dylanwzgw
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no nie wiem co jest z tym fabregasem gra jakby za kare, tylko bylo go widac przy tych 2 100% sytuacjach( ktore i tak bylo widac jak zakonczyl:/ ), ogolnie widac ze i barcelona i real nie graja na swoim normalnym poziomie ale to szczescie ze barcelona w tym slabszym okresie zdobywa bezcenne 3 punty:), nie wiem co jest z villa ze go wcale nie wystawiaja, nikogo bym nie wyroznil, pewnie gralo by sie zdecydowanie latwiej gdyby cesc wpakowal pile do siatki w pierwszej polowie a tak nerwowka, ciekawa sytuacja ze spalonym bardzo przypominala mi ta z pedro z meczu z realem,chociaz tu nie bylo kamery rowno z linia pilkarzy i trudno ocenic, jak tak bedzie dalej gral fabregas to juz bym dal wiecej minut w przyszlosci thiago bo fabregas poza poczatkiem przeszlego sezonu zgasl zupelnie, gdyby nie dwie akcje alexisa to tez nie zaciekawie, trzeba wierzyc ze z kazdym meczem bedzieby grali coraz lepiej, nie chodzi mi o to ze tylko 1:0 ale o caloksztalt bardzo malo wypracowanych okazji. Mozna bylo zauwazyc ze po zejsciu daniego coraz slabiej im szlo,pomyslec ze przed sezonem w prasach pojawialy sie plotki o sprzedazy brazylijczyka, no nic trzeba suie cieszyc z 3 punktow i byc dobrej mysli
0
kaamil1910-- wlasnie mi przypomniales stare dobre czasy:) to w styczniu widze pol roczne wypożyczenie ronniego do barcelony:):) ostatnimi wystepami pokazuje ze nie zpomnial jak sie gra, a jaka predkosc:)
0
w wykonaniu barcelony bardzo udane pod wzgledem jakisci jak i ceny transfery chociaz caly czas bede sie upieral ze powinnismy miec dosc wysokiego i silnego napastnika nie mowie ze jakas super gwiazde za grube miliony ale wlasnie dziwie sie ze takiego drogby nie wzieli na lawke (albo kogos w jego typie), ktos moze powiedziec ze barcelona nmusiala by zmienic styl moze i by musiala gdyby kupila jakas gwiazde jak kiedys ibre a mi chodzi o takiego napadziora ktory by wchodzil jak by nie szlo typu koncowka z realem taki doswiadczony drogba moglby cos ugrac:) jak bylo widac w zeszlym sezoni nie raz nie chciala wpasc bramka po standardowych atakach barcelony przez stawiany autobus przez rywali, teraz to juz dupa ale powalczylbym o llorente facet i tak by sie liczyl ze nie bedzie pierwszym przy ustalaniu skladu:) a na nie wygodnych rywali by sie nadal czy to wrzutki po akcji czy po stalych fragmentach pozdro
0
@Renata Patiño- świeta prawda:) ode mnie minusa nie dostaniesz:D
0
moje marzenie zeby barcelona zdobyla w tym roku La lige i LM a Atletico Puchar hHszpani i 3 miejsce w la lidze( z przynajmniej jednym meczem wygranym z realem:)). Moje ulubione kluby od wielu wielu lat no jeszcze Liverpool (taka swieta trojca:) , dlatego nie chcialbym zeby falcao gdzies odchodzil moze tak mu sie spodoba ze nie bedzie chcial sie nigdzie ruszac( a po jego wypowiedziach mozna wywnioskowac ze bardzo atletico ceni) juz pewnie teraz by opuscil jakby chcial bo przeciez nie gra w LM a jednak nie naciska na transfer dobry prognostyk to jest i oby zotal na lata a jak atletico dalej bedzie gralo jak gra to, to 3 miejsce w lidze jak najbardziej moga osiagnac i wtedy bedzie LM i przyciagnie to kolejne transfery co sprawi ze atletico mam nadzieje ze zagosci na stale w LM i z czasem dołączy do wielkiej 2 w hiszpani . O takie to moje marzenia:D pozdro
0
aa no i tzreba jeszcze jedno zauwazyc jak barcelona by sciagnela typowa 9 to messi by musial walczyc wiecej w defensywie bo taka typowa 9 by musiala stac i czekac przy obroncach a jak latwo zauwazyc messi jest w takiej roli wyczekuje i nie angazuje sie az tak w defensywe (dlatego jest w stanie tyle spotkan grac w przeciagu calego sezonu, podobnie jak ronaldo z tym ze w realu karim czy igla sa bardziej zaangazowani w defensywe). A nie widze takiego np cavaniego tyrajacego w pressingu,a zawodnika typu falcao to juz bym widzial:)
0
Dla mnie messi nigdy nie bedzie typowym srodkowym napastnikiem bo za duzo daje druzynie w kreowaniu gry wiec dla mnie typowa 9 jest niezbedna, ale moze barcelona chce odejsc od stereotypow i konczy na "wieki" z takim pomyslem jak ŚN:)
0
czyli nikt nie wie co z Fernando Llorente?
