dzbanke
Dołączył/a: luty 2018
Gdynia
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mextexperu Bo jest cienki jak sik węża
0
@Faun Dosłownie wszystko, to tak nie do końca, bo zapowiadają nową sagę na nowym silniku, i fakt, że wspominają o przejściu z REDengine 5 na Unreal 5 świadczy o tym, że to gra AAA, czyli coś tam jednak wiemy. Nową sagę z kolei można rozumieć minimum jako trylogię, a nawet jako 5 edycji lub cały zbiór, uniwersum gier - np. główną trylogię, karciankę, grę mobilną itd. Gra to gra, trylogia to 3 gry, saga to coś większego od trylogii.
1
@VegetaPolska Pod koniec była, dokładnie. One-hitowanie każdego przeciwnika. Dlatego jestem ciekaw, co wymyślą, jeśli protagonistką będzie Ciri. Jakieś sztampowe "straciłam moją moc" chyba nie wchodzi w grę, bo saga już się opierała na utracie, co prawda pamięci przez Geralta, ale jednak, robić kolejną sagę na podstawie "zapomniałam i w trakcie gry się nauczę od nowa" to hmm...
0
@marcin62 Bardzo możliwe. Tylko czego? Rysia?
Hm, albo po prostu akcja gry dzieje się po wydarzeniach z Wiedźmina III na tyle dawno lub na tyle przed nimi, że nowy wygląd medalionu jest akceptowalny w fabule, a chcą wykreować coś unikatowego na wzór drapieżności i klasy medalionu wilka — oczywiście nic nie odbierając kociemu z obecnej gry.
2
@VegetaPolska Ciri miała przy sobie medalion szkoły kota - na pewno w grach, w książkach nie pamiętam bo dopiero czytam od nowa 2. raz po długiej przerwie. Z drugiej strony design medalionu wydaje się tu inny, taki mam wrażenie "egipski"? Ale Egipt i śnieg, hm... gdybym miał zgadywać, to albo nowa seria gier z Ciri jako główną bohaterką, co ma sporo sensu, bo w W III grało mi się super w zadania z nią, albo nowy wiedźmin ze szkoły kota. Albo nowa, oryginalna postać, albo Np. coś w stylu kreatora jak w serii TES czyli np. w Skyrimie. Tak czy siak, jaram się jak Rzym za Nerona
@Agonus karcianka na szczęście już jest :D plus fakt, że karcianek na Unrealu się raczej nie sadzi, ale doceniam żarcik
18
Wiedźmin 4* zapowiedziany!
*tak, to tylko roboczy tytuł gry, nie wiadomo jak ją nazwą
1
Garcia chyba się wkurzył, pierwszy raz takie emocje widzę na jego twarzy
5
Auba: Haland who?
16
@Woland10 sporo słowotoku o niczym i na koniec jedyne trafne zdanie podsumowania, tj. by się nie podpalać po meczu z Osasuną, bo to dalej tylko Osasuna. Nikt się nie podpala, tylko zwyczajnie po takich meczach, po tych wszystkich Koemanach, Setienach i Bartomeu, zwyczajnie do klubu wraca radość, bo jest komu strzelać gole, a i czyste konto jest.
Osadzasz kompletnie inne od siebie okresy, za innego trenera, z innym składem, w kompletnie innych od siebie realiach, i próbujesz silić się na ambitne wnioski.
Tak, bo powinien Xavi dziś puścić 2. garnitur na Osasunę, która potrafi urywać punkty mocniejszym rywalom. Puścić 2. skład po niezadowalającym 0-0 z Galatasarayem, by było niebezpieczeństwo porażki, i przy ewentualnym złym wyniku robić zmiany, by piłkarze musieli biegać na 200%, by wygrać z Osasuną i się niepotrzebnie zmęczyć przed Realem. Tak, teraz też się zmęczyli, ale zeszli z wysokimi morale, kluczowi zawodnicy dostali zmiany, Araujo, Traore i de Jong odpoczęli, po remisie w Lidze Europy drużyna wróciła na dobry tor. A gdyby wyszedł 2. skład, to byłaby nerwówka, dalej konieczność nieprzyjemnych zmian, dużo większe zmęczenie i mniejsze morale przed kolejnymi 2 trudnymi spotkaniami.
