draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
usunięte to dodaje jeszcze raz przypadkowe zdjęcie z metra, które zrobiłem
0
@Bobo25
dobrze, że bawienie się pi$!$!$!$! klimatyzacją w moim leonie czy radiem na tablecie jest już legalne :D
8
Za 15 lat to będzie standard.
Potrzymaj mi piwo.
1
@Saviola88
żenada, niech to rudy ratuje bo stracę resztki szacunku do niego
1
@Arden
Mamy w domu 2 pokoiki gotowe, warunki mamy.
Natomiast bardziej cenimy sobie karierę, niezależność, podróże
1
@Arden
Ja z narzeczoną wybrałem świadomie wygodne życie, bez balastu :)
1
@Allbi ooooooooooooooo tak, albo afryka
27
ależ to menu było piękne
3
ta jest niemożliwa xD
0
@AxelF
No widzisz jacy głupi oni są teraz i nie wiedzą tego co Ty wiesz patrząc na ich zaangażowanie we wsparcie :/
1
@Kgorecki2500
Jaki interes ma w tym Francja czy choćby taka Portugalia lub Hiszpania xDDD?
Kiedy ruski dotarli do Hiszpani?
2
@ranger3120
Budowlanka
1
ja już 8 dawka przypominająca, a Wy?
1
wtedy może być za późno
6
Ukraina staje się coraz bardziej bezczelna
0
co za idiotyczna argumentacja xDD VAR to jest coś najpiękniejszego pozwalającego czasami dowieść sprawiedliwości
6
@Comentateiro plan na najbliższe 11 lat
7
bez komentarza co robi hołownia
https://x.com/KoneserUnii/status/1761391531011829920
0
@Szklaner
standard xD wszystko wyrwane z kontekstu
2
korwin 17.02.2022, ale to się pięknie zestrzało :D
0
@osa91
A widzisz, a ja wolę uciekać i przede wszystkim żyć, a nie ginąć w imię czegoś na co nie mam wpływu.
0
@osa91
umarło, bo wolę zająć się bliskimi i nie ginąć na marnę xDD?
3
+1
1
@draxidox
Dodatkowo Radek mówi, ze artykuł 5 był uzyty tylko raz, Polska wysłała swoje wojska na pomoc USA i nie wystawiliśmy im za to faktury xDD
Co za szef totalny
2
nie no, Sikorski co szef w ostatnich dniach na arenie międzynarodowej to nie mam pytań, brawo
0
Ukraina na ostro
0
@Comentateiro
Takie może być, bo już kanapkę sobie zrobi, nie trzeba mu dupy podcierać i nie drze mordy w samolocie
12
wklejam jeszcze raz, co Sikorski pojechał po orkach, piękne wystąpienie
13
oj donek
https://x.com/ZenekTonieten/status/1761323524453532158
7
Nawet jeżeli biedronka jest tańsza niż Lidl to ten syf w każdym sklepie, tor przeszkód, nie jest tego wart