draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Dari0G Oczywiście, dalej kreuj swoją bańkę xD
To wstaw tutaj też screeny tych wiadomości, ale całych by nie zginął kontekst :D
I nie mów, że coś tam pousuwałem bo śmiechnę jeszcze bardziej.
0
@catalanian09 to na pewno xD
0
@Dari0G To wstawiasz tą mistyczną blokadę czy nie xD?
Jeżeli jest coś w wiadomościach prywatnych co w jakikolwiek sposób narusza regulamin to zgłoś to.
0
@Dari0G
Ty najwyraźniej nie rozumiesz słów, których używasz, szkoda. Gdyby Twoje posty nie zawierały wyzwisk to moderacja nie musiałaby ich usuwać.
Wstaw screeny tej blokady :D pośmiejemy się razem.
Masz takie tendencje do straszenia innych jak to się ich dojedzie po IP, lecz pamietaj, że jest to bardzo słabe.
"bo boisz się pisać publicznie" To jest w ogóle hit xD A co tutaj robię, piszę prywatnie?
Ulżyj sobie jeszcze bo widać, że naprawdę walczysz, ciężko walczysz :D
0
@ranger3120 to sprawdź sobie pogodę Grajewo, Suwałki
0
@Dari0G
Z Tobą naprawdę jest coś nie tak :D Poblokowany to Ty chyba jesteś wewnętrznie bo najwyraźniej masz jakieś nieprzepracowane problemy, lecz pamiętaj, że od tego są specjaliści a nie internet.
To nie ja łamie regulamin, obrażam lecz Ty :D Masz problem z tym, że na forum w internecie napisałem post, że usunę konto i tego nie zrobiłem. Powiem Ci więcej, to nie jest prawnie zakazane ani nie zakazuje tego regulamin tego serwisu.
Powyzywaj jeszcze trochę, może Ci ulży, lecz to nie świadczy dobrze o Tobie, wiesz?
I tak będę zgłaszać Twoje wyzwiska bo to nie jest miejsce by wyzywać innych.
0
@Mateonvious jechałem w poniedziałek pod Kalinigrad to tam śniegu było od groma
0
uważajta tam w weekend
0
@Dari0G
Różnica między nami jest taka że ja zachowuje sie poważnie a nie jak płatek śniegu, dzieciątko co tupie nóżką na forum jak Ty.
Może jak dorośniesz to zrozumiesz, lecz widać, ze Ci trochę jeszcze brakuje rozumu by w pełni funkcjonować w społeczeństwie. Z fartem mordeczko. :D
0
@Hosh absolutnie, a Ty byłes w Afryce?
0
@Fog_W_1899 masz @Dari0G kolejny którego możesz zwyzywać :D
1
@RozowaPantera
No to wlaśnie pomysł żony z safarii w Kenii.
Mi się natomiast zawsze marzyły plaże stąd taki Zanzibar.
0
@pt9
A w jakiej byłeś porze? Jak tam sobie radziliście z komarami? Wychodziliście wieczorami?
0
@AlexDark00
No właśnie lista jest spora, szczególnie lista szczepionek.
1
@michal26
Trochę tez nie bierzesz pod uwagę co się wyprawia w Afryce jeżeli chodzi o populację lub Indiach.
Nigeria przez 30 lat z 80mln urosła do ponad 160mln :D
Ciężko wyrokować, że wiginiemy, chyba, że mówisz tylko o nas, białych Polakach, europejczykach :D
1
@RozowaPantera
na własną rękę to nie wychodzi tak drogo, kwestia tylko znaleźć lot i tyle.
Bookingi na miejscu już są tanie.
0
pytanie do osób, które były w rejonach Afryki, wyspy typu Zanzibar, Madagaskar, kontynent, Kenia. Nigdy nie byłem na tym kontynecie. Czy rzeczywiście przyjmowaliście te wszystkie zalecane szczepienia? Robię research pod wyjazd, lecz lista jest długa, brak wieczornych wyjść z uwagi na komary, ryzyko malarii. Jakie sa wasze doświadczenia
1
@ranger3120
To jest budujące, że więcej jest świadomych osób obecnie.
Ja osobiście mniej widuje patologii co pomimo braku środków do życia decydują się na posiadanie dzieci.
3
@MessiForeverTheBest akurat byłem rok temu w koreii i mam pełno zdjęć piesków w wózeczkach xD chory świat.
I te wózki zawsze to nie wyglądały na jakieś liche
https://zapodaj.net/plik-PVEdR7OFcG
https://zapodaj.net/plik-2lljc1gH3W
0
Komentarz usunięty
2
@michal26
I naprawdę wierzysz, że nagle media szczególnie lewicowe jak onet, które dziennie nawalają jak to okropnie jest być matką zmienią przekaz xD?
2
@Dari0G
I absolutnie w swoim świecie nie zakładzasz, że już teraz istnieją osoby, które mają te 50, 60, 70 lat i żyje im się świetnie bez dzieci xD
Oczywiście na taki argument Ty z pełnym przekonaniem powiesz, że one kłamią.
Problem jest taki, że ja absolutnie nie odrzucam, że są osoby które są szczęśliwe mają dzieci bo tego chcą, ale są też inne drogi by być szczęśliwym w życiu.
1
@michal26 Ale Social media i przekaz medialny ma hajs z takiej a nie innej narracji bo to się klika.
Państwa nie są gotowe, lecz jakimś tam remedium jest imigracja.
Dobrze wiesz, że u nas nie da się podnieść wieku bo partia straci poparcie i zostanie na widłach wyniesiona z sejmu, tyle.
5
@nabial
Ja jestem w widełkach 30-35. Również ja i moi warszaFFscy znajomi też nie wiążą przyszłości z posiadaniem dzieci.
Świat się zmienia, zmieniają się wartości. Kobiety też są bardziej świadome tego ile to jest wyrzeczeń, chęć realizowania kariery, wygodne życie.
Tego się już nie zatrzyma choćby każdy otrzymywał mieszkanie socjalne.
1
@Unique byku, uderz do @July_6_BcN na priv bo tutaj jest realna szansa na poprawienie demografii la bambi.
17
@ProMILs gdyby to było takie proste to nie byłby to problem cywilizacyjny, że wraz ze wzrostem gospodarczym maleje liczba urodzeń
15
@July_6_BcN @Unique jeżeli nie będzie z tego dzieci to nie wierzę w miłość
6
ale ten wykres leci :D a będzie tylko gorzej
3
@Corr ale wiesz, że ksef został przyjęty przez pis xD?
System kaucyjny niezależnie od władzy i tak musiał wejść xD