draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
w sumie prawda xDD
0
to prawda, ten gość prowadzący nie jest najostrzejszą kredką w piórniku xDD
0
@MeAndSwan myślę, że jednak szanują swój kanał i nie chcą by był zdjęty przez niebezpieczne głupoty które mogą palnąć
0
ale zesranie w komentarzach o cięcie materiału i oskarżanie o metody tvn'u xDD
0
@Aragorn33 najwidoczniej nie łamią prawa bo państwo na to pozwala
0
@Aragorn33
Nie oglądam ich oprócz filmików z twittera, dzięki temu mogę poznać również trochę z innej strony z np. komentarzem obecnie generała Andrzejczaka.
1
@maroon xD?? lepiej u tych śmietników ogladać?
0
Póki co spoko materiał z kamratami, są ich wypowiedzi i kontry głupot które wypowiadają
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@partymaker
To pewnie bedzie materiał z commentary bo nawet Generał Andrzejczak ma tam wystąpić
0
@Arkon
Nie widzę póki co programów wyborczych na 2027r.
Jak będą to możemy porozmawiać.
Zawsze głosuje w oparciu o program, nie jak sekty za partią.
Były błędy jak 2007r. platforma, ale człowiek młody to głupi był.
6
sukces na miarę 21 wieku xDD proszę
3
i jedziemy dalej, z rigczem
7
zdelegalizować ten rząd xddd
0
@pax Ale moje pytanie miało szerszy kontekst, skoro często są nazywani agentami to dlaczego państwo nic z nimi nie robi?
1
patologia parkowania jak zawsze
0
@pax Często tutaj pada oskarżenie, że jest ktoś ruskim agentem, w kontekście brauna, jakiś śmietników kamratów, czemu ABW ich nie zwija?
13
Żenada, w stylu Tuska
0
@Karol145 skoro Braun i Miller to ruskie agenty to powinni być w więzieniu prawda?
PRAWDA?
29
lewica jak zwykle znajduje problemy tam gdzie ich nie ma
12
Ronaldo w pierwszym rzędzie
1
klasyka, zapłacić 5zł za parking szkoda, ale niszczyć zieleń, chodniki już spoczko
0
@Vegeta88 niesamowity jest xDDD @NeroTFP1 na pomoc
1
ale się wydarl xD
4
zero zmian
1
@gumaz konwencja pis
4
@maroon
ja nie mam nic przeciwko muzyce AI, nie rozumiem czy to się różni od tych youtuberów raperów z autotune
1
zabłądziłem xD przesłuchałem jedną piosenk, z jakim bólem
0
Grał ktoś w Disco Elysium? Nigdy nie byłem fanem takich gier, ale to ma tak dobre opinie, że aż dziwnie nie spróbować.
Waham się czy grać na PS5 na 65 calach z nagłośnieniem czy ciułać na lapku.
7
normalność