0
ooo za cavanim tez bym optowal ( podobny poziom prezentuja ale mimo wszystko falcao wiekszy walczak i w pressingu barcelony by byl lepszy) ale to kolejny transfer w granicach 50mln. Marzy mi sie zeby barcelona znalazla jakiegos super napadziora za ok 10mln i by sie okazal wielkim objawieniem ale chyba najpierw by musieli podkupic skautow z porto:)
0
a moze mi ktos podpowiedziec co w końcu z Fernando Llorente bo nie wiem czy gdzies poszedl??? i falcao tez bym widzial w barcelonie z mila checia zeby w koncu byla ta typowa 9 u nas, ale z drugiej strony nie chce oslabiac atletico:)
0
Pięknie gra falcao obecnie chyba najlepsza 9 na swiecie gra z takim zaangażowaniem ze szok o jaki instynkt killera:) chcialbym zeby na lata zostal w atletico a nie ze go jakies PSG albo MC podkupi, i raczej tak szybko nie odejdzie bo za duzo kosztowal a gra lepiej niz kiedykolwiek wiec patrzac za ile go atletico kupilo to za mniej niz 60mln euro nie puszcza, oby tak grali caly sezon kibicuje im troszeczke mniej niz barcelonie
0
o cholercia nie przypuszczalem ze z takim zaciekawieniem bede sledzil grupe w ktorej jest real:) a to wszystko oczywiscie przez BVB ciekaw jestem jak sobie polskie trio poradzi z realem czy MC:) NO i bedzie mozna zweryfikowac super menago kucharskiego ktory uwaza ze wielka gwiazda Lewy moze grac w najwiekszych klubach swiata:) trzeba trzymac kciuki za BVB a noz ktorys z trojki sie tak wypromuje ze w zime bedzie jakis ciekawy transfer:) a co do barcelony to bedzie miala mile przetarcie prze faza pucharowa:)paradoksalnie najlatwiejsze mecze wydaje mi sie ze beda z benficą:)
0
@fernando to byla metafora z ta obrona polski:) poprostu w 2010 cala reprezentacja holandii byla w super formie a teraz to jak mowilem obrona holandi byla na poziomie europejskiego sredniaka pod wzgledem formy , ale spokojnie zwroce ci honor jak real bedzie tak dominowal barcelone jak w pamietnym 5:0 czy 2:6, co nie zmienia faktu ze twoj ulubiony klub wygral la lige i SH, pozdrawiam i powodzenia w fazie grupowej bo wam sie nie poszczescilo ale przynajmniej beda juz od samego poczatku ciekawe mecze:)
0
@Fernando Torres- dobry jestes a twoje argumenty jeszcze lepsze:D to sobie wyobras co by bylo jakby messi gral dla hiszpani jak lubisz tak gdybać:) cristiano na euro to zagral dobrze z holandia ktorej obrone mozna porownac do naszej polskiej:D a czesi to czesi nic specjalnego z nimi wygrac, w meczu z dania to gdyby nie trafienie vareli( czy jakos tak) to ronaldo bylby zlinczowany w portugali, a z hiszpania mial zwycieskie trafienei na nodze sam na sam z ikerem ale nie strzelil, zwyciestwo iniesty w pelni zasluzone, razem z pirlo najlepsi na euro2012 i caly sezon rowny. a ty fernando mozesz jedynie ubolewac ze nie znalazl sie w tej 3jce torres bo on pod wzgledem waznosci tytulow zgarnol najwiecej:)
0
@kmessi system 3-5-2 jaki zaproponowales z messim jako klasyczna 10 to by bylo podobne co w zeszlym roku stosowal nieraz pep czyli 3-4-3 w meczu z valencia w ogole sie nie sprawdzilo chociaz w pierwszym ligowym GD na bernabeu sie sprawdzilo
