22

jakby lenglet taki stempel zrobił to karny 10000%%

2

lewy co w obronie wyczyszczścił


36

100% racji


0

nieźle xD


2

biedni ludzie nie powinni pracować w sejmie - change my mind


0

@Comentateiro
Jakby tam był kaszojad to bym miał maskę pokieraszowaną, a tak tylko bok.
Ta sarna i tak miała pecha bo u mnie w bok w gość z tyłu po niej przejechał

2

@kabum235 gdzie wady??

0

Wczoraj wracając do domu sarenka się trafiła...
https://zapodaj.net/plik-MrpND2jcGj
https://zapodaj.net/plik-8JQyJ7afCI

3

śmiechłem xDD


15

masakra co wczoraj Legia zrobiła, tutaj zdjęcie jednego z poszkodowanych


13

1

@Pedri16Future @Bykunn
oczywiście, pamiętam kolorovylog, początki polskiego yt

10

kasa z KPO dla polski wraca do niemieckiej kieszeni xDDD co za przypadek


3

@Barcasub
jeżdżą sobie i w 90% żrą śmieciowe żarcie xD
Dodatkowo odratowali kilka lokali swoją popularnością.
Polecam odcinek o rurkach z kremem gdzie ratuje lokal
https://www.antyradio.pl/news/ksiazulo-odwiedzil-podupadajaca-cukiernie-091123

13

100% racji, perfekcyjny content, zero kontrowersji i patologii


5

terrorysta xDD


2

@ranger3120
ajak, mniej wózkar, kaszojadów i gówniaków

1

pięknie, a jaki zus musi być piękny :D


1

obrazek nie powiązany


13

dzień dobry


3

piękne


0

@Safrani
no to zobacz dokładnie udziały

0

@lntrowertyk
dębica frigo, serio

0

@mkord no to sprawdź kto jest właścicielem

0

@Culer9002 dotycząca czego?

5

niemcy docenili fur deutschlanda


1

0

@mleczkoo
czym pracownik biedronki jest lepszy od pracownika na stacji czy restauracji?

4

casual polish driver


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?