9

Ćwiąkały naprawdę fajnie się słucha. Mówi zwięźle, merytorycznie i nie ma męczącego głosu jak niektórzy na Eleven. Wydaje mi się, że jest brylantem tej stacji.

11

Ale go wyczekał, hahah :D

1

Majstersztyk :D

2

"45 min...." @GrosickiKamil :((

12

Mistrzowie photoshopa zapomnieli chyba, że Llorente nie ma czarnych dłoni :D
https://pbs.twimg.com/media/DIlk_xfXgAAOPg3.jpg

0

To smutne, też mnie to przeraża, ale takie ceny to już normalka i wszystko będzie szło w górę. Nie zdziwiłbym się gdyby do nas przyszedł, zanotował 2 dobre sezony i poszedł za 2 razy tyle.

0

Znowu nam się poeci pojawili na LR :D

0

a Cypr jaką zrobił remontadę :)

2

Trzeba sobie to chyba uświadomić, Coutinho do nas nie przyjdzie, a wierzyłem aż do teraz (i trochę dalej wierzę, ale to już marzenia ściętej głowy). Wydaje mi się, że jak za 90-100M euro puszczą Lemara to powinniśmy brać. Nie tylko ze względu na ten mecz, ale miał świetny poprzedni sezon w liczbach i ogólnie dobrze wyglądał na boisku, widziałem mecze Monaco i rzucał się w oczy. To nie przypadek, że dzisiaj tak dobrze zagrał. Właśnie jak pisał kolego @zadafcb - jeśli mielibyśmy grać 4-2-3-1 to nie wiem czy nie mamy teraz szansy kupić taniej gościa, który pasuje lepiej do tej układanki. Do tego młodszego.

0

Lemar jak pożałował Lacazette'owi :)

0

Pogba - 105M euro
Dembele - 145M euro
Mbappe - 180M euro

Kurde, drodzy Ci Francuzi.. ;)

0

Zaraz będzie - Bartek, bieremy, haha :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A Bartomeu zapewniał, że „robili wszystko, co się dało”. @J_Krecidlo

1

Palermo: "Kownacki nowym Schickiem? Wiemy ile jest wart. Mamy nadzieję, że mu się uda." [Sky Sport] :))

1

Ten śmiech komentatora być epicki :D

30

Dobry avatar ;)

3

Można? Można.

2

"Sport": Priorytet: Coutinho. Oferta jest na pewno mniejsza niż 180M€. Barca nie zamierza marnować pieniędzy. Możliwe, że nie kupi nikogo.

5

Valverde: Gdzie są transfery? P**da! :D

5

SER: Barcelona zbytnio nie wierzy w transfer Philippe Coutinho, jednak ma zamiar walczyć o niego do samego końca. Klub nie ma planu B.

@J_Krecidlo

4

Radio Barca: "Ku**a, szejk mógł od razu kupić Ligę Mistrzów i uniknąć tego cyrku"

1

Co jak co, ale fajnie mu zrobili ten filmik promujący transfer.

0

Z pompą pieniężną w Katarze, umiejętnej promocji i ultra-sponsoringu wszystko jest możliwe.

1

Wypożyczenie z obowiązkiem wykupu za rok. Robienie wałka na oczach UEFA.

0

Roczne wypożyczenie ;)

1

Może i PSG wydało na Ney'a i Mbappe sporo kasy, ale zwróci im się to bardzo szybko. Cała Europa jak nie świat patrzy co się u nich wyprawia. Taki marketing przynosi sporo $$$.

Do tego zabrali młodego Francuza prosto sprzed nosa Realowi. Do czego to doszło.

3

Po wygranej: "Udowodniłem, ze pierwsza wygrana nie była przypadkiem i jestem dobrym kolarzem." Tomasz Marczyński dla PS

0

Oficjalnie: Mariusz Stępiński w Chievo Verona. Kolejny polak we Włoszech ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?