0
spokojnie ludzie to dopiero pierwsze jego 15min w barcelonie , zeby go ocenic potzreba przynajmniej paru spotkan, ale faktycznie jak juz wszedl to dodal cos pozytywnego od siebie ladnie wymienial pilki ze ŚP i gdy trzeba bylo asekurował w tylach. niby barcelona jest budowana na wychowankach ale co jakis czas trzeba dorzucic do nich kogos odrebnego bo staje sie to schematyczne i taki real potrafi coraz lepiej sie pod nas ustawic a tak to song wprowadzi cos nowego wydaje mi sie ze to bedzie strzał w 10tke:) a transfery na przyszlosc to tylko albo neymar albo 9tka typu eto'o (cavani) no i oczywiscie ŚO
0
no to tzreba sie skupić na LM i lidze , szkoda wczorajszego meczu ale trzeba to zaakceptowac i nie popelniac wiecej takich bledow, denerwujące jest to ze real nie dominuje a wygrywa wszystko przez głupie bledy, valdes niby sie zrehabilitowal ale to jak dla mnie bardziej nieudolnosc igly niz super postawa VV wszystko strzelal w niego albo po slupku, no ale nie mozna VV odebrac tego ze obronil te strzaly w niego:) caly czas mamy 5pkt przewagi i nie mozna tego zmarnowac, song musi teraz dostawac czestrze szanse zeby busi wziol sie do jescze czestrzej pracy, i juz teraz bym nie szukal na sile ŚO ale w zime albo na nastepny sezon to powinni kogos sciagnac
0
@kabe ja sie z toba nie do konca zgodze nie wydaje mi sie zeby real dal nam jakas lekcje, raczej sami zawodnicy barcelony w pierwszej połowie grali bardzo dziwnie nie wiem moze mysleli ze tylko przez pech na CN wygrali tylko jedna bramka a real slabo zaczol sezon i jakos dowioza ta zaliczke do konca, nie to ze beda grali na 0:0 ale ze spokojnie wygraja, a szczegolnie to lekcje nieudolnosci dali nasi ŚO (dramat jakis) naprawde real nie jest a poczatku w formie a juz po stracie adriano to nawet sama barcelona nie da rady tak zdominowac rywala grajac w 10tke:( jak real by wygrywal tak jak my z niimi 6:2 czy 5:0 to bym sie martwił niby dzisiaj moglo byc nawet ta manita po stronie realu ale jak juz powtorzy wszystkie te ich wyjscia 100% byly za sprawa naszych śo i w oslabieniu pozdro
0
aa i jeszce jak dla mnie messi powinien czesciej schodzic na skrzydlo i czekac na podanie tam zawsze jest wiecej luzu a jak juz sie rozpedzi to albo bramkowa sytuacja albo faul bo z jenym rywalem sobie spokojnie poradzi ajak widze jak ona tam sie blaka na srodku to wymieni pare podan z xavim albo iniesta i moze cos z tego wyjdzie albo nie wyjdzie, tak mi sie wydaje ze ze skrzydla najlepiej by sobie radzil a jak juz wiecej zawoodnikow sie cofnie z teamu przeciwnika to wtedy niech sie zamienia z pedro albo villa i niech czyha na srodka, licze powrot villi bo alexis nie gra za ciekawie, ja chce stare dobre mvp:)
0
