1

śmiechłem xD


7

bardzo często jestem rowerzystą i kompletnie nie rozumiem takiej postawy xD Zawsze jak mam pierwszeństwo to pomimo tego cały czas obserwuje nadjeżdżające samochody i nigdy z szacunku dla swojego zdrowia nie wpieprzam się na machę jak tutaj


13

nie no żart, porównywać tamtą Hiszpanie, która grała futbol totalny z argentyną xDD
https://x.com/ThePeakSanti/status/1811009539644264579

12

czy to jakiś kolejny super projekt lewicy, która nie wie, z czego miasto żyje xDD?


0

@norbi77 obojętnie kto rządzi, nie powinno być srania na własny kraj, jeżeli tego nie rozumiesz to nie mamy o czym dyskutować.
Analogicznie anrzej też pluje na polski rząd co według ciebie jest okej co?

21

mówi to gość, który pluł na Polskę w Brukseli xD


1

@mrboom
Albo po prostu chłodnica znawco motoryzacji xDD

5

niesamowity, dalej najlepszy

0

@mrboom oh rly????

0

Szkoda ursusa


0

Europa 2:1 Afryka

2

ale to jest żenada


2

a co jeśli ktoś w ogóle nie chce mieć xD? Do gazu? Płacone podatki się nie liczą?


4

@Comentateiro nie mów nikomu, ale jestem poszukiwany


0

1

@Zytko będzie działać

2

sneak 100


9

to może przyczep się do samolotu taylor swift lub idź protestuj sobie w abu zabi xD


8

coraz grubiej


43

w sumie spoko, że policja nie reagowała :D


2

jak za takie coś w ogóle można się utrzymać??? wy tak żyjecie???
https://x.com/krolbijedame/status/1810000613389877577

1

@Bykunn porównanie Messiego (Boga) do gościa, który szczeka na ludzi xD
btw. nawet jakby przyjechał Messi do polski i chodził po ulicy to i tak jestem za leniwy (pewnie byłbym w robocie) by biegać za nim

3

wczoraj jakieś zatrzęsienie było na twitterze z tym gościem xD w takich momentach bycie po 30'stce odbija się na mnie bardzo, bo nie kumam biegania za gościem po mieście


0

@Jakchcesz dokładnie, powinni rowery zabrać dzieciom

21

piękne to jest xDD


9

masakra :/


0

ale to pięknie wygląda

/photo/1

1

@VegetaPolska z taką dziarą na 100% się uda


0

w sumie spoko, gdzie wady oprócz wyższych kosztów zakupu pojazdu?


2

@Hindus
za to, że prowadzą pod wpływem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?