draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@lntrowertyk
"Wtedy ją spytasz czy Ci nie zrobi martwego ciągu, ona spyta co to,a Ty powiesz, że Twój penis tak dawno nie widział kobiety, że zakładasz w ciemno, że jest martwy. A tak serio to zrób jak napisałem na początku bez tej obrzydliwej końcówki."
Padłem xDDDDDDDD
1
@lajcior no na pewno ekonomiczny jest serwis bmw xD
btw. 3/4 f30 jest w gnoju a on chce auto do miasta, genialny pomysł
2
@RosjaninBut
i jeszcze RFN chroniło go xD Cyrk
1
@lajcior
brak dzieci
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
teraz to już widać, że typowa atencjuszka
0
posłowie to mają, darmowe loty, kilometrówki do 40kkm, nocleg, dieta, przeszkole
https://x.com/WandaNowicka/status/1747225322389450953
3
generalnie jakiekolwiek obrażanie w sejmie, tego typu powinno być piętnowane 100x bardziej.
to jest żenada co robią tak wysoko postawione osoby publicznie
śmieszna kara
5
ciekawe badania Eurostatu
Polacy jako jeden z najbardziej zadowolonych z życia narodów w Europie.
1
dokładnie, tymczasem w Polsce spuszczamy się nad jakimś kamiskim i wąsikiem
19
co za przypadek, cpk złe, jądrówki złe, terminal kontenerowy zły.
Dobrze, że rośnie świadomość wśród społeczeństwa odnośnie naszego interesu, a nie zachodnich państw
10
@VegetaPolska pro tipy
6
jak się krytykuje obecny rząd to od razu już się jest pisowcem nie?
22
tvp info - 4 minuty na obronę CPK xDDD
2
polecam wątek o NATO i o tym, że mamy 2-3 lata by być gotowym na atak kacapów
@michal26
4
dobranoc
7
btw. podobno spora beka jest z "debaty" o CPK w nowym tvp info :D
4 przeciwników + prowadzący vs 1 zwolennik
9
organizuje w rybniku wiec wsparcia dla Xaviego jako trenera,
oprócz kibiców Realu zapraszam was wszystkich
4
denzel
10
denzel w przerwie xD
0
wiecie, że sergi roberto był na boisku xDDDDDDDDDDr
5
najważniejsze, że prowadzimy w posiadaniu piłki
#DNAbarcy
0
@michal26
chyba jak de jonga dołożysz
0
@Bagsik88 na prowadzenie daje
0
pedri >> bellingham
ferran >> Vinicjusz
chyba zgoda
4
ania się pomyliła
5
live z murawy
1
wrócimy silniejsi
1
nie oglądam meczu, jak tam, dobrze gramy???? dominujemy??? słyszę, że somsiad drze morde