draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
śmiechłem xD
7
bardzo często jestem rowerzystą i kompletnie nie rozumiem takiej postawy xD Zawsze jak mam pierwszeństwo to pomimo tego cały czas obserwuje nadjeżdżające samochody i nigdy z szacunku dla swojego zdrowia nie wpieprzam się na machę jak tutaj
13
nie no żart, porównywać tamtą Hiszpanie, która grała futbol totalny z argentyną xDD
https://x.com/ThePeakSanti/status/1811009539644264579
12
czy to jakiś kolejny super projekt lewicy, która nie wie, z czego miasto żyje xDD?
0
@norbi77 obojętnie kto rządzi, nie powinno być srania na własny kraj, jeżeli tego nie rozumiesz to nie mamy o czym dyskutować.
Analogicznie anrzej też pluje na polski rząd co według ciebie jest okej co?
21
mówi to gość, który pluł na Polskę w Brukseli xD
1
@mrboom
Albo po prostu chłodnica znawco motoryzacji xDD
5
niesamowity, dalej najlepszy
0
@mrboom oh rly????
0
Szkoda ursusa
0
Europa 2:1 Afryka
2
ale to jest żenada
2
a co jeśli ktoś w ogóle nie chce mieć xD? Do gazu? Płacone podatki się nie liczą?
4
@Comentateiro nie mów nikomu, ale jestem poszukiwany
0
polecam konkurs xD
https://x.com/kuktacz/status/1810344845044584702
1
@Zytko będzie działać
2
sneak 100
9
to może przyczep się do samolotu taylor swift lub idź protestuj sobie w abu zabi xD
8
coraz grubiej
43
w sumie spoko, że policja nie reagowała :D
2
jak za takie coś w ogóle można się utrzymać??? wy tak żyjecie???
https://x.com/krolbijedame/status/1810000613389877577
1
@Bykunn porównanie Messiego (Boga) do gościa, który szczeka na ludzi xD
btw. nawet jakby przyjechał Messi do polski i chodził po ulicy to i tak jestem za leniwy (pewnie byłbym w robocie) by biegać za nim
3
wczoraj jakieś zatrzęsienie było na twitterze z tym gościem xD w takich momentach bycie po 30'stce odbija się na mnie bardzo, bo nie kumam biegania za gościem po mieście
0
@Jakchcesz dokładnie, powinni rowery zabrać dzieciom
21
piękne to jest xDD
9
masakra :/
0
ale to pięknie wygląda
1
@VegetaPolska z taką dziarą na 100% się uda
0
w sumie spoko, gdzie wady oprócz wyższych kosztów zakupu pojazdu?
2
@Hindus
za to, że prowadzą pod wpływem