9

Mi bardzo odpowiada opcja z Gundoganem, patrzac ze ma tylko rok kontraktu nie kosztowałby wiecej nic 20mln, mowicie ze szklanka ,reus tez szklanka a wszyscy go chca. Rok temu wszyscy by piali z zachwytu za gundoganem, pewnie ze moga znowu posypac sie jego plecy ale równie dobrze pogba albo verratii mogą sie połamac .A Ikay to nie typ gwiazdeczki ktory odrazu bedzie chcial 10mln za sezon a jak pewnie zacznie od lawki to plakac tez pewnie nie bedzie, on jeszcze caly czas sie rozwija a jak jeszcze zaczął by grac tak jak przed 2 laty co jest prawdopodobne to zle by Barcelona nie miala z nim w skladzie

8

a ja bym jeszcze widział u nas Angela Di Maria ostatnio przygasł ale powrot do ligi hiszpanskiej by go odbudowal a cos czuje ze u boku Messiego byl by jeszcze lepszy niz w Realu. A jeszcze zobaczyc go w El Clasico zapierdziulajacego dla Barcelony hmmm piekna sprawa

1

czas odetchnąc sprawami barcelony i skierowac uwage na parkiety nba , gortat i jego team zaczeli 6 mecz , narazie nieciekawie ale trzeba kibicowac

5

Jako fan Liverpoolu i Barcelony musze zachowac proporcje w składzie:) i niech Coutinho zostanie tam gdzie jest:) A odnośnie czy pasuje hmm wydaje mi sie ze przy naszym tridente brazylijczyk jest za bardzo ofensywny a nam jest potrzebny SP z umiejetnosciami nieco bardziej defensywnymi chociaz Cou ostatnimi czasy pooprawil sie w odbiorze i pressingu a pod okiem busiego i xaviego( mam nadzieje ze zostanie) na pewno by sie rozwinął jeszcze bardziej, więc jakby miał gdziekolwiek odchodzic to pieknie by bylo zobaczyc go w Barcelonie

0

potencjał ma bardzo duży, ale to nie oznacza ze zostanie swietnym grajkiem.Troche przypomina mi Inieste zachowując proporcję. Przyjął bym z otwartymi rękoma ale jako fan zarówno Barcelony i Liverpoolu wole żeby poszedl do The Reds a Barcelona niech sie skupi na Verattim/Pogbie/de Bruyne i mimo wszystko Gundoganie(chociaz chlopak nie odyskal blasku po kontuzji)

1

Na pewno tak mysle , zwazywszy ze brakuje mi Yaya Toure. Dla mnie najgorsze wytransferowanie zawodnika Brcelony. Po prostu mam takie obawy względem Pogby ale oczywiście nie muszą się sprawdzić i koniec tematu

0

taaaa jasne, po prostu czytałem artykuły ze już z nim były problemy w MenU, niby w Juve się trochę uspokoił ale nigdy nie wiadomo co przyniesie przyszłość, absolutne nie skreślam chłopaka bo w młodym wieku wiele głupich rzeczy się robi ale nie wiadomo czy nie będzie z nim problemów jakie maja i miały kluby zatrudniające SuperMario chociaż wiadomo ze on to chyba ewenement nie d podrobienia, ogolnie widzialbym u nas pogbe ale jestem cekaw ile trzeba bylo by zaplacic skoro podobno 80mln to za malo

1

Wydawac by sie moglo ze Pogba ma wszystko czego potrzebuje taki klub jak Barcelona od ŚP ( technika ,szybkość, sila fizyczna,strzał, wiek i można wymieniac jeszcze wiele zalet), ale nie wiem czemu jak patrze na Pogbe widze namiastke M.Ballotelego i może się okazac strzalem w 10 albo klapa która raz na jakiś czas pokaze cos magiznego i jeszcze ta cena 80mln+, po co znowu pchac się w transfer za taka kase . Z drugiej strony bardzo ciekawi mnie przyszlosc tego zawodnika bo może faktycznie okazac się mega wzmocnieniem ale wlasnie za jaka cene.

2

Dokładnie jak ja czytam wiekszośc komentarzy tutaj to wydaje m się jakby same dzieciaki tu pisały. Ile my mamy w końcu tych tytułów w tym roku 3 czy może 10??? , że uż wszyscy odtrąbiaja wielka 3 ZP..., mam ogromną nadzieje, że te piewsze trzy kroki zrobimy do tego 6 czerwca a rok zakończymy z 6 pucharami ale puki co to nic barcelona nie wygrala wiec trochę uspokójcie się i więcej pokory

2

Już mnie denerwują te wszystkie newsy Barcelona jeszcze nic nie wygrała a tu wielki "spust". Oczywiście że ma wielkie szanse na tryplet ale dopóki nie rozegra tych 4 spotkan nic nie ma pewnego. Dajmy chłopakom zrobić swoje i wtedy będzie czas na zachwyty...

