dylanwzgw
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak miala przyjsc porazka to dobrze ze w takim meczu , celtick zostawil serce na boisku i trzeba gratulowac zwyciestwa, w drugiej polowie messi tam gdzie zawsze powinien grac (moim zdaniem), o typowym napastniku juz nic nie wspomne ale konieczne jest zakontraktowanie ŚO z prawdziwego zdarzenia bo mascherano nigdy mnie nie przekonywal, a Wanyama to jest kozak cos czuje ze za dlugo sobie nie pogra w tym celticu juz go widze w lidze angielskiej normalnie gdybym tylko mogl odrazu bym go wprowadzil do Liverpoolu:D
0
jezeli faktycznie bedzie transmisja na tym Aztv to na cyfrze plus jest ten kanal na 446
0
to co dzisiaj gra fontas to jakis dramat a jak juz widzialem jak przegrywa glowke z ozilem to az smiac sie chce, mlody jest ale jakos nie wydaje mi sie zeby rokowal za dobrze na przyszlosc obym sie mylil
0
jak wiekszosc tu typuje za faworyta isco( ktorego oczywiscie widzialbym w barcelonie juz na nastepny sezon), chociaz nie zdziwilbym sie jak wygra bramkarz atletico czy tez skrzydlowy liverpoolu i szkoda ze barcelona nie zainteresowala sie pagbo bo ciekawie sie prezentuje w juventusie po odejsciu z manU. pozdr
0
No tak jak wszyscy piszecie bardzo fajny mecz i super sie go ogladalo, ale nie przyzwyczajał bym sie do takiego obrazka meczowego ,rayo to ewenement na skale PD ktory nie stawia autobusu na swojej szesnastce:) i niestety 90% meczy bedziemy ogladali z zupelnie innym nastawieniem rywali:/ wracajac do meczu to bardzo ladnie zagral fabregas widac ze zlapal forme, a co do alexisa to juz nie wiem co myslec o tym zawodniku cieszylem sie jak do nas przychodzil a teraz to jakis dramat nie dosc ze najwiekszy symulant to jeszcze nic prawie nie strzela i mimo ze moze zlapac forme to i tak wolalbym zeby go sprzedali tylko ciekawe czy ktos wylozy z 25mln na jego transfer, messi niby bez blysku ale i tak 2 wpakowal niesamowity crack:)
0
@l0Messini chłopię wiem ze fajnie jest ogladac w tv mecze ale zebys sie tak nie stresowal slabymi transmisiami w necie to pewnie z tych5 sms 2 bys odpuscil i byssobie zalozyl konto na weeb.tv za 3.99 masz 3 dni ogladania pelno kanalow wliczajac w to platforme n a tam zawsze sa mecze barcelony w LM o czywiscie w hd a zebys sobie jeszcze udogodnil to podlanczasz sobie kablem hdi z laptopa do tv i masz mecz w telewizorze bez przycinek i w bardzo dobrej jakosci pozdro
0
wydaje mi si ze tito boi sie zaryzykowac bartre na la lige bo nie chce w razie W stracic glupio punktow,, ale juz w LM patrzac na to jakich mamy rywali moze sprobuje wystawic go na boiskoa jak sie sprawdzi to powinien w sobote tez go wystawci,a jak w ogole nie wybiegnie w ktoryms z tych meczach to juz nie wiem kiedy
0
Pieknie Atletico i ten ich "kocur" z nr 9:) teraz jestem tylko ciekaw czy odejdzie zima czy dopiero po koncu sezonu bo nie wierze zeby go utrzymali:/ chociaz te 60mln co ma w kontrakcie powinno ich satysfakcjonowac, jakie to by bylo piekne widziec atletico tuz za barcelona na koniec sezonu
0
zalecam wam przyzwyczajenie sie do obecnosci valdesa w bramce bo to sie nie zmieni, poprostu victor za dlugo juz broni i co wazne w strukturach barcelony jest wychowanikiem zeby go odstawili, a do tego ze czesciej nam nie pomaga niz pomaga juz sie przyzwyczailem:) pozdr
0
