0

@osa91
A widzisz, a ja wolę uciekać i przede wszystkim żyć, a nie ginąć w imię czegoś na co nie mam wpływu.

0

@osa91
umarło, bo wolę zająć się bliskimi i nie ginąć na marnę xDD?

3

+1


1

@draxidox
Dodatkowo Radek mówi, ze artykuł 5 był uzyty tylko raz, Polska wysłała swoje wojska na pomoc USA i nie wystawiliśmy im za to faktury xDD
Co za szef totalny


2

nie no, Sikorski co szef w ostatnich dniach na arenie międzynarodowej to nie mam pytań, brawo


0

Ukraina na ostro


0

@Comentateiro
Takie może być, bo już kanapkę sobie zrobi, nie trzeba mu dupy podcierać i nie drze mordy w samolocie

12

wklejam jeszcze raz, co Sikorski pojechał po orkach, piękne wystąpienie


7

Nawet jeżeli biedronka jest tańsza niż Lidl to ten syf w każdym sklepie, tor przeszkód, nie jest tego wart

12

inżynierzy z lampedusy


41

Messi co przedryblował leżącego typa xD


1

Kołodziejczak słusznie zauważył, że teraz kłócąc się co zrobił PiS a co platforma nie pomoże się sytuacji na granicy

2

Kołodziejczak na plus, murem za rolnikami

4

nagle pisowcy popierają rolników xD akurat jak nie sa przy korycie :D

0

ale nudy w meczu interu z atleti

1

@Kazragore niee, to konfiarze

1

16

@tbas
ale Cię zezłomowali xDDD
mogli przemówić każdym językiem, ale wybrali język faktów

0

@gumaz
wstaje, prostata

2

@FutureFCBarcelona
wow w końcu rudy coś na plus

0

Jak oceniacie Czarnka w kanale zero?

0

Komentarz usunięty

12

piękne to było


18

już za granicą cisną bekę z lewego xD


5

ale to był skład


9

piękne xD


5

@macio_944 D: biedny kot

0

jaro ze swoją dupeczką


0

@Azi
Oho, czyli juz jedziemy z naracją, że nie można rozliczać z obietnic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?