12

piękne xD


0

marka przypadkowa xDDD


9

Kosiniak dumny


0

@agaFCB
ja chcę mieć wygodne życie

2

@Comentateiro strasznie się opuszczasz, proszę nadgonić, zaraz mi ZUS wzrośnie, bo kaszojadów brakuje


2

@clyde oddaj prawo jazdy1!!! pewnie nie masz prawa jazdY1!!!!! nie znasz się!!!!@!@!
jeździłaś w ogóle samochodem1?!!?

7

pięknie widać na A2, obwodnica Poznania, 3 pasy, dozwolone 120 i wszyscy jadą 120 na pomiarze odcinkowym.
Wniosek? Wprowadzić więcej nieoznakowanych, wprowadzić pomiary bez informacji kierowców to może część szybko i bezpiecznie zmądrzeje.


22

no i pięknie, Władek Sigma


12

@Comentateiro co Ty za hedonistki wychowujesz??


3

@VegetaPolska
chłopie dziarasz sobie jakieś bajki, a potem się dziwisz, że problem masz z poznaniem laski xDD

7

dobrze, że gość ma takie wsparcie w walce z tymi idiotami gnomami z ukrainy
https://x.com/Myszor1988/status/1812502281843048939

9

szacunek dla wszystkich co muszą w taką pogodę pracować na zewnątrz, szczególnie budowlańcy, ogrodnicy etc.
Nawadniajcie się!

6

niższe wsparcie socjalne xDDD, po co w ogóle tych nierobów dotować


13

śmiechłem xD


1

@MesQueUnClub96
Ja zawsze lubię udowadniać @Comentateiro, że nie ma sensu posiadać kaszojadów.
Zawsze wygrywam

7

piękne stroje

/photo/1

1

niezły POV xDD


16

cały czas trwa xD


1

Roman z rigczem


15

pięknie się to ogląda :D


2

3

boniek co jeździ po Lewandowskim xDD


22

jeżeli to prawda to śmiechłem xDD super rząd


9

powinna być możliwość połamania im nóg co by więcej biednym pracownikom i towarzyszącym ludziom nie uprzykrzali życia, pieprzone nieroby
https://x.com/silvrcandleyaoi/status/1810747982314361222

3

śmiechłem xDD


2

co za kretyn xD jeszcze prawie do wypadku doprowadził


3

- on jest przyklejony!!
- Już Cię odkleiłem xDDDDDDD


7

Putin wygląda na szczęśliwego


4

to nie może być prawda xDDDDDDDD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?