draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Imię godne Goblina Szamana w World of Warcraft. Zuri lvl 70 szukam na dungeony xD
0
@MarioVeB!
Głosowałem jak w każdych wyborach i mogę narzekać
0
@Bagsik88
a mam w dupie z kim chciała konfa koalicję xDD może mieć nawet z kołem gospodyń wiejskich bez większości
2
@MarioVeB!
chłopie, sam kiedyś byłem platformermesem i na tego rudego oszusta głosowałem w 2007r.
To na kogo głosuje paris to mnie tam interesuje
2
Komentarz usunięty
28
widzieliście jak RDR2 jest realistyczne??
9
ładne fighty
0
@maroon minimalna w góre
0
@Bagsik88 no nawet Kessie > Lewy
0
jak tam, czujecie smak podwyżki minimalnej???
0
@Bagsik88 where lewy
10
kto tak dzisiaj
5
może teraz osoby popierające odpalanie petard w sylwestra zrozumieją swoją głupotę :)
https://x.com/DiabolRokita/status/1741440424395375010
4
@Bagsik88 lewego szkalujoo
6
co to jest xDDD
5
Kurdej Szatan rzeczniczką Straży Granicznej
https://x.com/ABNPoland/status/1741064720956653618
0
@Faro w komentarzu też jest gif z Antonym xD
https://x.com/HonestArsene/status/1740372912673038511
2
jeszcze kilkanaście lat i osoby puszczające fajerwerki będą traktowane jako trędowate :D i w sumie fajnie
1
@tarczon typowy vinicjusz xDD
3
@mekston a widziałeś by Vini nie robił sobie kiedyś kanapki??
4
jakby wasze partnerki nie wiedziały jak się pomalować na sylwestra
4
@mekston
niee, kaszojad to do momentu aż kanapki sobie zrobić nie umie
58
co to za żenada na oficjalnym profilu LM xDDDDD
0
@Sinirsey były piłkarz
3
to teraz fajnopolacy ciśna po fajnopolakach :D?
4
tutaj mogłaby być Barca ale na odwrót xDD
4
ładnie chiny z elektrykami lecą
7
@capoN
Jest za co, jakoś z 3mld na tvp wiedzieli, jak wyjść. A tutaj po prostu pieniądz nie śmierdzi.
1
@capoN
To przecież mogą zaraz ogłosić, że będą to wyrównywać prawda, PRAWDA?
4
jednak kłamczuszek tusk dowozi wszystko xDD