ja sie zgadzam z pwltbk: obronca to obronca i nawet mascha po tym calym sezonie na ŚO do konca mnie nie przekonuje, dlaa mnie i tak zawsze pozostanie zajebiaszczym DP ma poprostu pecha ze w barcelonie jest busi ktory nie bedzie etatowym rezerwowym, to samo tyczy sie songa jako pierwszy wychwalalem ten ruch transferowy ale z mysla o jego grze na swojej nominalnej pozycji a nie na srodku obrony, jedynym racjonalnym wytlumaczniem tego ze nie chca sciagnac typowego obroncy to taki ze boja sie o wkonponowanie w gre barcelony bo jak wiadomo w kataloni trzeba sie dopasowac do specyficznych zalecen taktycznych, trzeba poprostu czekac na powrot pique i carlesa bo na zakupy w zimie bym nie liczyl,
0
Po takim meczu juz nic mnie nie zaskoczy:D kosmos jakis , jakos nie winilbym obrony za tracone gole poprostu takie mecze zdarzaja sie raz na 10lat, ze co by nie bylo i tak jakos wpadnie ta brama , trzeba sie cieszyc ze nie skonczylo sie 5:5 bo wcale bym sie nie zdziwil, bardzo ladnie grali ale i tak tracili bramy zawodnik meczu oczywiscie messi , pochwaly rowniez dla fabregasa za te 3 asysty (mozna powiedziec wreszcie), koniecznie jest potrzebny ten srodek obrony bo w inny razie takie mecze beda sie powtarzaly lubie emocje ale bez przesady:D, chyba tito wiedzial co robi nie wystawiajac w poprzednich meczach Villi od pierwszej minuty (chlopak nie ma tego blysku), valdesa bym nie winil za bramki przy 2 wydaje sie byl zasloniety a ze poszlo mu po rekach to poprostu silny strzal byl a przy 3 piekny strzal 99% bramkarzy przy takim "wolnym" zrobilo by krok w prawy rog bramki. Teraz niech sie Thiago rodzi:) Piekny obrazek bylby gdyby urodzil sie przed meczem LM , messi strzela bramke na 1:0 i caly stadion robi kolyske :D, mam nadzieje ze ktos wyjdzie z taka inicjatywa:D pozdro
0
nie widze komentarzy
0
kazik - no to jest jeden z moich ulubionych filmkow od pierwszego razu kiedy go zobaczylem wlos stoi debem na moim ciele, niby zawsze wiem co bedzie dalej ale ciary nie przestaja przechodzic od stop do glowy:):):) oby jutro byla dalsza czesc tego filmiku :) lebo akatio zawsze robi zajebiaszcze filmiki polecam http://www.youtube.com/user/leboakatio pozdro
0
najbardziej prawdopodobny scenariusz to taki ze real zaatakuje od samego poczatku bo wiadmo ze z uplywem meczu barcelona zawsze przejmuje najwieksza inicjatywe, musza byc na maxa skoncentrowani a zwlaszcza na poczatku meczu, gdyby nie obrona to bylbym spokojniejszy bo od poczatku sezonu nie graja pewnie:/ trzeba wierzyc ze zdobedziemy szybko bramke i bedziemy kontrolowac mecz, a busi madrze mowi tak jak wiekszosc naszych:) pozdro
0
VamosBarcaVamos@ swieta prawda:) poprostu kibice innych klubow nie moga przebolec ze barcelona od ok 5 lat jest najlepsza druzyna patrzac na caloksztalt i poprostu ich to boli i to bardzo, i tylko czekaja na potkniecia sedziow zeby wytykac je mowiac ze barcelona tylko prze pomoc sedziow wygrywa a w szczegolnosci mowa tu o kibicach realu madryt bo oni przeciez ten swoj rekord punktow w lidze w zeszlym roku zdolali uzbierac zasluzenie:D a co do kontrowersyjnych sytuacji to jakos nie przypomina mi sie ze ktos obwinial tego kolesia z czarnogory za symulke tylko wszyscy obwiniali obraniaka ze dal sie sprowokowac, podobna sytuacja byla wczoraj a co do reki sedzia odrazu pokazal ze puszcza gre dalej uznajac reke za przypadkowa, ja bym oczywiscie odgwizdal taka przypadkowa reke, tak samo jak bym np odgwizdal rok temu reke x.alonso w meczu z betisem w polu karnym:) takich sytuacji sie nie przeskoczy jedni psiocza na barcelone inni na real:) moze i sprawiedliwym wynikiem