dylanwzgw
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciężko stwierdzić jak dla mnie mieli podobny sezon (ogladałem każdy mecz liv i większość barcelony), ale przez to ze do messiego wszyscy się przyzwyczaili a salah dopiero pierwszy raz miał wybitny sezon to nagle umiejsza się osiągnięcia messiego , prawda jest taka ze jeśli by się patrzylo tylko na umiejetnosci to messi od 10 lat nie ma sobie równych i to powinno być najważniejsze dla kibiców barcelony;)
0
Siema szukam noclegu dla 4 osob we Wrocławiu albo okolice za tydzień z piatku na soboje, zależy mi na malych kosztach , zna ktoś może jakieś miejscówki? ??
0
Siema , czy ktoś mi potwierdzi ze lepiej wziąć w upc oddzielnie router i dekoder od tego uzależnia 2w 1 które mi babka proponuje na infolinii , znajomy mi poleca oddzielnie , z góry dzięki za pomoc
0
Jak byłem 3 lata temu to koło stadionu byl jeden w którym wszyscy pili przed meczem wiec tam spróbuj jak juz będziesz kolo stadionu to napewno znajdziesz bo przed nim pełno ludzi "przygotowujących" się do meczu:)
0
Mogli się dogadać jak z keita, podpisać juz wszystko a transfer w lato
0
A mi szkoda ze przyszedł juz teraz , myślałem ze będzie bardziej wdzięczny liverpoolowi i pomoże im jeszcze przez te pół roku:/ to ze będzie zawodnikiem barcelony było pewne tylko byłem przekonany że dogra ten sezon i odejdzie bez kwasu 1lipca żeby jego klub miał czas na godne zastępstwo. ... a tu kaszanka. jako trochę większy sympatyk liverpoolu mam to za złe coutinho ale życzę mu powodzenia bo nie dość że idealnie tu pasuje to kibicuje tez blaugranie;) ps. i ta gra kombincyjna messi- iniesta -coutinho .....
0
Obyś miał racje;) dla mnie busi jest juz na równi pochylej i nasz atak nie wyglada okazale bez Messiego no ale on cały czas jest i mamy ta przewagę; )
0
Odskakujac trochę od wczorajszej klęski realu i 7ptk straty do barcelony co niezmiernie mnie cieszy; ) mam taki mały (duzy) kamyczek do ogródka, jeśli odpukać po 100kroć messi łapie kontuzje i mamy teraz grać bez niego to jak patrze na naszą kadrę z formą suareza to nie wyobrażam sobie wyjazdy takich jak Bilbao ,Atletico Madryt, RSSS nie wspominając o Realu . Rok temu to jeszcze byl neymar i suarez w formie ale teraz to z denisem i gerardem nie wierze ze udzwignelu by takie mecze. Ale puki co początek sezonu jest nadspodziwnie dobry i oby tak zostało bo mimo takiej przewagi uważam ze mamy najsłabsza kadrę od lat
0
jak mozna nie cieszyc sie po klesce realu;) pewnie ze nie wygralismy ale odskoczylismy z tego sie cieszymy, a poza tym zostalo 33 spotkania
0
a co to by bylo gdyby ten drugi real dostał karnego:)
1
a najlepsze jest to ze zeby kupon mi wszedl i 300moje to w meczu realu musi byc karny:)
0
Niby tak ale własnie Klopp mówił ze nawet jak pojedzie to nikłe są szanse na jego wystepp w meczach kadry a tu własnie wychodzi ze zdrów jak ryba. Tak jak mowie wydaje mi się ze sternicy klubu wiedzieli ze to ściema ( jak większość) i czekaja cicho do zamkniecia okienka zeby go ukarać.
0
Powiem wam ze jako kibic Liverpoolu i Barcelony ,ale te parę procent na korzyść Liv jestem oczywiście za pozostaniem Coutinho w Anglii na ten jeszcze jeden rok tak jak to zrobił suarez. wkurza mnie zachowanie Brazylijczyka no ale mimo wszystko na miejscu prezesów Liverpoolu zostawiłbym go na sile ( nie po to podpisywał pól roku temu kontrakt zęby teraz takie szopki odwalać). Ciekawi mnie czy zarząd Barcelony aż za bardzo nie wywiera presje na zawodnikach takich jak dembele i własnie cou zęby trafili do Katalonii. A za to co zrobił Cou z tym wyjazdem na kadrę i ze jest zdrowy to tak bym go skarcił po powrocie do klubu ze by mu się odechciało strojenia foszków i nie mówcie mi tekstów typu ze przecież poprosił grzecznie o transfer i teraz klub ma się zgodzić bo jestem pewien ze gdyby Ney nie miał klauzuli i chciałby odejść to tak samo jak ja byście gadali. Zrozumiałbym gdyby to powiedział po zakończeniu sezonu ale nie ze ten sobie składa prośbę o transfer dzień przed rozpoczęciem ligi angielskiej. Wydaje mi się ze Anglicy go nie puszcza i teraz siedzą cicho zęby nie zaostrzać sytuacji w klubie a jak wróci z kadry to wtedy go naprostują. Takie jest moje zdanie.
