draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@HighestInTheRoom
To kiedy można krytykować rząd, gdzie jest ta linia?
Po niezrealizowaniu 100 obietnic na pierwsze 100 dni czy kiedy?
0
pisowiec przeciwko CPK?
0
@mekston
chociaż mogę przesłać swoje stanowisko, którego pewnie nie mają bo czekają aż im rząd powie
8
nowy zarząd CPK odmówił udziału xDDD co za przypadek, Scholz nie pozwolił xDD
6
piękne zaoranie tuska, aż kontekst dodali :D
4
@RosjaninBut
Tusk na liście :D
btw. ciekawe czemu nie chcą, wszyscy by widzieli kto realizuje interesy Ryanaira i innych podmiotów
1
@Comentateiro
No tak, w dupie z koleją i wykluczeniem komunikacyjnym. Dobrze ze w Warszawce mają kolej, ale o wsiach i zadupiach bez szybkiej kolei już zapomnijmy.
Autostrady też były konsultowane ze wszystkimi nie?
1
@WisniaKala ufff
3
@draxidox Mamy już porty w Pucku i we Władysławowie, zamiast budowy nowego w Gdyni lepiej zająć się rozbudową tych dwóch.
3
STOP budowie portu w Gdyni! Do Gdańska podróż zajmuje 15 minut szybciej niż do lokalizacji nowego portu. Nie ma na to mojej zgody! - mieszkaniec Tczewa, 1920 rok, koloryzowane.
1
@WisniaKala
ale rak xD
0
@Bykunn A moim zdaniem mógłby zyskać jak Duda
1
@Matheu12
mam wrażenie, że tusk nie chce tykać tego bo jest to naznaczone przez pis.
Głupota, takie projekty powinny być ponadpartyjne.
2
@Barcelonka070
a potem wychodzą z nory jego fanatycy xDDD
8
idealna koalicja xDD
https://x.com/Rusherflyyy/status/1755259478843285618
4
pól internetu żyje dzisiaj debatą, tymczasem premier pisze to xDD nie mogę przeżyć
https://x.com/wina_Mazurka/status/1755276627687227452
7
@MesQueUnClub_87
Jestem zwolennikiem i tak jak strefy czystego transportu, tak strefy 30km/h w miastach są bliżej niż myślicie :)
Tak, lewego pasa używam zgodnie z przepisami. Piekli dupę nie?
7
@ProMILs
no nie pracuje za kółkiem, pracuje w budownictwie, ale robię 55kk do 60kkm rocznie :)
Tutaj statystyki jednego z samochodów, jestem zdecydowanie powyżej średniej.
https://zapodaj.net/plik-VkwwG8XBsF
Wystarczy jeździć zgodnie z przepisami.
17
git, oczywiście "jeżdżę szybko i bezpiecznie" będą drzeć mordę :D
Ps. tak wystarczy jeździć zgodnie z przepisami.
5
zaskakująca decyzja Jarka
https://x.com/xOstatniaProsta/status/1754431130239914096
2
@TheNekro94
to rzeczywiście spoko cena
1
Rudzki xD
1
@TheNekro94 To już z hotelem i przelotem?
1
@TheNekro94
Aa, i na ile, i ile na osobę?
1
@TheNekro94
Przesiadka w Lizbonie?
0
@ToreTToOO
Tak sie zastanawiam co im może przeszkadzać, jak sam producent dał możliwość dodatkowych slotów na RAM i SSD :D
Rozumiem jakbym system przekładał na nowy dysk, ale tylko tam są zainstalowane aplikacje.
0
Pytanie go Geeków komputerowych.
Mam laptopa Asus od kilku miesięcy. Nie włącza się. Miał on wolny slot na dysk oraz RAM. Po zakupie dołożyłem dodatkowy dysk SSD. Nie przenosiłem systemu, po prostu pełnił funkcję dodatkowego miejsca.
Czy wysyłając teraz laptop na gwarancję, muszę ten dysk demontować? Będę jutro dzwonić do ASUS, ale tak to bym to sobie go już rozkręcił.
7
żenada, miałem nadzieję
1
fajnie jakby do kanału zero wpadł tusk lub lasek pogadać o CPK
7
do zaorania bo pis to chciał
https://x.com/pawel_zariczny/status/1753875290126704884