bylby remis ale barcelona nigdy nie odpuszcza i zdolali zdobyc zwycieskiego gola:) zadziwia mnie przechylanie szali zwyciestwa w koncowkach spotkan w tym sezonie:) to czego brakowalo w poprzednim sezonie:) ale nie mozna zapomniec o tym co wyprawia na boisku sanchez cieszylem sie jak dziecko gdy przychodzil do barcelony ale to co ten czlowiek wyprawia teraz to kabaret jakis mialem nadzieje ze sie powoli zacznie zmieniac jego zachowanie ale widze ze raczej nie:/ dramat jakis. Pozdrowiam i za rtdzien bedzie sie dzialo:) OJ DZIALO!!!!!!!:)
0
jak to klasyk mowi " takimi meczami zdobywa sie mistrzostwo":)
0
masakra jakas emocje emocjami ale takie mecze to moge zrozumiec z chelsea ale z grenada, trzeba przyznac ze taka taktyka moze spowodowac coraz wiecej takich meczy, jak jakas druzyna nie straci do polowy bramki z barcelona to w drugiej polowie stoi 10 pilkarzami na 30metrach i liczy na cud, tak slabego meczu messiego nie pamietam( ale to dobrze swiatczy:) bo nastepny za jakies 8lat:)), fabregas tak mnie irytuje ze masakra jakas ,song zajebisty ale nie na ŚO, trzeba dziekowac ze mamy jescze xaviego ktory po i tak zrabanym pierwszym strzale drugi juz jak na generala przystalo cudowny strzal:) a pewnie gdyby sie nie odbila od poprzeczki to ten bramkarz by to wyjal:D tak mi ten mecz przypominal zeszloroczny z sevilla ze juz tracilem nadzieje, gratulacje dla granady. tak jak juz mowilem mozna taka gra wygrac lige ale mi sie to nie bedzie zbytnio podobalo, w zimowym oknie bym widzial transfer ŚN i ŚO a messi niech spindala na skrzydlo bo jak tak dalej pojdzie to on bedzie strzelal bramki z karnych i do pustej bramki:/ pozdrawiam
0
nie wiem juz ile sie powtarzam ale tak od polowy tamtego sezonu barcelona gra jakos tak powolnie( z paroma wyjatkami) i tak mi sie zdaje ze to jest tak mniej wiecej od czasu gdy leo jest ustawiony w glebi boiska, 100 juz tu mowilem ze dla mnie miejsce leo jest na skrzydle gdzie moze sie rozpedzic jak za dawnych lat i co z tego ze strzeli 50bramek w lidze wolalbym zeby mial o polowe mniej ale w starym stylu po pieknym minienciu 3 zawodnikow schodzac do srodka, a jak juz nie ma xaviego to naprawde masakra, oczywiscie ze moga strzelic zaraz 3 bramki ale jak nawt to zrobia to wiadomo w jaki sposob:/ mozna tak wygrac nawet lige i lige mistrzow , ale jak sobie pprzypomne czasy poczatkow leo na skrzydle z etoo na szpicy i magia ronniego to az szkoda tego jak oni sie nieraz mecza teraz:/
0
no trzeba przyznac ze fajerwerkow to wczoraj nie doswiadczylismy:) ale wazne zwyciestwo chodz w slabym stylu, ale mnie bardziej od monotonni i powolnosci w ofensywie martwi gra bloku obronnego, co kontra przeciwnikow to odrazu wielkie zagrozenie szkoda ze taka potega jak barcelona pomimo indiwidualnosci w obronie traci tak czesto glupie bramki jak by byly jakies statystyki odnosnie szans rywali -do zdobytych bramek barcelona moglaby miec niechlubny rekord:/ a juz teraz to w ogole jestem ciekaw jak to zostanie poukladane przez trenera po tylu kontuzjach
pozdro
0
@Timot3i na 99% canal+ gol i bardzo licze ze ta sympatyczniejsza czesc madrytu sie przyblizy do lidera o 3pkt:)
0
No piekny wieczor:)
