draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
piękne xD
0
marka przypadkowa xDDD
9
Kosiniak dumny
0
@agaFCB
ja chcę mieć wygodne życie
2
@Comentateiro strasznie się opuszczasz, proszę nadgonić, zaraz mi ZUS wzrośnie, bo kaszojadów brakuje
2
@clyde oddaj prawo jazdy1!!! pewnie nie masz prawa jazdY1!!!!! nie znasz się!!!!@!@!
jeździłaś w ogóle samochodem1?!!?
7
pięknie widać na A2, obwodnica Poznania, 3 pasy, dozwolone 120 i wszyscy jadą 120 na pomiarze odcinkowym.
Wniosek? Wprowadzić więcej nieoznakowanych, wprowadzić pomiary bez informacji kierowców to może część szybko i bezpiecznie zmądrzeje.
22
no i pięknie, Władek Sigma
12
@Comentateiro co Ty za hedonistki wychowujesz??
3
@VegetaPolska
chłopie dziarasz sobie jakieś bajki, a potem się dziwisz, że problem masz z poznaniem laski xDD
7
dobrze, że gość ma takie wsparcie w walce z tymi idiotami gnomami z ukrainy
https://x.com/Myszor1988/status/1812502281843048939
9
szacunek dla wszystkich co muszą w taką pogodę pracować na zewnątrz, szczególnie budowlańcy, ogrodnicy etc.
Nawadniajcie się!
6
niższe wsparcie socjalne xDDD, po co w ogóle tych nierobów dotować
13
śmiechłem xD
1
@MesQueUnClub96
Ja zawsze lubię udowadniać @Comentateiro, że nie ma sensu posiadać kaszojadów.
Zawsze wygrywam
7
piękne stroje
68
baza xDD
https://x.com/FabrizioAfr/status/1812593375469507041
1
niezły POV xDD
16
cały czas trwa xD
1
Roman z rigczem
15
pięknie się to ogląda :D
2
transfer romana
https://x.com/DiabelRokita666/status/1811807640617652357
3
boniek co jeździ po Lewandowskim xDD
22
jeżeli to prawda to śmiechłem xDD super rząd
9
powinna być możliwość połamania im nóg co by więcej biednym pracownikom i towarzyszącym ludziom nie uprzykrzali życia, pieprzone nieroby
https://x.com/silvrcandleyaoi/status/1810747982314361222
3
śmiechłem xDD
2
co za kretyn xD jeszcze prawie do wypadku doprowadził
3
- on jest przyklejony!!
- Już Cię odkleiłem xDDDDDDD
7
Putin wygląda na szczęśliwego
4
to nie może być prawda xDDDDDDDD