draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@maroon sodastream pochodzi z Izraela :D
0
@maroon ja mam jeden saturator sodastream i dzbanek filtrujący dafi.
Kupiłem 2 lata temu, jak bym wiedział ze to zydowskie to bym nie kupował.
0
@maroon świeże?
7
@Muszynianka kolejny przykład ze systemu kaucyjny dziala :D
Zachętą do niekupowania wody
2
@maroon muszę sprawdzić czy mleko w butelce jest kaucjowane
2
@maroon
Dla mnie system byłby jeszcze spoko gdyby nie trza bylo tych butelek trzymac w całości.
Nie każdy ma przestrzeń i wygodniej je po prostu zgniatać
13
@maroon szczerze mówiąc to ten system zniechęcił mnie w ogóle do kupowania jakiekogokolwiek kolorego picia w butelkach kaucyjnych.
Wodę od lat przygotowuję w sodastream i dafi, także oceniam na plus
1
@Laminedependencia afera w PZN xD? nowe nie znałem
4
przecież nic złego nie zrobiła
6
piękny materiał, podsumowanie całego ścieku tvnowskiego.
Szkoda, że rząd zamknął takie wspaniałe miejsce ://
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
a ci znowu uprawiają politykę najwyższych lotów
2
śmiesznie, że na platformie mentzena top 1 to wprowadzenie małżeństw jednopłciowych :D sam zagłosowałem, was też zachęcam
3
co jak co ale poseł Litewka to jest naprawdę kozak.
1
@Kgorecki2500
A dziękuję, tak to ja potwierdzam
27
Szczerba xD podsumowanie całej platformy obywatelskiej
0
@kamyk_23 ty to akruat jak tobie naplują w twarz to i tak powiesz, że deszcz leci :D niesamowita sekta
6
Mateusz co opluwa faktami Tuska :D
0
@cracker
Tylko, że ja tutaj bardziej skupiam się na samochodach cywilnych.
Mieliśmy takiego Solarisa i został już wykupiony.
0
@vangoor
Nie ma co patrzec na historię, nie ma co też raczej skupiać się na silnikach spalinowych skoro są w odwrocie.
Jest jeszcze miejsce na rynku samochodów elektryczych.
0
@Safrani
Mamy technologię nowoczesnych silników, ogniw akumulatorowych etc?
0
@Nieznajomy
taki by budowac własne marki i kapitał.
Ja akurat bardzo ciesze się gdy wspieram Orlen, Inpost (pomimo % właśności polski), LOT etc.
3
szkoda mimo wszystko, że nie powstał polski samochód. Wiadomo, że byłaby to montownia od chińczyków, ale cieżko mieć po kilkudziesięciu latach zaorania motoryzacji, kilkudziesięciu latach zaborów własne know-how.
Taka Dacia, Skoda, też w dużej mierze bazuje na podzespołach importowanych
18
to jest plucie w twarz, generują straty a i tak mają tyle dodatków.
Związki pośrednio przyczyniły się do archaiczności polskiego systemu, płacenia kar za emisję i braku Elektroni Jądrowej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
i pomyśleć co by było jakby tusk jednak sprzedał ten LOT, duma
0
@PatrychoO
nie wybaczył po prostu świat to gra interesów a nie sentymentów i wartości
5
szkoda, że nie może być takiej zgody w pozostałych kwestiach, tylko żenujące wojny podjazdowe by gawiedź była podgrzewana do wojny plemiennej
2
@PatrykBarca
Jak wódka smakuje to niezależnie od wieku zły znak xDD
7
piękne to jest xD