draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
typical polska konwersacja
3
tik tok, rudy dowiezie obietnice :D?
2
@Comentateiro nie omieszkam Cie oznaczyć
1
@Comentateiro
A już chciałem się skusić.
Poczekaj jeszcze kilka lat jak ogłoszę ze swoją na larambli, że spodziewamy się kaszojada
3
@Comentateiro
tutaj nie ma co dyskutować, rudy znowu oszukał wyborców xD
0
@draxidox nie nie jestem pisowcem, kucem z konfy
27
platforma xDDDDDDDD
2
35 dni rudego na zrealizowanie 89 obietnic, co za nowość, tusk nie dowiózł obietnic :D
2
@Comentateiro a trzeba z taką mieć kaszojady??
11
tusk już obniżył cenę do tych 5zł czy za szybko jeszcze?
16
ale to my mamy bawić się w papierowe słomki xD
4
jak to tam szło, u nas gwałtów sie nie zgłasza, zakłamane statystyki etc.
0
strona z PITami dead
29
lewica często myli prawa z przewilejami
2
mnie przekonało xD
https://x.com/arktos0/status/1757378734192009720
0
@wojtekfcb79
oho, juz regulamin nie obowiązuje
2
Gdyby Real takie coś strzelił to oczywiście by uznali xDD
1
@4drian0
szkoda, praktycznie nie kupuje nowych gier.
Bardziej się opłaca używki na olx
0
@wojtekfcb79 kropkując przekleństwo łamiesz regulamin, zgłoszone
0
@Ambasador
chłop z MK mówi o łamaniu regulaminu xDDD
1
@Forsyth proponuje by @wojtekfcb79 przyjął tych inżynierów pod swój dach
5
@TR3YWAY
szkoda, że siedzą cicho i potulnie. Nie lubią języku faktów, każdy, kto krytykuje teraz rząd jest pisowcem :/
1
@Ambasador
zabijać? Nie bronić własnych granic i suwerenności
5
piękna notka kontekstowa orająca kancelarię premiera na twitterze :D
7
pięknie, powinni dla przykładu kilku postraszyć to reszta by wiedziała jaki azymut obrać
0
Pereira wyciąga prywatne wiadomości Marcina Mellera na fejsie xDD boshe co to jest za zero
0
Pereira to słaby przeciwnik xDDD robi z siebie intelektualistę a Stano go rozjedzie
0
dlaczego wtykają flagi UE w obornik??
4
tymczasem jarek i mateusz jadą miesiąc po wybuchu wojny do Kijowa xDDD
2
Goebbels jutro w Kanale Zero