barcelona powieksza przewage nad odwiecznym rywalem, oczywiscie jest to poczatek sezonu i jeszce wiele moze sie stac ale taki handicap az szkoda zmarnowac. widac ze nie za ciekawie dzieje sie w madrycie a jakby jeszce z city przebomblowali to w ogole ronaldo i społka miala by powody do tego calego SMUTKU, ale wracajac do tematu bardzo pozytywny wystep thiago i wejscie villi pokazal tym ze jednak to on powinien czesciej dostawac szanse w wyjsciowym skladzie, messi jak to messi zrobil co mial zrobic:) szkoda bardzo puyola, bo mascha mnie od poczatku sezonu w ogole nie przekonuje co mecz to jakas gafa ( nie mowie tu o swojaku) mozna sie cieszyc ze ma bardzo dobre wyprowadzenie pilki ale w obronie podstawa to danie pewnosci w interwencjach defensywnych , ale mysl przewodnia dzisiejszego wieczoru pozostanie chyba budowanie przewagi nad realem , wielkie podziekowania i gratulacje dla sevilli
0
nie no na skrzydle to bym wystawił patrzac na doswiadczenie ville ale nie wiadomo w jakiej jest formie w pierwszej kolejce mial 20min dobrego grania i w zasadzie nic wiecej nie widzielismy spektakularnego w jego wykonaniu, a odbiegajac od tematu natrafilem na takie cos : brakuje mi tego na treningach barcelony
pozdro:)
0
ta na przyszlosc: bardzo dobre transmisje sa na weeb.tv ja z tego wlasnie ogladam lige mistrzow bo nie mam n i idzisiaj polakow. fakt placi sie 3.99zl za 3 dni ogladania i ma sie wybor chyba 40kanalow odnosnie pilki to jest wszystko chyba bo n, c+ , eurosport, ppv itd, w ogole nie tnie i hd az milo ogladac a jak ktos ma jeszce wejscie hdmi to na telewizorze ogladac moze i praktycznie bez roznicy z normalnym sygnalem pozdro
0
Wydaje mi się ,że im wcześniej tym lepiej w Brazylii już wszystko osiągnął, im dłużej tam zostanie tym więcej czasu zmarnuje jak już mówiłem kiedyś poczekać na rozwój sytuacji z Villą i jak do zimy nie będzie prezentował dobrej formy to już wtedy ściągnąć Neymara a najpóźniej latem. Brazylijczyk widać że już tak samodzielnie nie gra a z czasem pod okiem sztabu szkoleniowego w barcelonie to już zupełnie bedzie grał dla drużyny oczywiscie nie zapominając w miedzy czasie o dryblingach tak jak kiedyś bylo z Ronaldinho, tak jak byłem bardzo za transferem Songa tak teraz też jestem za transferem Neymara i tylko mnie martwi cena bo jak za tego calego lucasa PSG dało 42mln to ile sobie santos zechce za Neymara:/ ciekawe jaka będzie sytuacja alexisa bo coś czuje ze jak tak dalej bedzie grał to można sie spodziewac wytransferowania, oczywiscie mam nadzieje ze sie obudzi i pokaże jak naprawde potrafi grac:)
0
no niestety ale ile trzzeba dostac kasy zeby zdecydowac sie na gre w rosji majac takie perspektywy nawet taki zenit daje jakies tam np 10baniek za sezon pilkarzowi to pewnie jak by taki manchester czy inny klub z czolowej ligi europejskiej daly np 6 to wolalbym tam nie ogarniam tych grajkow a juz cena z witsela to jakies nieporozumienie no zdolny chlopak ale i tak tam sie nie rozwinie a za kasa poszedl szkoda zmarnowanego talentu, a tak zauwazcie jaka pake ma belgia ale mozecie sie smiac ale nie zdziwie sie jak beda sie bic o medale w MŚ2014 poza bokami obrony wszyscy zarabisci gracze ale to taka dygresja nie na temat:)
0
nie ogarniam juz tego pilkarskiego swiata w przeciagu paru lat tak zaczely nim rzadzic pieniadze ze szok niby okienka pozamykane a tu rosyjskie jescze trwa do poczatku wrzesnia i juz prawie 100baniek wydane na hulka i witsela a tu jescze doniesienia ze kolejne 40baniek za naniego obled jakis:/, i chyba nigdy nie zczaje czemu z takiej ligi portugalskiej za taka kase przechodza grajkowie taka benfica i porto juz na 2 graczach po ok 70mln zarobily a z takiej ligi niemieckiej czy francuskiej jak zawodnik przechodzi