1

pisałem, że dzisiaj luźne 4:0

0

sergi roberto to nasz bohater

0

@mrboom aha, dobrze wiedzieć

2

sport narodowy

/photo/1

0

@Chaoss
same, nie oglądam go już od ponad roku

1

@mrboom
no tak, bo rodzina to tylko dzieciak nie xDD?

4

@hayek
znam ten case xD i to moralizowanie, by bronić kraju, ginąć w imiech jakichś wartości xDD

4

piękne straszenie Wolskiego. Pierwsze co bym robił to uciekał ratując rodzinę niż ginął za jakiś debilnych polityków


3

za jazdę pod prąd powinno być łamanie nóg, by więcej ktoś nie wsiadł za kółko-serio


7

Thank you, USA


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

i po największych pośmiewiskach w LM "corner takien quickly"


8

gangi energetyczne atakują


38

hm, robisz sobie dzieciaka i zmieniasz mu defautową płeć :D


1

@tadzik447
Co to za praca? Nie lepiej się przemęczyć aż coś innego na oku będzie?

0

a wy jak tam, dalej 3500zł brutto xD??

/photo/1

17

ah to na siłę wciskanie wszędzie


0

rudy przemawia do narodu


1

@michal26 dodaje, ciekawy wątek na tt

10

to jest skandal ze strony senatu, taką osobę powinno się tylko iwyłącznie poddać ostracyzmowi politycznemu za jawne wspieranie kacapowa i działanie na niekorzyść Państwa polskiego


13

śmiechłem xDD


3

polecam wątek o szwecji, bardzo ciekawy
https://x.com/rucinskikr/status/1746091768150372810
@michal26

2

ależ Pola była piękna


4

piękny widok, każde takie zdjęcie z kacapowa raduje moje serduszko

/photo/1

0

@Saviola88
właśnie widzę, wszystko do pisu sprowadza odklejeniec xD

1

@tbas
nie interesuje mnie, kto marnuje pieniądze podatników. Każdy, kto to robi jest dla mnie śmieciem i każdy kto tego nie neguje tego też, tyle.

1

@Kgorecki2500
Koalicja Obywatelska nawet w Tajwanie przegrywa?

2

@tbas
No nie wiem, lepsze życie na ukrainie xD?
Musisz być mega odklejony, bo Cię nie rusza dymanie polskich pieniędzy

7

@tbas
A rozważyłeś, że część dyma na hajs Polskę i ich tu nie ma? No ale co tam, to tylko 500zł nie?

3

@VegetaPolska próbowałeś?

/photo/1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?