express i mogłem nie jeździć po chodnikach.

2

@RobiS
tak, lepiej by stał na drodze w miejscu do tego przeznaczonym, a jak nie to dalej z wózeczkiem popylać.
I znam to osiedle w Bydgoszczy, jest to osiedle Leśne, i to nie Warszafka gdzie nie ma gdzie zaparkować.
To po prostu jest lenistwo i niszczenie mienia.

4

pięknie, kolejny kretyn straci pracę, bo jeździ po chodnikach :D
cieszy, że coraz więcej osób nie boi się nagrywać i publikować


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@lajcior
Niee, widzisz jak ktoś nie jest idiotą, przeprosi, że jeździ po chodniku to puszcza tych ludzi bo rozumie, że się moze zdarzyć.
A jak ktoś leci z mordą to bardzo dobrze, że trzyma małpy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?