za granice za ok 20mln to juz kosmos, jak juz slysze transfer z portugali to wiadomo ze kwota sie kreci w granicach 30baniek lub wiecej:) a co do tematu ktory owladna cala nasza strone z messim i ronaldo to smiech na sali jeden jak i drugi niegdzie sie nie rusza pewnie przed 30stka, nie chce za bardzo obrazac cristiano ale dla mnie zachowuje sie jak male rozkapryszone dziecko typu "wiem ale nie powiem", albo to jakas kreacja medialna nawet jezeli chodzi o ten dzien urlopu to powinien powiedziec a nie sie kryje z tym wiedzac ze beda domysly, no ale jak on tam woli, najwazniejsze ze w barcelonie wszystko OK:D
0
fakty sa takie ze szkoda by bylo jakby cristiano odszedl z realu bo to juz by nie byly te same GD z dwoma najlepszymi zawodnikami swiata, jakos mi sie zdaje ze to jest jakas sciema tylko nie wiem czemu by mialo to sluzyc, a jak juz slysze niektore hipotezy wyglaszane przez prase (np o ta nagrode) tego jego "smutku":D to az smiac sie chce. nawet ronaldo nie jest az tak prozny zeby sie przejmowac brakiem jakiejs tam nagrody:)
0
StrangeFruit, - cos tam moze i masz racje z tym ze messi gorzej wyglada narazie w tych meczach ale bede sie upieral zle to nie prze jego forme tylko prze to ze rywale juz na niego sie inaczej ustawiaja a napewno nie ulatwia mu to ze caly czas musi sie rozpedzac od polowy boiska to ze kiedys mu sie udalo przejsc tak w meczu z getafe i realem to nie znaczy ze bezdie tak robil zawsze, mozecie sie zgadzac ze mna lub nie ale dla mnie najlepsza pozycja dla leo jest skrzydlo ale nie takie jak teraz prezentuje barcelona tylko za czasow z ronnim i etoo gdzie nie bylo az tak szeroko a wiecej kontr teraz to wcale nie widac zeby nawet probowali grac z kontraataku
0
Niektorzy pisza ze to poczatek sezonu i chlopaki sie rozgrywaja ale jak juz napisalem graja bardzo podobnie do koncowki zeszlego sezonu( niby wtedy powinna byc najwyzsza forma a nie byla) nie ma pomyslu w ofensywie, coraz to wiecej osob zauwaza ze messi za gleboko cofniety i malo pozytk z niego stzrelil te swoje pare bramek juz ale to tylko przez swoj geniusz jak by nie musial sie zajmowac rzeczami ktorymi maja sie zajmowac pomocnicy to by mial wiecej swobody jak tak dalej pojdzie to bedzie zaczynal akcje od walsnej bramki po podaniu valdesa. Oby sie to zmienilo bo w pzyszlosci mozemy stracic pare waznych punktow oczywiscie po glupich bledach, oby z danim bylo wszystko dobrze bo jak np bez messiego racimy pewnie ok 40% to bez daniego z 20% w ofensywie
0
brakuje mi villi mam nadzieje ze juz w nastepnym meczu bedzie gral od pierwszej minuty, chyba ze jescze ma jakies braki kondycyjne bo za dziw bierze ze tak malo gra, brakuje mi strzalow alexisa nie wiem czy w ogole oddal jakis dzisiaj:/ nie wiem czemu ale obecna forma do zludzenia przypomina ta z koncowki zeszlego sezonu potrafimy wygrac 5:0 by pozniej meczyc sie 3 mecze grajac nie za ciekawie, wiem ze niektorzy moga sie ze mna nie zgodzic ale jak dla mnie brak klasycznej 9,a messi wieksze zagrozenie robil schodzac ze skrzydel( prosta sprawa tam jest wiecej swobody ) i wlasnie juz tak od pewnego czasu stwierdzam ze lepsze zespoly potrafia sie bod nas ustawic i jak juz ma sie taka sytuacje jak cesc to trzeba to strzelic bo przy 1:0 gra sie fatalnie niby kntrolujemy gre ale sila zreczy pod koniec rywale naciskaja i bylo widac ostatni rzut rozny i gdyby obronca nietoperzy lepiej przymierzyl byla by klapa poprostu szczescie tym razem bylo przy nas