draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
co to jest patologia z tym ręcznikiem xD i tam jeszcze na filmikach takie osoby jak Hakimi się pojawiają xD widać, że mentalność realu by oszukiwać
0
eh, ciężki powrót dzisiaj po miesiącu bycia na urlopie
1
Kurwa mac mam dość,
1
Kurwa oc#ysisice ciśniemy a oni jedna akcja kuewa z dupy i gol, jacpierdolw
3
pomyślcie jakbyśmy oddali go latem za tą paczkę fajek do chelsea xDDD
7
to fakt, wszelkie te darowizny, cokolwiek na terminalach co trzeba skipnąć jest mega irytujące
3
masakra, że oni z takimi ogórkami nie mogą kurwa strzelić gola xDD
Przecież to będzie kompromitacja dla Levante jak oni tego nie wygrają
0
@draxidox
TL;DR
3
Wróciłem właśnie z tygodniowego pobytu w Gruzji. Może ktoś był, może ktoś się wybiera, poniżej kilka przemyśleń.
Szukałem po Korei kraju, który będzie miał odmienną kulturę niż Europejska, ale z lotem nie dłuższym niż 4 godziny, stąd padło na Gruzję.
- Na ulicach jest pełno bezpańskich psów. Jest to strasznie irytujące @Comentateiro
Jeden wytarzał się w odhodach i chciał podejść do mojej żony. Tupnąłem nogą i wyleciała na mnie jakaś wariatka z łapami, odskoczyłem, ale mnie opluła,
- Jeżdżą absolutnie jak idioci, jako pieszy jesteś po prostu zagrożony wszędzie. Nonstop trąbią na wszystko i wszędzie (trochę mniej niż w Indiach). Po kilku dniach w Tbilisi byłem strasznie przebodźcowany tym nonstop trąbieniem. Na przejściu dla pieszych trzeba dosłownie walczyć o życie by Cię jakiś debil nie rozjechał.
- Pełno russkich. Pełno flag UE, nawet NATO, sporo flag Ukraińskich i bardzo dużo narysowanych flag Unii Europejskiej. Sporo było napisów "f**k russia"
- Absolutnie każdy do nas mówił po rosyjsku, pewnie przez blond włosy żony, to również było irytujace
https://zapodaj.net/plik-XDjm2w25j5
- Wiadomo, że Stalin był urodzony w Gruzji, ale jako Polaka irytuje pełno magnesów i pamiątek z nim związanych na ulicach
https://zapodaj.net/plik-apKKcFVrSR
- Bardzo tanio. Ceny absurdalnie tanie jak ktoś porównuje do podróży po Europie lub Polsce. Dobra kolacja z napojami, winem, zupą dla dwojga spokojnie do 100zł idzie się zamknąć za całość
- Na ulicach totalny syf,
- Gruzję bym określił jako taki PRL, lata 90-00. Strasznie mi to przypominało taki Kraków, Łódź, 30 lat temu. Rozwalone kamienice, drogi, generalnie syf i bieda i kilka nowoczesnych budynków. Dzięki temu człowiek jeszcze bardziej docenia to jaki progres zrobiła Polska.
Podsumuwując, bardzo się zawiodłem bo zawsze byłem pochłonięty kuchnią gruzińską (która tam jest świetna). Natomiast ja pozostanę przy Europejskich klimatach i Azjatyckich. To mi jeszcze bardziej pokazało, że wracam do Korei ewentualnie Japonia/Chiny bo tam kultura i cywilizacja jest na o wiele wyższym poziomie
3
Gdybyśmy jednak oddali zeszłego lata Ferminan za paczkę fajek to bylibyśmy frajerami roku.
Co ten gość robi za robote i liczby
1
@Jakchcesz dokładnie a latem zdzierasz z siebie skórę lub klima
0
@Zoker
Oj tak, plus lepiej jak jest -15 niż takie 0 stopni
1
@vangoor e tam, ja dalej wolę tryb śnieg, dobre opony, napęd na 4 koła z automatem
10
ah typowe gadanie wujasów co dalej żyją przeszłością i automatami z lat 90' xDD
Nie ma lepszego auta do daily jazdy jak nowoczesny automat, na tor to co innego.
6
witamy
0
niesamowite jest u nas nasycenie tych czujników xDD
0
@Rifek tzn? (15 znaków)
1
Syrop z cebuli, klasa czy obciach
0
czyli jednak 2 razy w roku w związku małżeńskim to nie norma?
0
@MeAndSwan idealnie xD zawsze jak go biorę o tym pamiętam
0
@LeszekFCB właśnie nie, latem też potrafi mnie przyszpilić
0
@July_6_BcN
No właśnie mnie też laryngolog pytała o refluks, ale nie występuję.
Jestem od kilku lat niezdiagnozowany :|
1
@July_6_BcN
Uh, no te.schorzenia nie brzmią zachęcająco xD
0
@July_6_BcN
Ja średnio co kilka miesięcy walcze z bólem gardla takim ze mam ochotę sie zajebać generalnie.
Nic nie pomaga, lekarz rodzinny zawsze mi przypisuje octeangin. Nic nie pomaga.
Dzisiaj byłem prywatnie u laryngologa i tez nie nie dowiedziałem.
Dobrze, ze nią mam cyjanku potasu pod ręką bo by wleciał po nimesilu.
Czekam juz 15 minut az zadziała
0
@misterio az takich znajomości nie mam by takie smaczki mieć xD
Co trza zrobić by przypisali?
0
@July_6_BcN
Ja walczę z ostrym bolęm gardla, nic nie pomaga.
Ale jak biorę nimesil to czuje sie jakbym brał napoj bogów (wiem ze jest bardzo szkodliwy)
0
Lubicie Nimesil?
1
@Kgorecki2500
dokładnie, to samo wojsko etc. Tam zawsze są braki, ale to dalej nie jest praca w korpo na home-office xD
W końcu kończą jakieś zarządzania, administracje, dziennikarstwo i innego gówno kierunki i mają pretensje.
0
@Hosh ja skończyłem budownictwo, pracuje w budownictwie przemysłowym i widzę jakie są braki u podwykonawconawców tj. brak fachowców.
3
tak to jest jak kończą jakieś gówno-studia i chcą super pracki w korpo, najlepiej z home-office.