elmagico10
Dołączył/a: lipiec 2017
Obecnie: Cabarete, Dominikana
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Ćwiąkały naprawdę fajnie się słucha. Mówi zwięźle, merytorycznie i nie ma męczącego głosu jak niektórzy na Eleven. Wydaje mi się, że jest brylantem tej stacji.
11
Ale go wyczekał, hahah :D
1
Majstersztyk :D
2
"45 min...." @GrosickiKamil :((
12
Mistrzowie photoshopa zapomnieli chyba, że Llorente nie ma czarnych dłoni :D
https://pbs.twimg.com/media/DIlk_xfXgAAOPg3.jpg
0
To smutne, też mnie to przeraża, ale takie ceny to już normalka i wszystko będzie szło w górę. Nie zdziwiłbym się gdyby do nas przyszedł, zanotował 2 dobre sezony i poszedł za 2 razy tyle.
0
Znowu nam się poeci pojawili na LR :D
0
a Cypr jaką zrobił remontadę :)
2
Trzeba sobie to chyba uświadomić, Coutinho do nas nie przyjdzie, a wierzyłem aż do teraz (i trochę dalej wierzę, ale to już marzenia ściętej głowy). Wydaje mi się, że jak za 90-100M euro puszczą Lemara to powinniśmy brać. Nie tylko ze względu na ten mecz, ale miał świetny poprzedni sezon w liczbach i ogólnie dobrze wyglądał na boisku, widziałem mecze Monaco i rzucał się w oczy. To nie przypadek, że dzisiaj tak dobrze zagrał. Właśnie jak pisał kolego @zadafcb - jeśli mielibyśmy grać 4-2-3-1 to nie wiem czy nie mamy teraz szansy kupić taniej gościa, który pasuje lepiej do tej układanki. Do tego młodszego.
0
Lemar jak pożałował Lacazette'owi :)
0
Pogba - 105M euro
Dembele - 145M euro
Mbappe - 180M euro
Kurde, drodzy Ci Francuzi.. ;)
0
Zaraz będzie - Bartek, bieremy, haha :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A Bartomeu zapewniał, że „robili wszystko, co się dało”. @J_Krecidlo
1
Palermo: "Kownacki nowym Schickiem? Wiemy ile jest wart. Mamy nadzieję, że mu się uda." [Sky Sport] :))
1
Ten śmiech komentatora być epicki :D
30
Dobry avatar ;)
3
Można? Można.
2
https://pbs.twimg.com/media/DIlKTfuWsAETox1.jpg:large
2
"Sport": Priorytet: Coutinho. Oferta jest na pewno mniejsza niż 180M€. Barca nie zamierza marnować pieniędzy. Możliwe, że nie kupi nikogo.
5
Valverde: Gdzie są transfery? P**da! :D
5
SER: Barcelona zbytnio nie wierzy w transfer Philippe Coutinho, jednak ma zamiar walczyć o niego do samego końca. Klub nie ma planu B.
@J_Krecidlo
4
Radio Barca: "Ku**a, szejk mógł od razu kupić Ligę Mistrzów i uniknąć tego cyrku"
1
Co jak co, ale fajnie mu zrobili ten filmik promujący transfer.
0
Z pompą pieniężną w Katarze, umiejętnej promocji i ultra-sponsoringu wszystko jest możliwe.
1
Wypożyczenie z obowiązkiem wykupu za rok. Robienie wałka na oczach UEFA.
0
Roczne wypożyczenie ;)
1
Może i PSG wydało na Ney'a i Mbappe sporo kasy, ale zwróci im się to bardzo szybko. Cała Europa jak nie świat patrzy co się u nich wyprawia. Taki marketing przynosi sporo $$$.
Do tego zabrali młodego Francuza prosto sprzed nosa Realowi. Do czego to doszło.
3
Po wygranej: "Udowodniłem, ze pierwsza wygrana nie była przypadkiem i jestem dobrym kolarzem." Tomasz Marczyński dla PS
0
Oficjalnie: Mariusz Stępiński w Chievo Verona. Kolejny polak we Włoszech ;)