draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
pięknie
https://x.com/Rozglosnia3/status/1731407504859402294
22
jakby lenglet taki stempel zrobił to karny 10000%%
2
lewy co w obronie wyczyszczścił
36
100% racji
0
nieźle xD
2
biedni ludzie nie powinni pracować w sejmie - change my mind
0
@Comentateiro
Jakby tam był kaszojad to bym miał maskę pokieraszowaną, a tak tylko bok.
Ta sarna i tak miała pecha bo u mnie w bok w gość z tyłu po niej przejechał
2
@kabum235 gdzie wady??
0
Wczoraj wracając do domu sarenka się trafiła...
https://zapodaj.net/plik-MrpND2jcGj
https://zapodaj.net/plik-8JQyJ7afCI
3
śmiechłem xDD
15
masakra co wczoraj Legia zrobiła, tutaj zdjęcie jednego z poszkodowanych
13
śmiechłem xDDDD
https://x.com/Rusherflyyy/status/1730218124182442188
1
@Pedri16Future @Bykunn
oczywiście, pamiętam kolorovylog, początki polskiego yt
10
kasa z KPO dla polski wraca do niemieckiej kieszeni xDDD co za przypadek
3
@Barcasub
jeżdżą sobie i w 90% żrą śmieciowe żarcie xD
Dodatkowo odratowali kilka lokali swoją popularnością.
Polecam odcinek o rurkach z kremem gdzie ratuje lokal
https://www.antyradio.pl/news/ksiazulo-odwiedzil-podupadajaca-cukiernie-091123
13
100% racji, perfekcyjny content, zero kontrowersji i patologii
5
terrorysta xDD
2
@ranger3120
ajak, mniej wózkar, kaszojadów i gówniaków
1
pięknie, a jaki zus musi być piękny :D
1
obrazek nie powiązany
13
dzień dobry
3
piękne
0
@Safrani
no to zobacz dokładnie udziały
0
@lntrowertyk
dębica frigo, serio
0
@mkord no to sprawdź kto jest właścicielem
0
@Culer9002 dotycząca czego?
5
niemcy docenili fur deutschlanda
1
niezła historia
https://x.com/Quxixyz/status/1729637256170729697
0
@mleczkoo
czym pracownik biedronki jest lepszy od pracownika na stacji czy restauracji?
4
casual polish driver