nie za długo spbie pograł song ale i tak zasługuje na uznanie:) w niedziele bym juz go widział w pierwszym składzie bo jakoś sie o ten mecz nie obawiam:) alexis od samego poczatku mnie nie przekonywał (jezdziec bez głowy) ten mecz tylko utwierdza ze przydalby sie ŚO zeby wprowadzic cos noowego (twardego i bezkompromisowego) w naszej grze, ja wyznaje zasade ze jak tzreba to trzeba wypierdziulic piłke a nie za wszelka cene pokazywac jaki to ja dobry obronca jestem (pique) i spokojnie przyjme i podam do najblizszego kolegi, i rozumie ze messi najlepszy na swiecie i musi dostawac coraz to nowe zadania ale to nie powod zeby 70% meczu byl tak cofniety to jest napadzior i ma wiekszosc czasu nekac obroncow przeciwnika a nie ze zeby byc pod polem karnym realu musi minac xabiego khedire i jescze mu wyskakuja pepe albo ramos, juz rok temu mnie to denerwowalo nie wiem czy wszystkim sie wydaje ze jak raz okiwal w LM czterech zawodnikow realu to bedzie tak robil caly czas, a w niedziele z nietoperzami spokojnie 3 brameczki wdyla nasi:)
0
No niestety nie udało się, bardzo dziwnie barcelona grała w pierwszej połowie zamiast spokojnie rozgrywac to sporo niedokładnych podań i czeste omijana środkowa częsc boiska:( niby real miał te swoje sytuacje ale to łownie za sprawa naszych ŚO którzy potrafią pieknie dogrywac i rozgrywać akcje ale czesto tracą głowe w sytuacjach w których są ostatnimi w formacji obronnej:/ te kiksy pique i maszy nie mogą sie przytrafiać w tak ważnych meczach( ciekawe czy powróci temat sprowadzenia ŚO), cieszy postawa montoyi chlopak bardzo ładnie wszedł w mecz w trudnej sytuacji gdyby tylko wykorzystał podanie od messiego było by pieknie. Najgorsze jest to że przegraliśmy z naprawde słabym realem to jak sie poruszali w drugiej połowie (np: dyszący ronaldo) martwi mnie bardzo, podobał sie też pedro widac że dużo da w tym sezonie i odciąży troche messiego to jak skleił piłe od maszy to poezja ( szkoda że nie trafił). No nic trudno sie mówi, na pocieszenie zostaje wygranie La Ligi i LM :) pozdro i nie ma co przeżywac za wiele w pazdzierniku chłopaki sie zrehabilitują :)
0
Piękny początek sezonu:) oby jutro zwycięska passa trwała dalej, odnosnie tabeli to poza barceloną i atletico bardzo zaskakujące wyniki co mnie bardzo cieszy bo włąsnie poza barceloną ,to własnie mniej utytułowany klub z madrytu darze wielką sympatią:) I falcao zostawcie w spokoju:D nich podwyższa poziom atletico, nawiasem mówiąc simeone ma bardzo ciekawych zawodników i nie zdziwie sie jak pokonaja barcelone czy real w tym roku
0
Pytanie z innej beczki: jest organizowany jakiś wyjazd na GD w październiku?? proszę o szczegóły. Z góry dzięki pozdro
0
no masakra to co robi A.Madryt taki pressing i tempo gry ze szok oglądając mecz nawet nie wiem kiedy ta połowa mineła :) życzę im jak najlepiej :) a to co robi ten kocur Falcao to niepojęte, mam nadzieje ze w tym roku wyszarpią parę punktów realowi:)
0