0

wybiera sie ktos na grudniowy wyjaz do barcelony z fcbp??? mam pytania

0

widzieliscie tego kota??? natrafilem na niego na stronie liverpoolu

0

ten sam poziom??????:) przekonamy sie , dla mnie kroos jest o klase lepszy

7

Tez zaluje ze redakcja tej strony nie chce zrobic tak zwanego miejsca na pisanie o pierdolach, Jest to jedna ze stron kibicowskich ktora ma najliczniejsza publike i taki temat o sprawach bierzacych by sie przydal, moze kiedys sie ogarna. Dla mnie jest to kosmiczny sezon bo moze sie tak przytrafic ze bede mega szczesliwy a moze byc tak ze bede zalamany. Trzy moje ulubione druzyny sa bardzo bliskie sukcesu ( Liverpool Barcelona i Atletico) i trzymam z całej sily kciuki zeby man city i real nie popsul mi tego swieta na koniec sezonu . A odnosnie Barcelony to tak jak juz kiedys mowilem uwazam ze dopuki nie zmienimy filozofii gry albo chociaz nie zmodyfikujemy stylu gry tak aby wyprowadzac kontry z prawdziwego zdarzenia doputy bedziemy tkwic w tym co teraz przezywamy. To sie oczywiscie nie zmieni z tymi prezesami wiec troche sobie poczekamy na przyjemna gre naszej Barcelony . Ja na szczescie mam ta komfortową sytuacje ze oprucz Barcelony mam jeszcze moj ukochany Liwerpool i Atletico i wierze ze przynajmniej dla mnie ten sezon skonczy sie wspaniale . Koncowe rozdania w europie maja wygladac nastepujaco Liv mistrz Anglii , Bracelona mistrz Hiszpani a Atletico Liga Mistrzów. Oby bylo Pieknie!!!!!

0

znowu sie zaczyna messi na srodku boiska gdzie odrazu ma przy sobie 3-4 zawodnikow co ja bym dal za messiego na skrzydle przez przynajmniej 3 -4 mecze z rzedu ale to jest oczywiscie nierealne bo messi zawsze musi byc w centrum uwagi. Messi Neymar skrzydla i klasyczna 9 nierealne sny ktorych juz chyba nigdy sie nie doczekamy

0

oby nie bylo powtorki z rozrywki tak jak rok temu ze wszyscy beda szukali tylko messiego, cos czuje ze czeka nas 3-4tyg przecietnej gry do powrotu neymara nie ma co liczyc na jaka przebojowosc bo pedro i alexis jak widza messiego to sztywnieja i nie prezentuja swojego poziomu na 100%

0

juz widac dmuchanie balonika messi vs ronaldo jednemu cos nie wyjdzie a drugiemu wyjdzie i juz bezsesowne komentarze z waszej strony (oczywiscie nie wszystkich), to ze ronaldo dzisiaj slabo zagral to nie znaczy ze tak bedzie zawsze jemu taki mecz jak dzisiaj przytrafia sie raz moze dwa na rok a wy juz sie sieszycie jagby nie wiem co. Poczekajcie troche czasu z osadami a nie ze messi sie pojawil po kontuzji to cr znika bo to smieszne jest , zaraz messiemu moze sie taki mecz przytrafic i hala dzieci sie odezwa w podobnym tonie do waszego ale najwidoczniej tak juz bedzie zawsze.

0

jaogladam na weeb.tv placisz 3.99 za 3 dni albo 19zl za miesiac i masz w hd

0

Nigdy nie wymienilbym cr7 na messiego ale obiektywnie patrzac ten rok jest w wykonaniu ronaldo lepszy , jest to spowodowane kontuzjami messiego no ale jakby nie bylo cr7 ma chyba najlepszy poczatek sezonu w jego karierze a ze pierwsza polowa roku byla na rowni z messim to teraz go wyprzedzil, a jako ze dla mnie wyznacznikiem ZP sa umiejetnosci indiwidualne a nie zespolowe to jak dla mnie 1ronaldo a 2,3 messi i ibra. Ale nie ma tego zlego messi wroci za rok silniejszy , chociaz messi to messi walnie w 2 meczach po 4, 5 bramek i wroci do rywalizacji:)

0

bledy bledami ale to co bylo dzis to tragedia

0

tu nawet nie chodzi o tragiczne sedziowanie w hiszpanii, mi tu wyglada na jakies uklady zeby liga za szybko sie nie skonczyla ,bledy mozna popelniac ale bez przesady, to ze real gral tragicznie bylo widac golym okiem ale nieraz poprostu sa takie mecze ze nic nie wychodzi i tym wieksza szkoa ze sedzia zachowal sie tak jak sie zachowal i przez to real wygral , w lidze mistrzow tez grali padake ale wystarczyla 2 bramka zebysie rozluznili i pewnie wygrali i tak moze byc za kazdym razem , a tak juz dzisiaj by tracili do liderujacej 2jki 4 pkt i juz pod wzgledem psychologicznym bysmy stali w wiele lepiej i nie wyrokowalbym ze z taka gra atletico ich rozjedzie ,mecz meczowi nie rowny, bardzo szkoda dzisiejszego wyniku a na miejscu tego murzyna co niby faulowal ta.... ehh nie bede pisal bo juz na sam widok jego mnie skreca bym zszedl z boiska po podyktowaniu karnego albo przypiep.... temu sedziemu, szkoda gadac

0

jak ktos chce znowu zobaczyc wczorajsza magie barcelony to leci powtorka na nsport

0

dzieki wielkie !!!! polej sobie

0

gdzie moge znalesc artykul o wylotach do barcelony byl dawany jakis rok temu!!!!! pilne

0

na nc+ bedzie?? jak tak to jaki kanal??

