dylanwzgw
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siema tam z innej beczki, ma ktoś jakąś wiedzę na temat kont osobistych, jaki bank teraz ma najlepsza ofertę dla takich typowych kowalskich. Chodzi mi przede wszystkim o takie podstawy jak darmowe prowadzenie konta darmowe przelewy i bankomaty, może jeszcze żeby była spoko aplikacja mobilna, chyba że na coś jeszcze muszę zwrócić szczególną uwage
0
@Rust_Cohle no już zwątpiłem w kumatosc kibica Liverpoolu, ale dobrze ze wyprowadziłeś mnie z błędu
0
@Rust_Cohle niby stary chłop a nie wyczuwa ironi
0
@MarFan dzięki, luknę zaraz
0
Siema, zna ktoś jakieś (nie oczywiste) strony do zakupu lego w promocyjnych cenach , przyszedł czas kiedy moje dzieciaki dojrzały (7 i 5 lat) do składania jakiś fajnych zestawikow
1
@Ultra_Barca dzięki, na bank zobaczę
0
Siema poleci ktoś jakiś fajny film z netflixa/disnay/HBO najlepiej sensacjac/triller/obyczajowy, w sumie si-fi i marvel nie moja bajka więc bez tego poprosze
0
@Jackazz dzieki
0
Siema, jakaś macie jakąś dobra stronke do oglądania NBA za free, chce dziś spurs zobaczyć a widzę że na c+nie ma
0
Siema ktoś podeślę ta sytuację z nie podyktowanym karnym bo tego fragmentu nie ogladalem
0
@fenix1983 to wiem kumpel ma c+go i idę do niego dzisisj ale chodzi mi na jakiej zasadzie to działa on się loguje u siebie na platformę i ma dostęp do kanałów viaplay czy są dodatkowe programy canalu+ których nie widać w programie tv???
2
Siema, na jakiej zasadzie użytkownicy canał + mogą oglądać wszystkie mecze ligi angielskiej do końca września bez wykupionej viaplay, w programie tv jest dzisiaj tylko Tottenham vs westham
0
Siema, oglądam u rodziny Arsenal i się zastanawiam czy mają słabego neta czy po prostu tak przycina viaplay, już 5 razy mi przycielo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kaamil1910 wiem ze zdementował, ale co innego miał powiedzieć ;) chciałbym żeby podpisał nowy kontrakt ale jak nie da rady i to by znaczyło przyjście thiago to jakoś to przeboleje
5
Odnośnie Wijnalduma wtrące moje 3grosze bo jako kibic Liverpoolu uważam ze moge niektórym przybliżyć jego sylwetkę. Plusy to zdecydowanie pracowitość i zostawianie serducha na boisku , jak się na niego patrzy to pozornie wydaje się być zwykłym rzemieslnikiem na boisku ale to jak potrafi chronić i zastawiać piłkę to dla mnie top 3 na swojej pozycji. Sam jak przychodził do liverpoolu nie byłem jakoś zadowolony specialnie ale z czasem zmieniłem zdanie i stał się jednym z moich ulubianych pomocników . Jest to gość od ważnych spotkań, nie pamiętam jego słabego meczu z top 5 klubami w Anglii pewnie jakiś był ale teraz nie przypomnę sobie. Minusem jest to ze faktycznie bywał niewidoczny na boisku ze slabszymi rywalami , no i w kontekście transferu do Barcelony napewno wiek za nim nie przemawia jeśli ma być rewolucja i odmlodzenie tego klubu. W Angli liczby za nim nie przemawiały ale to dlatego że klopp ma na niego inny pomysł niż w reprezentacji Holandii miał na niego obecny trener barcelony . Pogodzilem się już z jego odejściem ale napewno się z tego nie ciesze , pociesza mnie fakt ze to jest jedyna możliwość zakontraktowania przez Lfc thiago, bo chciałbym ich obu w klubie. Podsumowując jeśli transfer dojdzie do skutku wydaje mi się ze holender może niektórych na tej stronie pozytywnie zaskoczyć, pozdro
0
@fistaszjo
Powiem tak nie znam gorszej choroby, pewnie jakas jest, ale to co robi z organizmem to szok. 2 tyg temu pochowalismy tescia który na nią chorował, zmarł rok po diagnozie , wyrazy wsparcia i wytrwałości dla Unzue i rodziny oby żył te 4 lata albo i dłużej , a ty się zastanów jak cos będziesz pisał następnym razem
0
@DonAndresFCB pewnie ze fajne są takie historie( oby się dzisiaj nie wydarzyła bo kibicuje Lfc) ale chodzi mi o sam fakt jak był traktowany liv przed i po rewanżowym meczu;)
0
Malo sie udzielam ale teraz naszla mnie chec .Tak czytam te większość wpisow i jak jeden mecz może wiele zmienić to szok;) chodzi mi o porażkę z liverpoolem, jeszcze pamiętam jak rok czy dwa temu większość trzymała kciuki za ekipę kloppa żeby im się wiodło a teraz zwrot o 180stopni, to nie ich wina ze udało im się zrobić coś niesamowitego w rewanzu, teraz taka zawiść ze liverpool jest chyba u niektórych gorszy od realu. Pozdro
0
@Vhaeraun
4,3 na 5 wiec zaryzykuje;)
0
@Vhaeraun
Dzięki za info, znalazłem za 177 w jakimś warszawskim sklepie mam nadzieje ze to tez legalne , mam dostać jakiś kod , mam nadzieję że nie wtopie;)
0
Siema ramblowicze jestem świeży w konsolach i mam pytanie , skąd najlepiej zakupić abonament do PS4 (PS PLUS bodajże ) znalazłem coś za 177zł za rok dobra cena???? Na allegro są jakieś do 10 zł za 14 dni ale to są jakieś kombinowania chyba
Z góry dzięki za pomoc pozdro
0
@PaulFCB dzięki, myślałem ze będzie mniej pierdziulenia; ) chyba pójdzie nowy monitor:)
0
Panyyyyy pomocy, PS4 slim kupiony z fifa i teraz zagwozdka chce go podłączyć do monitora z wyjściem vga. Da rade bo na necie mam sprzeczne informacje
0
@NeroTFP
Ja nie mam tego problemu ( kibic Lfc)
0
Siema, szukam telefonu dla żony tak ok 1000zl (+ - 300zl) , wymogi to jak się domyślacie dobry aparat dobra bateria itd.
0
Dokladnie;) a tak tu wszyscy piszą jacy to kibice liverpoolu źli i bez pokory;) zenada
1
Sami jesteście buraczki, wszędzie znajdą się jednostki co klepią bzdury ( najwięcej na stronie realu i tu bo poprostu na tych stronachylenia jest najwięcej kibiców no i jeszcze może devil). Ja akurat jestem fanem lfc i barcelony chociaż tej w trochę miejszym stopniu, i z grona kibiców liverpoolu których znam znaczna większośc wypowiada się z pokorą o dwumeczu z Barceloną, ja nie mogę się doczekać juz środy szykuje się mega spektakl i tez nie wykluczam korzystnego rezultatu dla liverpoolu zakladajacc że barcelona i tak jest uważana za faworyta do finału.
0
Ma ktoś link do GP na żużlu? ?
0
Siema , pany jak się poruszać po reddic, szukam meczu interu z sampdoria