draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@VegetaPolska tak wygląda prawdziwy związek
https://x.com/DubzyOnceAgain/status/1733207618653732952
15
przypomnijmy jak PO pluło na 500+ xDD
5
legit komentarze xDD
https://x.com/OOCKS_Polska/status/1733401103616627031
24
nigdy nie będzie lepszego!
2
polecam
https://x.com/DiabolRokita/status/1733178879534067980
3
@Comentateiro z jakiego jesteś województwa??
1
@tristan87
jak mnie by wyje**** z roboty to 0 osób by się podpisało pod podziękowaniem xDD
2
ale ten fati chodzi @arasz1819
https://x.com/sznicc/status/1732863755334058238
23
co za przypadek xDDD
6
oni (lewica) sami się śmieją z głupot, które wygadają xDD
4
co to w ogóle jest??
6
To jest dopiero protest :D
4
tresura
7
no to za 4 lata zmiana
13
Petru z dupeczką
0
@konrad1661
"zagłódź kaszojada" byłoby lepsze
15
Przypominam o akcji jak co roku, nakarm psa z OLX.
https://nakarmpsa.olx.pl/
4
https://x.com/crazyclips_/status/1731402929091891235
od razu z niej gotówa wyleciała jak w jakimś gta 4 xd
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@ludnek
@Bagsik88 ja Cię nie nadążam oznaczać, weź wyjaśnij hejterów lewusa bo zaraz nie wytrzymie
0
@Albatros
@Bagsik88 szkalujo Ci lewego
0
@Bagsik88
Oczywiście, tylko la bamba.
0
@Bagsik88
Panie, Suarez to Pan piłkarz.
Leewy to tam wiesz, sęk drewniany.
0
@Bagsik88
Chopie, kto czy jakieś tam artykuły na fcbarca.com? Totalni ignoranci.
Tylko la bamba.
0
@DonMatteo901
@Bagsik88 opinia
0
@Bagsik88
Nie czytam, lewy top?
8
uwaga xD
14
chwile przed tragedią
11
piękny to był występ lewego
@Bagsik88 opinia