draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@osa91
A widzisz, a ja wolę uciekać i przede wszystkim żyć, a nie ginąć w imię czegoś na co nie mam wpływu.
0
@osa91
umarło, bo wolę zająć się bliskimi i nie ginąć na marnę xDD?
3
+1
1
@draxidox
Dodatkowo Radek mówi, ze artykuł 5 był uzyty tylko raz, Polska wysłała swoje wojska na pomoc USA i nie wystawiliśmy im za to faktury xDD
Co za szef totalny
2
nie no, Sikorski co szef w ostatnich dniach na arenie międzynarodowej to nie mam pytań, brawo
0
Ukraina na ostro
0
@Comentateiro
Takie może być, bo już kanapkę sobie zrobi, nie trzeba mu dupy podcierać i nie drze mordy w samolocie
12
wklejam jeszcze raz, co Sikorski pojechał po orkach, piękne wystąpienie
13
oj donek
https://x.com/ZenekTonieten/status/1761323524453532158
7
Nawet jeżeli biedronka jest tańsza niż Lidl to ten syf w każdym sklepie, tor przeszkód, nie jest tego wart
12
inżynierzy z lampedusy
41
Messi co przedryblował leżącego typa xD
1
Kołodziejczak słusznie zauważył, że teraz kłócąc się co zrobił PiS a co platforma nie pomoże się sytuacji na granicy
2
Kołodziejczak na plus, murem za rolnikami
4
nagle pisowcy popierają rolników xD akurat jak nie sa przy korycie :D
0
ale nudy w meczu interu z atleti
1
@Kazragore niee, to konfiarze
1
@tbas pa co ta konfa robi
https://x.com/Lewactwo/status/1759968934931878317
16
@tbas
ale Cię zezłomowali xDDD
mogli przemówić każdym językiem, ale wybrali język faktów
0
@gumaz
wstaje, prostata
2
@FutureFCBarcelona
wow w końcu rudy coś na plus
0
Jak oceniacie Czarnka w kanale zero?
0
Komentarz usunięty
12
piękne to było
18
już za granicą cisną bekę z lewego xD
5
ale to był skład
9
piękne xD
5
@macio_944 D: biedny kot
0
jaro ze swoją dupeczką
0
@Azi
Oho, czyli juz jedziemy z naracją, że nie można rozliczać z obietnic