draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
pisałem, że dzisiaj luźne 4:0
0
sergi roberto to nasz bohater
0
@mrboom aha, dobrze wiedzieć
2
sport narodowy
0
@Chaoss
same, nie oglądam go już od ponad roku
1
@mrboom
no tak, bo rodzina to tylko dzieciak nie xDD?
4
@hayek
znam ten case xD i to moralizowanie, by bronić kraju, ginąć w imiech jakichś wartości xDD
4
piękne straszenie Wolskiego. Pierwsze co bym robił to uciekał ratując rodzinę niż ginął za jakiś debilnych polityków
3
za jazdę pod prąd powinno być łamanie nóg, by więcej ktoś nie wsiadł za kółko-serio
7
Thank you, USA
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
i po największych pośmiewiskach w LM "corner takien quickly"
8
gangi energetyczne atakują
38
hm, robisz sobie dzieciaka i zmieniasz mu defautową płeć :D
1
@tadzik447
Co to za praca? Nie lepiej się przemęczyć aż coś innego na oku będzie?
0
a wy jak tam, dalej 3500zł brutto xD??
17
ah to na siłę wciskanie wszędzie
0
rudy przemawia do narodu
1
@michal26 dodaje, ciekawy wątek na tt
10
to jest skandal ze strony senatu, taką osobę powinno się tylko iwyłącznie poddać ostracyzmowi politycznemu za jawne wspieranie kacapowa i działanie na niekorzyść Państwa polskiego
13
śmiechłem xDD
3
polecam wątek o szwecji, bardzo ciekawy
https://x.com/rucinskikr/status/1746091768150372810
@michal26
2
ależ Pola była piękna
4
piękny widok, każde takie zdjęcie z kacapowa raduje moje serduszko
0
@Saviola88
właśnie widzę, wszystko do pisu sprowadza odklejeniec xD
1
@tbas
nie interesuje mnie, kto marnuje pieniądze podatników. Każdy, kto to robi jest dla mnie śmieciem i każdy kto tego nie neguje tego też, tyle.
1
@Kgorecki2500
Koalicja Obywatelska nawet w Tajwanie przegrywa?
2
@tbas
No nie wiem, lepsze życie na ukrainie xD?
Musisz być mega odklejony, bo Cię nie rusza dymanie polskich pieniędzy
7
@tbas
A rozważyłeś, że część dyma na hajs Polskę i ich tu nie ma? No ale co tam, to tylko 500zł nie?
3
@VegetaPolska próbowałeś?