draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@FCB_dimiC
100% zgody.
Każdemu kto uważa, że "szybko i bezpiecznie" jest okej zapraszam do opublikowanych co roku przez policję raportów z wypadków drogowych. Bardzo łatwo przyswajalne wykresy pokazujące, że bliżej nam do dzikiej Rosji i Rumunii pod kątem jazdy niż do kultury Austrii czy Szwecji
https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,Wypadki-drogowe-raporty-roczne.html
0
@Barcasub
moje wyciąga max 232 na autobhanie
4
@MesQueUnClub_87
Gdzie napisałem gościu, że 60km/h to dla mnie szybko xD? Zajmowałem się BRD zawodowo i wyznaje zasadę dostosowywanie predkości do warunków i obowiązujących ograniczeń, tyle.
24
do utylizacji z miejsca. Czekam na troglodytów "szybko a bezpiecznie", "widać, że nie masz prawka" etc xD
6
dobrze wyjaśnione dlaczego dostaliśmy tak mało kasy
7
co to jest xDDDD?
9
ale to były piękne czasy, euro 2016, nasza gra
4
KO xD
3
@AxelF
o patrz kolejny nie pisze nic o braku mocy przerobowych tylko piszę o faktach, czyli porażce polskiej polityki vs niemiecka dominacja w UE
4
@AxelF
skoro tak to dlaczego politycy rządu nie tłumaczą tego brakiem mocy przerobowych? sami widzą, że to porażka polskiej polityki i zwalają winę na pis
6
Buda zaorany xDDDD
2
@Safrani
i PGZ taki wniosek złożyła. Czekam na krytykę Tuska tego posunięcia UE.
7
jakby rządził pis to byłby kwik a tak cisza póki co :/
1
był szybki i bezpieczny
BYŁ
9
ale taki lenglet vs PSG by wszedł jak złoto
4
ale jaja xDDDD można spokojnie jeździć po %% bo i tak auto oddadzą xDD
3
ten co po Polsku szprecha
2
@koziar
czyli standard rozliczania afer PO-PiS xDD co wybory to samo rozliczanie bez żadnych konsekwencji
3
To prawda xD?
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1768602588298031463
0
@Jakchcesz jak to? 92 rocznik, umiesz liczyć??
10
wielkie odliczanie tuskowych obietnic
6
legenda
3
kolejna laweta, budżet państwa bogatszy o jakieś 1.500kg złomu
0
mocne
1
@Comentateiro i dzieci
0
@Lucerfi
skoro ktoś wsiada po 3 promilach alkoholu to rodzina musi wiedzieć, że ma do czynienia z osobnikiem, który jest idiotą i trzeba interweniować
3
idealna spółka z o.o. nie istni.....
0
Donek z rigczem
1
@maroon
Ale ja zawężam do grona pijanych kierowców i mówię o realiach xD
Dla mnie gość co wsiada za kółko po %% jest zerem i jechać z takim do spodu.
Zero tolerancji dla pijaków za kółkiem.
18
@michal26
No i żona teraz wie, że była z kompletnym idiotą, zerem i nieodpowiedzialnym człowiekiem.