0

@Saviola88
właśnie widzę, wszystko do pisu sprowadza odklejeniec xD

1

@tbas
nie interesuje mnie, kto marnuje pieniądze podatników. Każdy, kto to robi jest dla mnie śmieciem i każdy kto tego nie neguje tego też, tyle.

1

@Kgorecki2500
Koalicja Obywatelska nawet w Tajwanie przegrywa?

2

@tbas
No nie wiem, lepsze życie na ukrainie xD?
Musisz być mega odklejony, bo Cię nie rusza dymanie polskich pieniędzy

7

@tbas
A rozważyłeś, że część dyma na hajs Polskę i ich tu nie ma? No ale co tam, to tylko 500zł nie?

3

@VegetaPolska próbowałeś?

/photo/1

1

500+??


0

@Dari0G
dostrzegam tutaj analogie z tuskiem

6

ah to jest moje subiektywne odczucie, którego doświadczyłem we Włoszech teraz. Tam sobie spokojnie latają pociągi 250-300km/h, a my nie możemy przebic nędznych 160km/h z wyjątkami


14

- laska zdradziła chłopa
- chłop, z którym go zdradziła też ją zdradził
- wróciła do byłego chłopa, którego zdradziła, bo tamten też ją zdradził i nie ma gdzie mieszkać z dzieciarami
- nie staje mu xD


0

@ranger3120
moja narzeczona nie beczy

0

Dzisiaj samolot powrotny z Rzymu a ze mnie leci każdym otworem.
Jakby dzisiaj było w wiadomościach, że samolot zawrócił przez rzygajacego pasażera to będę ja.

0

Szymański i Zieliński jeszcze, ale reszta :D


17

"Kto tutaj ma Warthunder za oknem" xDDDDDDDDDd


3

jeżdża takie dziadki na marsze, a potem im się płaci jeszcze 13/14.
Do DPSów z nimi i psychiatryka

/photo/1

3

prywatne pociągi jadą do warszawy


9

"Przypudrować nosek, czy wymienić magazynek?" xDD


0

nie weryfikowałem, ale jeżeli to prawda, to git :D


1

@AxelF
Dla mnie CPK jest bardzo ważne pod kątem kolei z uwagi na wykluczenie komunikacyjne, które w rzeczywistości w Polsce występuję.
Sama część lotnicza mnie nie interesuje.

29

Wolski o CPK


4

konfa poniżej progu zaraz


6

sejm bez barier Hołowni xDDD


2

@szymonekk
I tutaj widzę sens kolei gdzie jest ona 2 razy szybsza niż samochód.
W Polsce pociągiem jedzie się dłużej i drożej niż samochodem

0

@Chaoss
No czyli mam rację, że mamy straszna dupe xD Podniecamy się 160km/h.
Porównując nas do zachodu to wyglądamy bardzo biednie z prędkościami z lat 70

1

@szymonekk
Chyba jesteś szalony. Oprócz EIC pendolino i trochę EZT od Stadlera, flirty to my większość mamy lokomotyw EU/P07 vmax 125, EP08 Vmax 140, Ep09 vmax 160.
Także z czym do ludzi

2

Pociąg Rzym - Florencja 250km/h
Pociąg Rzym - Napoli 300km/h
A my w Polsce cieszymy się jak skład jedzie 120 - 160km/h xD
Pięknie się pociągami lata we Włoszech
https://zapodaj.net/plik-d8JFAt7GrS

4

tymczasem kibice realu madryt:


33

wyciekła rozmowa xDD


21

Andrzej w punkt


0

@barteq1814 Generalnie pociągi drogie jak się bierze dzień wcześniej. Radzę kilka dni wcześniej bilety kupować.
A sieć pociągów między większymi miastami jest zajebista.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?