0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Pique - de Ligt i Umtiti - Lenglet to 4 stoperów, jakich chciałbym widzieć w przyszłym sezonie. Vermaelen odejdzie, bo mimo bycia solidnym stoperem, jest za bardzo podatny na kontuzje i wiekowy. Murillo miał być tylko wyjściem awaryjnym i wróci z wypożyczenia do Valencii. Todibo przy przyjściu de Ligta okazałby się transferem w stylu Marlona lub Yerrego Miny - kupić tanio, sprzedać z zyskiem. Jeśli jednak de Ligt wybierze inny klub, Todibo może okazać się dużo tańszą, ale nie dużo mniej perspektywiczną alternatywą. Świetnie Barcelona to rozgrywa. Tak czy inaczej, będziemy mieli 3 dobrych, młodych stoperów i 1 doświadczonego, od którego będą mogli się uczyć. Chapeau bas.

11

I cyk Munir strzela decydującego gola, Barca odpada, a Valverde kończy w Chrobrym Głogów

1

Idealny mecz, by Suarez odpoczął, a wszedł Malcom. No ale cóż.

1

Dwa słowa: brak rotacji. Mógł sobie Valverde w Bilbao nie rotować i walczyć o pierwszą dziesiątkę, tu to nie działa.

8

Myślę, że artykuł byłby jeszcze lepszy po upchaniu dodatkowych 10 porównań, bo tych co są mi jakoś za mało... :)

0

Musi być konkurencja i rotacja. Po transferze Aleixa Vidala zostaliśmy z dwoma PO - Roberto i Semedo. Kto będzie grał to już zależy od trenera. Sugeruje tylko, że Rafinha powinien mieć miejsce w składzie, bo spokojnie się zmieści. ;)

0

Jeszcze Samper :D.

0

Powinien zostać, bo widać po nim, że mega się rozwinął we Włoszech. Mamy, wliczając Aleñę, Roberto i Sampera, 10 pomocników. Jeśli odejdzie Samper, co jest bardziej niż możliwe, a zostanie Rafinha, to Roberto raczej na PO i mamy 8 pomocników. 7 bez Aleni, z którym nie wiadomo co jeszcze w sumie też. Zostawmy więc Rafinhę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?