draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cygan BRC gdzie tam 10m/s nie ma, ROBIĆ
10
@draxidox ja też w robocie
1
jak tam robaki, kto dzisiaj do roboty musi zapindalać, haha pozdrawiam
0
@NeroTFP1
Ty nie usuwałeś konta?
0
lewy dobry występ
https://x.com/Asmerinhooo/status/1739665929720529146
5
długo nie trzeba było czekać xDDD
0
@AlexDark00
Chłopie a Ty na miejscu laski, bardziej dbałbyś o swojego pierworodnego czy o nowego chłopa :D
Logiczne, że jak się jest samemu to się szuka drugiej osoby
0
@gumaz
śliski grunt xDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
jest, udało się w końcu znaleźć
https://x.com/calluvx2/status/1739374883182645427
0
@TheCule
Tak, mają takie możliwości by blurowac
8
magia świąt :DD
https://x.com/rozowezyrafy2/status/1739259178823131285
16
taka tam flaga bandery w polskiej telewizji xDD
15
gruba, pijesz?
1
@ikar34
po prostu jest fałszywy :)
10
smacznej kawusi, rudy kłamczuszek z rana
2
Życzenia od Krzysztofa Śmiszka
https://x.com/DiabolRokita/status/1738845095590277582
3
@Bagsik88 patrz co lewy w barcy gra
1
żenada, że takie spalone kiedyś były xDDD
13
dzień dobry
8
dzisiaj tak
https://x.com/Bartek_1916_/status/1738948302945579121
45
dzisiaj w polskich domach xDD
2
@Sulimo już po kolacji? u mnie 18
1
dzisiaj jednak tak
11
ja już po kolacji
https://x.com/Rozglosnia3/status/1738913717406888252
11
na dzisiaj gotowy
23
@VegetaPolska co tam robisz
1
@July_6_BcN
ja mam z premium
0
@Dari0G
xDD szukaj wiatru w polu jak honoru w internecie.
Bądź honorowy i usuwaj oszuście :D
0
@Dari0G
jak tam z tym usunięciem konta, usuwasz?