NO to co wyprawia pedro na początku sezonu to aż niemożliwe, jakoś po poprzednim sezonie przestawałem w niego wierzyć a tu proszę jaka (bardzo) mila niespodzianka oby tak dalej bo trzeba messiego trochę odciążyć,a co do xaviego to nie trzeba komentować od zawsze było wiadomo że z nim w składzie jest o wiele prościej ,za parę lat będziemy się martwić kto ma go zastąpić bo wszyscy typowali fabregasa ale on na razie to nie ten kaliber co xavi. Praktycznie niczego bym w środę nie zmieniał w porównaniu z pierwszym meczem no może bym się zastanowil nad villą zamiast alexisa ale nie wiadomo jak villa jest fizycznie gotowy
0
@bingoo:) no co już pomruczeć sobie nie można :D tak to jest jak człowiek w pospiechu pisze i nie czyta tego co napisał , postaram się poprawić pozdro
0
dawlew5- pilkarz osasuny dostal czerwien bo obrazil matke sedziego tak ze jakby bylo to kierowane pod twoim adresem to ten pilkarz z pampeluny moglby miec czerwona morde od krwi po ciosie wyprowadzonym przez ciebie:):)
0
a najlepsze jest to ze on wcale nie osiagnol pelni formy i dopiero sie rozkreca:):) rekordy jego mnie nie interesuja no chyba ze bedzie mnial rekordowa zdobycz pucharowa w tym sezonie oczywiscie poza druzynowym pucharem swiata:) no ale plakac nie bede jak w tym sezonie dobije do przynajmniej 200bramek w lidze:)
0
ja jak juz nie raz tu pisalem jestem mega zwolennikiem tego naszego nowego DM, mam nadzieje ze sie w konponuje w nasz zespol bo jak wiadomo nie jest to tak latwe jak moze sie wydawac, juz nie tacy jak on nie dawali rady. Wierze w chlopa i moze nie od pierwszej minuty ale jak bysmy mieli korzystny wynik w srode to bym go wpuscil niech zasmakuje juz pierwszego pucharu:) i cos tak czuje ze tito tak zrobi... oczywiscie jak bedziemy wygrywac co moze nie byc latwe. A juz pozniej to song bedzie gral pierwsze skrzypce, bardziej mnie przekonuje niz sergio ktory jak dla mnie nie ma formy na poczatku sezonu. pozdro
0
Bardzo udany wieczor:) ciezki mecz w panpelunie i wygrana oraz potkniecie sie realu :) jakby nie bylo 5pkt przewagi na starcie sezonu to ciekawa zaliczka:) ale trzeba pamietac ze to wlasnie dopiero poczatek sezonu i roznie moze sie ulozyc dalej. teraz real jest pod presja i musza wygrywac ale nikt nie mowi ze im to z latwoscia przyjdzie, trzeba wykorzystac ich slabsza forme na poczatku sezonu i swietowac zdobycie superpucharu na ich wlasnym terenie:) nie uwazam zeby real byl tak slaby jak tabela pokazuje maja tez duzo pecha tak jak my w poprzednim sezonie gdzie poprostu w wielu przypadkach pilka nie chciala wpasc do bramki. Niezbyt udane wejscie w sezon ronaldo tez powoduje slabsza gre realu bo jak wiadomo cris ma chyba obsesje na punkcie zlotej pilki a jak widzi 4:0 dla messiego w lidze to az mu sie wlosy nie chca pewnie ukladac tak jak lubi najbardziej:).... zgadzam sie z paroma ludzmi tu w kwestii ustawienia messiego tak gleboko nie jestto chyba najlepszy pomysl, no ale to tito jest tam kierownikiem i wie najlepiej , ale niech tito nie ryzykuje nastepnym razem i na takich rywali jak valencja atletico real i bilbao wystawia w srodku xaviego:) Nie wiem czy villa nie jest jeszcze az tak fizycznie gotowy do sezonu zeby tello tyle gral:/