11

Imię godne Goblina Szamana w World of Warcraft. Zuri lvl 70 szukam na dungeony xD


0

@MarioVeB!
Głosowałem jak w każdych wyborach i mogę narzekać

0

@Bagsik88
a mam w dupie z kim chciała konfa koalicję xDD może mieć nawet z kołem gospodyń wiejskich bez większości

2

@MarioVeB!
chłopie, sam kiedyś byłem platformermesem i na tego rudego oszusta głosowałem w 2007r.
To na kogo głosuje paris to mnie tam interesuje

2

Komentarz usunięty

28

widzieliście jak RDR2 jest realistyczne??

/photo/1

9

ładne fighty


0

@maroon minimalna w góre

0

@Bagsik88 no nawet Kessie > Lewy

0

jak tam, czujecie smak podwyżki minimalnej???

0

@Bagsik88 where lewy

10

kto tak dzisiaj


5

może teraz osoby popierające odpalanie petard w sylwestra zrozumieją swoją głupotę :)
https://x.com/DiabolRokita/status/1741440424395375010

4

@Bagsik88 lewego szkalujoo


6

co to jest xDDD


5

Kurdej Szatan rzeczniczką Straży Granicznej
https://x.com/ABNPoland/status/1741064720956653618

0

@Faro w komentarzu też jest gif z Antonym xD
https://x.com/HonestArsene/status/1740372912673038511

2

jeszcze kilkanaście lat i osoby puszczające fajerwerki będą traktowane jako trędowate :D i w sumie fajnie


1

@tarczon typowy vinicjusz xDD

3

@mekston a widziałeś by Vini nie robił sobie kiedyś kanapki??

4

jakby wasze partnerki nie wiedziały jak się pomalować na sylwestra


4

@mekston
niee, kaszojad to do momentu aż kanapki sobie zrobić nie umie

58

co to za żenada na oficjalnym profilu LM xDDDDD


0

@Sinirsey były piłkarz

3

to teraz fajnopolacy ciśna po fajnopolakach :D?


4

tutaj mogłaby być Barca ale na odwrót xDD


4

ładnie chiny z elektrykami lecą


7

@capoN
Jest za co, jakoś z 3mld na tvp wiedzieli, jak wyjść. A tutaj po prostu pieniądz nie śmierdzi.

1

@capoN
To przecież mogą zaraz ogłosić, że będą to wyrównywać prawda, PRAWDA?

4

jednak kłamczuszek tusk dowozi wszystko xDD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?