0
Siema , pracuje ktoś w tv vectra i może zaoferować jakiś fajny pakiet z elevenami ale żeby nie płacić za aktywację , nadmienie ze umowę mam do końca maja 2018
0
siema ktos ma link do ksw
0
Faktycznie słabe te stroje , ja chyba jestem staroswiecki bo jakoś najbardziej podobają mi się w wersjach retro , no ale stroje nie graja oby chłopaki zdobywali trofea to nawet w różowych pique dobrze by wyglądał z trypletem w tle;) ja wreszcie jako fan liverpoolu doczekałem się pięknego stroju na przyszły sezon i juz leci z anglii;)
0
Siema ja też bym prosil prisona z napisami;)
0
Siema takie szybkie pytanko : suarez gra z brazylia dziś w nocy czy ma kartki????
0
A ja go właśnie nie trawię. Jak widzę te jego machanie łapami jak kogoś zdzieli lub skosi żeby wstawał to aż mnie krew zalewa, u niego można tylko cenić determinację i wolę zwycięstwa
1
Dokladnie wyjeliscie mi to z ust, meczu z psg nie liczę bo to był jeden wielki cud;) i tak jak to ktos napisal ten mscz w naszym wykonaniu nie byl wcale taki idealny .poprostu takie mam zdanie ze z tym ustawieniem( a raczej ludźmi do takiego systemu) nic nie wygramy , a mi się właśnie wydaje ze juz do końca sezonu bedziemy grali 3 obrońców i z tego lipa wyjdzie
3
Niestety stwierdzam że jeżeli będziemy grali do końca sezonu z 3 obroncami a na to się zanosi to nic nie wygramy . Tak to może sobie grać chelsea gdzie ma odpowiednio dopasowanych wahadlowych i kante który ma motorek w du.... .my mając wolnego busiego nie możemy tak grać ,to co dziś widziałem w wykonaniu naszych ten radosny futbol to juve nas obnazy:/ tak mi się wydaje , obym się grubo mylil
0
Ma ktoś jakas sprawdzona stronkę z dzisiejszym meczem?? Zawsze oglądałem na wizji ale widzę ze juz nie ma tam tych kanałów
0
Dokladnie, patrząc na wczorajszy mecz i styl sociedad to oni powinno wygrać ligę, ale jak to już bywało wczesniej chłopaki z anoeta jak grają z barcelona dostają chyba dodatkową parę płuc i klepie naszych jak chcą, porostu trzeba ten mecz zamazac piękna wygrana z realem;) i co za tym idzie wejsc na odpowiednie tory
5
Jakoś jestem spokojny przed sobotnim klasykiem.
Wiadomo że na anoeta ostatnimi laty nie szło i chciałoby się żebyśmy wkoncu tam wygrali ale akurat ta porażkę wliczalem w ogolny rozrachunku. W sobotę jak luis powiedział będzie zupełnie inny mecz , obstawiam ze chłopaki wyjdą z motorkami w tyłku i w końcu obnaża słabą formę realu. Liczę na spokojne 3:0
0
Ja bym widzial u nas Gundo/Kovacic i Di Maria i zdania nie zmienie
0
a czemu nie ma byc podstawowy , bardzo dobrze wkomponowal sie w zespol i nie widze przeszkód zeby byl w podstawowej 11stce, wnioskuje po niektorych ze na kazda pazycje barcelona musi miec mega gwiazde za 60-70 mln, a tak nie moze byc
0
A ja sie coraz bardziej utwierdzam ze te 60 mln to i tak za duzo
0
Jakos Pogba w 100% mnie nie przekonuje we wczorajszym meczu nic nie pokazal prucz lupich strat z realem nie lepiej jedyne co go ratuje to, to ze byl kontuzjowany. Tylko ze przed kontuzjom tez go obserwowalem i jakos jego kreowanie akcji do mnie nie przemawia. Ma super strzal z dystansu technke i warunki fizyczne no ale jakos sceptyczny jestem do tego transferu, wolalbym gundogana 100 razy tanszego, no chyba ze Paul wymusilby transfer z Juve i by przyszedl do nas w jakiejs promocyjnej cenie.
0
tylko ze reus bedzie kosztowal 2 razytyle i zarabial tez 2 razy tyle a i podobnie jak gundogan nie wiadomo jak z jego zdrowiem. Tak jak juz mowilem o coutinho ,reus mi sie wydaje za bardzo ofensywny zeby byc jednym z naszych 3 srodkowych pomocnikow, a jak bedziemy sprowadzac tylko takich zawodnikow z tz samego topu to miejsca w skladzie nie starczy, trzeba pamietac ze mamy jeszcze rafinie i paru perspektywicznych z barcy b z halilovicem na czele, pewnie ze fajnie byloby miec samych pogba veratti i reusow ale jak beda mieli siedziec na lawce to nie wiem jak by zareagowali
0
dokładnie o to chodzi, powatpiewam w transfery takie 60-70mln za jednego zawodnika w najblizszej przyszlosci i te dwa nazwiska ktore wymieniles jak najbardziej by pasowaly do takiej polityki transferowej. No chyba ze taki Veratti czy pogba by sie uparli ze chca do barcelony to pewnie znalazlo by sie teo 60 baniek na ich sprowadzenie ale jak wiadomo za taka kase watpliwe ze odejda ze swoich klubow