I tak, bo Xavi nie ma co robić, tylko siedzi z zespołem i googluje triki psychologiczne, jak to kibiców na rambli omamić... O borze świerkowy.
Xavi miał dziś lepszy skład, ale i lepiej nim zarządzał, i wygrał w lepszym stylu, i z lepszą taktyką i lepszym zaplanowaniem meczu patrząc w szerszym kontekście. Drużyna jest skuteczna, a nie męczy bułę. Utrzymała wysokie C mimo ostatniego potknięcia i jedzie dalej. Ale to też nie oznacza, że awansujemy dalej czy wygramy klasyk, po prostu dzisiaj wykonano dobrą robotę, a 3 punkty z Osasuną to te same 3 punkty, co z Realem. Chcesz patrzeć tylko na kilka najważniejszych meczów, to skończymy poza Ligą Mistrzów na koniec, analityku za paczkę fajek.
Weź ty się chłopie za komentowanie nie bierz, bo brzmisz jak po Mocnym Fullu, czerwono-niebieski trollu.
0
Xavi: najpierw mecz na ławce trenerskiej, a za chwilę sprawdzian z Eliksirów u Snape'a
co ten komentator pali
4
O panie, tu zaraz z 8:0 będzie
0
Szwagier wujka ojca kolegi z ławki Halanda potwierdza, że Norweg zaczyna uczyć się robić salta
0
Atletico ma 0 kartek w tym meczu, niesamowite
2
Sztywniutko jak zwykle, ostatnie 10-20 minut i Busquets błąd za błędem
0
@KrychaFCB Obaj do dupska
8
Serwery nie padają, Barca prowadzi z Atleti po dobrej 1. połowie, cuda panie, cuda
1
Adama nie napierdzielaj w trawę, bo kaniony porobisz
2
Dembele who?
12
Miało być tridente, to jest:
Pierre Emerick Aubameyang
3
Rzeczy, które dają mi więcej radości od oglądania tego meczu:
1. Pojedynczy cukierek Werther's Original
2. Oglądanie cycków przez kurtkę zimową
3. Nowy zestaw kubków z ikei
4. Trzepanie dywanu
5. Równe przerwanie kartki A4 na pół
6. Milimetrowa warstwa śniegu
7. Krajanka śledziowa
8. Brytyjska uroda
9. Sytuacja polityczna w Polsce
10. La Rambla
2
ej Munuera, po co ci głowa?
jem niom
1
De Jong żółta, a Muniain jeszcze bez kartki biega... XD
4
Williams w jeden mecz pokazuje więcej kreatywności w ostatnim momencie akcji niż Dembele przez ostatnie dwa sezony
1
Słabe sędziowanie słabym, ale my tak wyjątkowo mizerną siłę rażenia, że to też jest dramat. Nie ma zwyczajnie kto ukłuć
3
Zero kontroli nad meczem, grande ale chyba grande idiota...
0
@MeMyselfAndI Nie wiem niestety dlaczego
0
Ciekawostka z ligi portugalskiej: Belenenses gra w 9 i bez rezerwowych od początku z Benficą po covidowej pladze w klubie, właśnie zaczyna się II połowa. Wynik do tej pory? 0:7.
0
O, Szczęsny na czarno, bardzo fajny strój
0
Trener Barcelony B?
0
@Colon jak ktoś zaczyna od "Cała prawda o", to już wiesz, że jest odklejony od rzeczywistości i śpi w aluminiowej czapce. Gratuluję, Ameryka odkryta. Kto by się spodziewał, że polityka to również marketing, partie polityczne robią stale badania, audyty oraz zatrudniają agencje od wizerunku. Ba, właśnie tego typu działania są przyczyną sukcesu PiS w 2015 i wygranych wyborów — zmienili wizerunek, przeprowadzając szeroko zakrojony rebranding i badania fokusowe. Spróbuj się bez tego przebić przez beton pozostałych ugrupowań, powodzenia, zapytaj Gwiazdowskiego jak poszło.