4

Eric "ważne, że piłkę dobrze rozgrywać umie" Garcia..... XD

0

@barcanawieki fakt, nie opinia

0

@ElTomas no nie mów hop

0

Lewandowski do agentów Bayernu po meczu: you used to call me on my cell phone

0

@ElTomas Ferran? kolejny złoty chłopiec z mentalem trzylatka i skutecznością starej baby

XD

0

Wziąć tę bandę nieudaczników po meczu usadzić na dupach jak ośmiolatków w szkolnej ławce, i niech notują jak się strzela z dystansu, i jak można grać

1

Dostał 30 dźwigni finansowych i praktycznie wszystkich piłkarzy, których chciał, pełen presezon, a my dalej męczymy bułę z każdym trudniejszym rywalem, i nie potrafimy wygrać żadnego meczu o jakąkolwiek stawkę. Brakuje tu pomysłu na mecz, niestandardowych rozwiązań, nasze stałe fragmenty praktycznie nie istnieją, nie mamy strzałów z dystansu.

Panie Xavi, jak z Realem będzie w dupsko to ja bym się żegnał, bo Pan nic nie pokazujesz

1

@clyde można być piłkarzem Barcelony, wystarczy wstawać rano i podawać do najbliższego. Na tym polega odpowiedzialność

2

Ja to bym raz chciał zobaczyć jakiś genialny pomysł Xaviego na mecz. Na stałe fragmenty, na jakieś nieszablonowe rozwiązanie, takie a'la Luis Enrique, no już o Guardioli nie wspominając.

Mamy super skład i tak, w La Lidze spoko, genialny bilans bramkowy i zero przegranych. Ale w naszej grze, mimo dobrego odchudzenia składu i kilku genialnych oraz kilku dobrych transferów latem, nie widać błysku. Bo w lidze było kilka cienkich ekip, ale też męczenie buły zbyt często.

Jak przy takiej drużynie to nie pyknie w tym roku, i np. nie wyjdziemy z grupy nawet, to żegnałbym cieplutko Xaviego i szukał trenera, by w końcu był chociaż półfinał LM. Sory, nazwisko to nie wszystko, po takim czasie to trzeba chociaż jeden mecz zrobić genialny z trudnym rywalem, a tego nie ma.

0

@macio_944 kapitalna to by była gdyby była skuteczność

2

@Emhyr są tylko dwa racjonalne wytłumaczenia: jeden fizyka czarnej dziury, dwa czary

0

Gdzieś w Hiszpanii, zebranie sędziów przed nowym sezonem. Kawusia, uściski, jeden drugiemu pokazuje, jaki sobie kupił notesik albo gwizdek, i nagle pada:

- Dobra, to jak jeszcze bardziej możemy źle sędziować i wkurwiać kibiców?
- Hmm, a gdyby tak przestać dyktować karne?
- Genialne!

0

Wolę już przełączyć na katalońskiego streama i nic nie rozumieć, niż oglądać po polsku polsat sport, drugi komentator nie umie po polsku zdania sklecić, skąd się takie wały w telewizji biorą

0

@Gaz uszy krwawią

0

Ale by sobie człowiek obejrzał takiego vloga z kadry teraz jak Szczena z Krychą robią sobie jajca z Lewego że nie umie wtrafić

2

Efekt Lewandowskiego, iksde

0

@Dieselzor Najcieplejsza woda jest od strony zatoki, tj. np. półwysep (tam jest i zatoka i otwarte więc czil), Trójmiasto, Rewa. Od strony otwartego morza bardziej wieje i woda zimniejsza. Momentami na otwartym serio przydaje się parawan, bo jak piaskiem zawieje to aż boli. Na półwyspie unikaj Chałup, bo plaże to tam tragedia (syf muł i wodorosty, tam się jedzie chlać lub na desce pomykać), ale spoko jest Hel, Jastarnia, Jurata troszkę gorzej. Masz deptaki, żarcie, plażę, lekka infrastruktura, wszędzie blisko z buta spacerkiem. W Trójmieście najlepsza plaża = Gdynia i Sopot Kamienny Potok (z mojego doświadczenia). Masz super plażę i spore miasta obok, także plaża w dzień, a wieczorkiem fajna knajpa, pub lub burgerek, prawie nad samym morzem. Można też pić na głównej na samej plaży wieczorkiem na kocyku. Fajna jest też jeszcze Ustka, trochę post-prl klimat, ale tanio w miarę, plaża genialna, lekka również infrastruktura, że piwerko kupisz.

0

@MrPGG a może od tego czasu zjadł na Ibizie trzy turbo kebsy na ostrym, że mu bęben wywaliło tak, że nawet calgon nie pomoże?

a tak serio to co klub to inne testy, plus są prawnie wymagane

3

Szkoda i nie szkoda Depaya, bo lubię go, to chyba jednak nie ten poziom. Oczywiście fajnie jakby dostał kolejny sezon na pokazanie na co go stać, ale miał wiele meczów, by udowodnić coś, i niczego co by go niesamowicie wyróżniło nie pokazał. Budujemy obecnie kadrę na walkę o LM, Memphis do tej układanki nie pasuje. Sprzedać póki można zarobić, bo szkoda, by się marnował.

2

Zaczynasz w Partyzancie Leszno, właśnie planują twoją prezentację na Camp Nou

Bajka

0

Przeciek z negocjacji Barcelony z Bayernem:


0

@msmsms opie, link do yt wrzuciłeś, a nie nagranie z dekodera

0

@msmsms imagine youtube w 2022 i nieumiejętność zainstalowania adblocka, by nie musieć tego typu gówna oglądać, ani jednej reklamy shopee w życiu nie widziałem, jak tak was to męczy to dodanie addona w przeglądarce zajmuje 3 kliknięcia.... słodki jerzu

0

@thcmenel420 O nie, faktycznie, czyli sprułem się do niego niepotrzebnie, wybaczcie

0

@Filipfcb2000 Wiadomo, że promil przypadków nawet w przypadku tylko takiego zderzenia może mieć tragiczne skutki, ale w zdecydowanej większości skończy się na strachu i ewentualnie bólu głowy oraz szyi przez kilka dni. Miałem bardzo podobną sytuację, dostałem z woleja z metra prosto w głowę, a ta odleciała mi do tyłu jak szmaciana lalka. Światło zgasło mi momentalnie i nie byłem przytomny kilka minut, a do siebie wróciłem po 2 dniach. Pochodzi w kołnierzu, zje apap i powinno być git.

0

@Qba2312 Nikt mu nigdy, nawet jak miał kontuzję po kilka miesięcy i odwalał szajs jak pięciolatek, umiejętności nie odmawiał, więc o czym ty mówisz

0

@mkord XXI wiek i ludzie nie są sobie w stanie wyobrazić, że ktoś nie ogląda meczu na TV

3

Rzeczy, które nigdy nie działają jak powinny:
1. Zamknięcie od ketchupu
2. Taśma montażowa
3. Sędziowanie w Hiszpanii
4. Komentatorzy tłuczący głupoty

Błagam, dodajcie kiedyś w TV możliwość wyciszenia komentarza tych idiotów

0

@mextexperu rigczu nie wykryto

1

@GirlfcbPL czyli po staremu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?