5

@FCB_dimiC
100% zgody.
Każdemu kto uważa, że "szybko i bezpiecznie" jest okej zapraszam do opublikowanych co roku przez policję raportów z wypadków drogowych. Bardzo łatwo przyswajalne wykresy pokazujące, że bliżej nam do dzikiej Rosji i Rumunii pod kątem jazdy niż do kultury Austrii czy Szwecji
https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,Wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

0

@Barcasub
moje wyciąga max 232 na autobhanie

4

@MesQueUnClub_87
Gdzie napisałem gościu, że 60km/h to dla mnie szybko xD? Zajmowałem się BRD zawodowo i wyznaje zasadę dostosowywanie predkości do warunków i obowiązujących ograniczeń, tyle.

24

do utylizacji z miejsca. Czekam na troglodytów "szybko a bezpiecznie", "widać, że nie masz prawka" etc xD


6

dobrze wyjaśnione dlaczego dostaliśmy tak mało kasy


7

co to jest xDDDD?


9

ale to były piękne czasy, euro 2016, nasza gra


4

KO xD


3

@AxelF
o patrz kolejny nie pisze nic o braku mocy przerobowych tylko piszę o faktach, czyli porażce polskiej polityki vs niemiecka dominacja w UE


4

@AxelF
skoro tak to dlaczego politycy rządu nie tłumaczą tego brakiem mocy przerobowych? sami widzą, że to porażka polskiej polityki i zwalają winę na pis


6

Buda zaorany xDDDD


2

@Safrani
i PGZ taki wniosek złożyła. Czekam na krytykę Tuska tego posunięcia UE.


7

jakby rządził pis to byłby kwik a tak cisza póki co :/


1

był szybki i bezpieczny
BYŁ


9

ale taki lenglet vs PSG by wszedł jak złoto


4

ale jaja xDDDD można spokojnie jeździć po %% bo i tak auto oddadzą xDD


3

ten co po Polsku szprecha


2

@koziar
czyli standard rozliczania afer PO-PiS xDD co wybory to samo rozliczanie bez żadnych konsekwencji

3

0

@Jakchcesz jak to? 92 rocznik, umiesz liczyć??

10

wielkie odliczanie tuskowych obietnic


6

legenda


3

kolejna laweta, budżet państwa bogatszy o jakieś 1.500kg złomu


0

mocne


1

@Comentateiro i dzieci

0

@Lucerfi
skoro ktoś wsiada po 3 promilach alkoholu to rodzina musi wiedzieć, że ma do czynienia z osobnikiem, który jest idiotą i trzeba interweniować

3

idealna spółka z o.o. nie istni.....


0

Donek z rigczem


1

@maroon
Ale ja zawężam do grona pijanych kierowców i mówię o realiach xD
Dla mnie gość co wsiada za kółko po %% jest zerem i jechać z takim do spodu.
Zero tolerancji dla pijaków za kółkiem.

18

@michal26
No i żona teraz wie, że była z kompletnym idiotą, zerem i nieodpowiedzialnym człowiekiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?