3

15

przypomnijmy jak PO pluło na 500+ xDD


5

24

nigdy nie będzie lepszego!


3

@Comentateiro z jakiego jesteś województwa??


1

@tristan87
jak mnie by wyje**** z roboty to 0 osób by się podpisało pod podziękowaniem xDD

2

23

co za przypadek xDDD


6

oni (lewica) sami się śmieją z głupot, które wygadają xDD


4

co to w ogóle jest??


6

To jest dopiero protest :D


4

tresura


7

no to za 4 lata zmiana


13

Petru z dupeczką


0

@konrad1661
"zagłódź kaszojada" byłoby lepsze

15

Przypominam o akcji jak co roku, nakarm psa z OLX.
https://nakarmpsa.olx.pl/

4

https://x.com/crazyclips_/status/1731402929091891235
od razu z niej gotówa wyleciała jak w jakimś gta 4 xd

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@ludnek
@Bagsik88 ja Cię nie nadążam oznaczać, weź wyjaśnij hejterów lewusa bo zaraz nie wytrzymie

0

@Albatros
@Bagsik88 szkalujo Ci lewego

0

@Bagsik88
Oczywiście, tylko la bamba.

0

@Bagsik88
Panie, Suarez to Pan piłkarz.
Leewy to tam wiesz, sęk drewniany.

0

@Bagsik88
Chopie, kto czy jakieś tam artykuły na fcbarca.com? Totalni ignoranci.
Tylko la bamba.

0

0

@Bagsik88
Nie czytam, lewy top?

8

uwaga xD

/photo/1

14

chwile przed tragedią


11

piękny to był występ lewego


@Bagsik88 opinia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?