0

dzieki niemu na powaznie zaczalem kibicowac barcelonie , pamietne gole z milanem, chelsea czy w grand derby pamietam jakby to bylo wczoraj:) piekne czasy niby pierwsze lata za kadencji guardioli byly znakomite pod wzgledem pucharow ale to wlasnie team pod wodza ronniego utkwily mi najbardziej w pamieci, az trudno mi ogarnac co by to bylo gdyby R10 mial teraz te 25lat i gralby razem z messim w barsie:) i te 1 dostawane na informatyce za sciaganie filmikow z jego akcjami:) no ale nic nie trwa wiecznie i trzeba miec nadzieje ze teraz neymar wprowadzi chociaz namiastke tej starej brazylijskiej magii

0

z jednej strony szkoda chociaz bylem przygotowany na jego odejscie ale jak wiekszosc mowi za kwote wieksza niz 10mln ale z dugiej strony fajnie ze zostal w la lidze, a juz w ogole ze pozyskalo go atletico takiego wzmocnienia jednego z moich ulubionych klubow oczekiwalem, trzeba tez pamietac ze villa bardzo duzo zarabial i ewentualnego kupca moglo by nie stac na duza zaplate za zawodnika i jescze zaplacenie mu godziwej pensji, pewnie sam zawonik chcial pozostac w hiszpani i barcelona poszla mu na reke oby strzelal pzrez te pare lat gry wiele bramek dla nowego klubu

0

w sumie od samego poczatku tito na lawce trenerskiej( jako 1 trener barcelonu) bylem bardzo sceptyczny poniewaz jak u wiekszosci nie podoba mi sie u niego brak energii i dominacji przy lini bocznej moze i warsztatt trenerski ma doskonaly no ale brakuje tego czegos, mowicie ze w pierwszej czesci sezonu grali swietnie moze i tak ale tak naprawde prucz realu to nie mieli rywali a i tak wiekszosc meczow przesadzal messi w kosmicznej formie, pewnie ze choroba tito wiele zmienila w grze barcelony ale i tak wydaje mi sie ze obecnos vlanovy we wszystkich meczach za wiele by nie zmienila bo poprostu barcelona grala strasznie monotonnie z nielicznymi przeblyskami, zmiana trenera bylaby dobra ale.... no wlasnie wydaje mi sie ze poprostu nie ma na kogo go zmienic trzeba pamietac ze kazdy trener potrzebuje czasu na budowe zespolu a juz w szczegolnosci w tak specyficnym klubie jak barcelona i przytocze tu przyklad obecnego trenera bayernu teraz jest wychwalany a jescze rok temu ajk wszystko przegral t wszyscy go gnoili i myslicie ze w barcelonie byloby inaczej , nie mowie ze by sie nie sprawdzil ale co by bylo gdyby mial taki sezon jak ten pooprzedni i nic by nie wygral. Wnioski sa takie ze chcialbym zmainy trenera ale ze nie widze na ta chwile zmiennika to daje jeszce rok tito i mimo braku poparcia mam nadzieje ze bede musial wszystko za rok odszczekac bo bedziemy siadkami potrojnej korony:)

0

dla tych ktorzy nie wierza w umiejetnosci neymara:


oczywiscie ze w brazyli jest znacznie latwiej ale chce przypomniec ze o zadnym zawodniku z brazyli nie mowiono w taki sposob od czasow ronaldo nawet ronaldinho nie mial takiego potencalu (podobno) i tu nie chodzi ze ma robic wszystko tak jak w brazyli ale w polaczeniu z messim iniesta i innymi moze sie okazac zawodnikiem na miare tego co mowia, a jak slysze gadanie ze w meczu z barcelona nic nie pokazal to smiech mnie ogarnia a co niespelna 20latek mial zrobic praktycznie sam z najlepsza druzyna swiata, no i oczywiscie porownania z robinho dla mnie sa bez podstawne bo jak dla mnie to nie ta sama para kaloszy:) no zobaczymy jak bedzie mam wielka nadzieje ze sie sprawdzi i ze messi juz nie bedzie sam w ataku, gdyby sie okazal wielkim wzmocnieniem to nie moge sie doczekac starc z ramosem i xabim alonso wkrecanych w ziemie( ramos nie wytrzyma psychicznie i przy pierwszej mozliwej okazji wyleci z boiska) .OBY OKAZAL SIE DRUGIM RONNIM:)

0

mozecie mowic co chcecie ale ja bym na miejscu barcelony powalczyl o varana dobro druzyny jest najwazniejsze a to ze to zawodnik realu to mnie nie interesuje, varan podobno ma klauzule 30mln i bez wahania bym z tego skorzystal, tylko pytanie czy sam zawodnik bylby sklonny na taka zmiane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?