1

w sumie prawda xDD


0

to prawda, ten gość prowadzący nie jest najostrzejszą kredką w piórniku xDD


0

@MeAndSwan myślę, że jednak szanują swój kanał i nie chcą by był zdjęty przez niebezpieczne głupoty które mogą palnąć

0

ale zesranie w komentarzach o cięcie materiału i oskarżanie o metody tvn'u xDD


0

@Aragorn33 najwidoczniej nie łamią prawa bo państwo na to pozwala

0

@Aragorn33
Nie oglądam ich oprócz filmików z twittera, dzięki temu mogę poznać również trochę z innej strony z np. komentarzem obecnie generała Andrzejczaka.

1

@maroon xD?? lepiej u tych śmietników ogladać?

0

Póki co spoko materiał z kamratami, są ich wypowiedzi i kontry głupot które wypowiadają

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@partymaker
To pewnie bedzie materiał z commentary bo nawet Generał Andrzejczak ma tam wystąpić

0

@Arkon
Nie widzę póki co programów wyborczych na 2027r.
Jak będą to możemy porozmawiać.
Zawsze głosuje w oparciu o program, nie jak sekty za partią.
Były błędy jak 2007r. platforma, ale człowiek młody to głupi był.

6

sukces na miarę 21 wieku xDD proszę


3

i jedziemy dalej, z rigczem


7

zdelegalizować ten rząd xddd


0

@pax Ale moje pytanie miało szerszy kontekst, skoro często są nazywani agentami to dlaczego państwo nic z nimi nie robi?

1

patologia parkowania jak zawsze


0

@pax Często tutaj pada oskarżenie, że jest ktoś ruskim agentem, w kontekście brauna, jakiś śmietników kamratów, czemu ABW ich nie zwija?

13

Żenada, w stylu Tuska


0

@Karol145 skoro Braun i Miller to ruskie agenty to powinni być w więzieniu prawda?
PRAWDA?

29

lewica jak zwykle znajduje problemy tam gdzie ich nie ma


12

Ronaldo w pierwszym rzędzie


1

klasyka, zapłacić 5zł za parking szkoda, ale niszczyć zieleń, chodniki już spoczko


0

@Vegeta88 niesamowity jest xDDD @NeroTFP1 na pomoc

1

ale się wydarl xD


4

zero zmian


1

@gumaz konwencja pis

4

@maroon
ja nie mam nic przeciwko muzyce AI, nie rozumiem czy to się różni od tych youtuberów raperów z autotune

1

zabłądziłem xD przesłuchałem jedną piosenk, z jakim bólem


0

Grał ktoś w Disco Elysium? Nigdy nie byłem fanem takich gier, ale to ma tak dobre opinie, że aż dziwnie nie spróbować.
Waham się czy grać na PS5 na 65 calach z nagłośnieniem czy ciułać na lapku.

7

normalność


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?