0

@kolomen2 Włącz sobie angielski komentarz i po kłopocie

0

@Batys akcji więcej niż podczas meczu

0

De Jong ugryzł przed meczem za duży kawałek loda na raz, że mu tak mózg zmroziło?

0

Wyjmij tę deskę do krojenia z getrów Dest, to może strzelisz

1

Z jednej strony gorszy od Roberto nie będzie, ale jak mam w pamięci te 30 wrzutek co mecz na nikogo z jego ostatnich lat u nas...

0

Zwierzęta...

1

Krychowiak: zasapał się
Komentator: przeżywa trudne chwile oddechowe

1

@LeoMessiah dlatego napisałem, że chce zostać, a nie jest :)

4

Griezmann chce zostać rycerzem Jedi, że taki warkoczyk?

2

Że Jóźwiak nie wyszedł w podstawie to jest kryminał

0

Wszyscy wiemy, że Messi robi to celowo ale zawsze bawi jak rywal biegnie obok, a on tylko sobie stoi i obserwuje jakby grał w szachy

0

Cały mecz pech i w końcu siadła idealnie

0

U białych już by była w tym momencie cieszynka Ramosa :)

0

@Senyer Demokraci wspierający motłoch BLM, palący ludziom domy i sklepy, niszczący dobytki: git, demokracja, tak trzymać! Oraz Demokraci po natarciu na Kapitol dzisiaj: hurr durr no jak tak można. No to niezła ironia ;)

0

Don Pedri!

1

Czyżby historia zatoczyła koło i znowu mecz z Sociedad przełomowy? Oby, bo dzisiaj to dobrze wygląda

2

Firpo to takie pół Semedo, a Semedo był o połowę za słaby na Barcelonę

3

1. Zieliński to piłkarzem wielkim nigdy nie będzie, ma super momenty ale w jego grze zbyt często pojawiają się takie bezmyślne akcje, mental obrażonego dwunastolatka, i to właśnie odróżnia piłkarzy dla których Napoli to maksimum, a tych co trafiają do Liverpoolów i innych Barcelon, bo umiejętności to on ma.

2. Krychowiak nie powinien wychodzić na to spotkanie za kryminał z Włochami. Grzesiu szacuneczek, ale się rozpędza jak parowóz i na boisku bardziej szkodzi niż pomaga.

3. Jóźwiak i Płacheta mega - o skrzydła w reprezentacji możemy być spokojni jak dalej będą się tak rozwijać, wchodzą do kadry świetnie, a trzeba mieć na uwadze, że niedługo emeryturka Grosika.

0

@BigVu to jest odtworzenie słynnego mema ziomek, żyj tematem

0

Kto wygra:

Kadra jednego z największych klubów na świecie, zbudowana z wielkich nazwisk, multimilionerów, gwiazd, z Messim na czele

czy potężny trzeci bramkarz Dynama Kijów

jesteśmy memem jak Arsenal czy MUTD

0

Dynamo. Bez połowy składu. I najjaśniejszy punkt meczu po naszej stronie to MatS. Żenadometr poza skalą.

0

Przecież to jest mecz na 10 bramek z przodu. Griezmann powinien był odejść w lecie, nazywanie tego kloca kreatywnym piłkarzem to jak nazwanie yorka urodziwym psem. Pedriemu, Fatiemu i Destowi można jeszcze wiele wybaczać z uwagi na wiek. Ale to co robią Busquets, Alba i ostatnio Messi, który najwidoczniej w jedno lato osiwiał przez potężny biurofaks to jest kryminał. Tu mija kilka miesięcy i dalej nie ma zespołu, i jeden dobry mecz z najsłabszym od lat Juve nic tu nie zmienia. Ten klub nawet nie jest w przebudowie bo tutaj zamiast budowy jest ściernisko - tylko czekać aż Golec z ławki trenerskiej zmieni Griezmanna w 85 minucie po kolejnym meczu na -4/10 i do następnego.

3

0

Przesuńmy Griezmanna do obrony, z tym daje radę, a w ataku do tarcia chrzanu się nawet nie nadaje

0

X D

0

I nie można było tak w poprzednim sezonie?

4

Jeden komentarz dla Sergiego Busquetsa: XD

0

who would win
> the biggest football club in the world
> some biurofaks boi

2

0

@Tomek54321 Miałem na myśli sytuację jeśli ja kogoś złapię i sam się przewrócę, a nie ten kogo łapię, analogicznie do sytuacji z meczu. Ucinam z tobą dyskusję, bo twój wiejski ton wypowiedzi zniża cię do za niskiego poziomu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?