0

@ali3gator nie da się ukryć

6

I pamiętajcie, jak ktoś miał chorobę, przez którą jest niski (1,70m, więc i tak wyższy niż 3/4 użytkowników na notatniku), to można atakować i wyśmiewać. Ale jak ktoś jest brzydki z wyglądu i charakteru, to nie wolno, rasizm i zgłaszamy. Wzrostu się nie wybiera, bycie debilem tak.

6

A teraz powtórzmy karnego Błaszczykowskiego i galę z 2020 roku

4

Fajnie, że wszystkie mecze, w których Vini powinien wylecieć z czerwoną za pajacowanie, pyskówki i faule, nie pozostały niezauważone i że ci dziennikarze, którzy głosują, zachowali olej w głowie. Gdyby ją dostał, to by się okazało, że taktyka grania rasizmem w każdej sytuacji, by sędziowie bali się gwizdać, się opłaciła. Umiejętności ma, ale to boiskowy pajac jakiego przez ostatnią dekadę w futbolu świat nie widział, i ktoś taki nie ma prawa wygrać takiej nagrody, nawet jeśli jej prestiż ostatnio zmalał.

1

Przecież on chce tylko grać w piłkę, to po co by była mu taka ze złota, co nawet nie kopniesz

10

Słyszycie to? Tak, to dźwięk pękających dup w Madrycie.

1

@kamiVeB ale żeby mieć w opisie "Benzemista y Mourinhista" to trzeba być nieźle odklejonym XD

1

@kuz Laporta ledwo może spleść ręce na brzuchu, a uważają, że ma tak długie rączki, żeby ostatniego dnia przed galą wpłynąć na wybór zwycięzcy XD to też jest zabawne

11

Ale będzie zabawnie, jak jednak święty męczennik dostanie ZP, ale się spłakał i nie pojechał po jakimś przecieku XD no trolling roku by to był

A całkiem serio, nikt nigdy o takiej mentalności i boiskowej pogardzie dla przeciwnika nie powinien dostać ZP, nieważne w jak wielu odcieniach można jego karnację opisać, bo to antypiłkarz i idiota

0

Jak się nazywa ten drugi komentator? Bo brzmi z taką pasją, jakby czytał teksty pisane przez chatGPT, słuchać się tego nie da

0

@Barcaa12 Wybrała go szatnia, więc w czym problem? Wiesz lepiej od nich?

2

Przy całym szacunku dla Xaviego, Laporta nie powinien nigdy postawić na niesprawdzonego trenera i dawać mu parę lat na sprawdzenie się i to tylko dlatego, że jako piłkarz jest klubową legendą, bo właśnie widzimy jakie znaczenie ma trener w budowaniu zawodników i ustawieniu pressingu.

2

Za Kszawiego tak nie trafiał, byłoby odcięcie prądu i strzał w trybuny lub odbiór przez obrońcę. Panie Flick, nie wiem co ześ Pan mu powiedział, ale mów tak dalej

2

Frankowski nota za dzisiaj 1/10, ani jednego dobrego zagrania. Nosz kurwa mać, co ten parodysta robi w tej kadrze

0

Frankowski, ja pierdole...

4

I teraz powinno być pierwsze pytanie na pomeczowej konferencji do trenera: czemu Urbański nie wyszedł w podstawie?

0

Źle się zestarzało to poprawianie sobie statystyk na kartach z Fify na ostatnim vlogu XDDDDDDDD

1

Spokojnie, wleci vlog, Puchacz coś popierdoli, jakaś siatkonoga i jaja w grze w dziadka z trenerem, i można wracać do oglądania Barcelony bez krwawienia z oczu.

1

Świderski w drugiej połowie miał chociaż jeden kontakt z piłką?

5

I co, dalej Mati Gotóweczka zły, bo po polsku umie tylko dzień dobry, czy Frankowskiemu coś zaskoczy za pięć zgrupowań? Probierz, obudź się

2

@KrwawiaceoczyVEB dokładnie, chociażby zamiast się odobrazić na Casha za bóg wie za co, to gra fatalny Frankowski

1

Kolejne zgrupowanie i kolejny brak pomysłu, taktyki i budowania drużyny. Pressing z dupy, piłki do nikogo, laga na Roberta. Jak nie zabłyśnie ktoś indywidualną akcją, jak Zalewski na poprzednim, to jest piach. Nie można mieć na papierze takiej drużyny i tak grać. Wiadomo, że Hiszpanią i Portugalią nie będziemy, ale można z tej drużyny wycisnąć 200%, a nie 20% jak obecnie. Pytanie, czy kolejna zmiana selekcjonera pomoże, bo ostatni długi dobry czas to był Nawałka, do którego cały czas się myślami wraca. Probierz na vlogach fajny motywator, ale to chyba za mało. Europa nam znowu odjechała.

0

@JohnnySilverhand no tak, bo Linetty negatywnej weryfikacji w reprezentacji nie miał, jak wymieniona reszta, te 50 meczów prawie to zapomnieć trzeba. W reprezentacji był plackiem, pogódź się chłopie

1

@don'T.R.I.P.e no co, później jakieś podśmiechujki na vlogach, foteczka z wakacji i fajrant

0

@JohnnySilverhand Casha rozumiem, decyzja trenera, ale Linetty? XD Co on kiedykolwiek w kadrze pokazał

0

Frankowski jest piłkarzem wybitnie niereprezentacyjnym.

0

Ale taka kulawa laga na uwolnienie piłki z pola karnego, grając w meczu z takim rywalem, i mając na papierze taki skład, to jest żenada że ja pierdole

2

Brakowało mi zadanego pytania, czy jest opcja w kontrakcie 1+1, dodatkowego sezonu po tym, czy definitywnie odchodzi w czerwcu 2025.

0

@Mitch_Atleta chłopie, ty widziałeś social media FC Barcelony? wstawią jakąś sklejkę 5 faktów z Wikipedii za tydzień i po robocie

8

Jakby mi ktoś powiedział, jak 12 lat temu oglądałem Euro 2012, że zobaczę kiedyś i Lewego, i Szczęsnego w Barcelonie... życie pisze czasami niesamowite scenariusze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?