0

@barteq
Jako baza to lepiej Rzym. Tańsze noclegi, też zależy baza do czego. Z Rzymu bliżej do Napoli. Z Florencji bliżej do Milanu. Zależy czego oczekujesz.

1

@barteq chłopie, samochodem 3h z Rzymu do Florencji.
Pociąg 1.5h z prędkością 250km/h w mega komforcie

0

@escarabajo florencja

2

Po kilku dniach w Rzymie, czas na Florencję, przepiękne miasto
https://zapodaj.net/plik-2sq67GdeVI

1

@partymaker
Ewentualnie jak ktoś na dworze pracuje. Jak w środku to w czym problem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

dużo jeżdżę po A1/A2 w Polsce i większość elektryków to prawy pas i prędkości w granicach 100km/h :D


10

piękna lewacka ideologia :D


11

1

@VegetaPolska idź tam do niej


1

Z psem do galerii to jeszcze rozumiem, ale z dzieckiem?? Patologia w Forum Gdańsk
@Comentateiro opinia

0

23

Bóg wyrzucający Hawkinga z nieba po zobaczeniu go na liście Epsteina xDD


7

4,38mln za XI najlepszych piłkarek a te chcą zarabiać tyle co faceci xDDDDD

/photo/1

5

te memy z hawkingiem dzisiaj na Twitterze to jest złoto xDD


2

@Rust_Cohle Weź przestań, zgłaszanie postów @MarioVeB! to moje ulubione zajęcie.

0

@Comentateiro
Idealna robota
Btw. Co w tamtej dyskusji odpisales bo usunięta

0

@szymonekk
To mi też na miejscu zawsze dowód skanowali, ale nigdy nie wysyłałem przez whatsaappa xD Hotel 590 opinii, 9,2 gwiazdki na booking.

0

@pt9
"We Włoszech istnieje obowiązek meldunkowy. Ciąży on na włoskim obywatelu, który zaprosił cudzoziemca. Musi on w ciągu 48 godzin od daty przyjazdu obcokrajowca zgłosić ten fakt na miejscowym posterunku policji i podać dokładny adres, pod jakim cudzoziemiec będzie przebywał."

0

Miał ktoś na bookingu by hotel prosił o wysłanie wcześniej zdjęć dowodu i twarzy xD?
Jutro wylot do Rzymu i taka wiadomość na booking:
"Aby przyspieszyć proces odprawy, uprzejmie proszę o przesłanie mi obu dokumentów tożsamości z przodu i z tyłu oraz selfie w celu rozpoznania, abym mógł wysłać je do komendy policji (jest to obowiązkowe we Włoszech). Można to zrobić za pośrednictwem Whatsapp"

20

@Comentateiro jak tam


22

śmiechłem xDD


0

@Comentateiro
No tak, para, która od kilkunastu lat płaci regularnie podatki tylko nie chce mieć kuli u nogi to rzeczywiście problem xDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@KamQiX
W obu przypadkach dwa odpady ludzkie zostają wykluczone, czyli profit.
Dla mnie osoba po %% za kółkiem to morderca.

4

@Safrani co mnie to obchodzi xD?
Można zadać też pytanie: jak pracodawca ma sprawdzić, czy zaraz kretyn nie zniszczy umyślnie tego samochodu?

4

@Bykunn
Na miejscu firmy przed wydaniem samochodu bym dał do podpisania jakiś papier i tyle. Potem sąd i jechane z gościem do spodu.
Generalnie pracodawca ma możliwość skontrolowania czy dana osoba jest trzeźwa

38

bardzo dobra zmiana, tępić osoby, które wsiadają za kółko po %%


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?