elmagico10
Dołączył/a: lipiec 2017
Obecnie: Cabarete, Dominikana
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Wydaje się, że kierunkiem Munira jest Torino, Douglasa Benfica, ale bardziej skomplikowane wydaje się odejście Ardy Turana. Żadna opcja nie jest przekonująca. @HelenaCondis [COPE]
0
Jak najbardziej powinni, ale patrząc tylko na finanse to wydaje mi się, ze to dobry deal przy cenach w tym okienku.
6
Marcelo, Navas i Luca Zidane mają sklila trzeba przyznać. Nawet bramkarz jak widać może poczarować.
https://x.com/FootyMemes/status/902513562182176769
4
Michał Gutka: "Juventus to są goście. Hoewedes i Matuidi sprowadzeni łącznie za jakieś 40 mln euro to prawie kradzież."
Prawda, trzeba przyznać, że w Turynie potrafią robić interesy.
0
Fotki z pierwszego treningu Marlona w Nicei ;)
https://pbs.twimg.com/media/DIemamyVoAEaYXX.jpg
https://pbs.twimg.com/media/DIemc5XVAAA_PWB.jpg
1
Dzięki, człowiek uczy się całe życie! Zawsze myślałem, że tyczy się to wszystkich obcojęzycznych nazwisk ;)
7
Teraz wiadomo czemu Messi'emu nikt nie dorasta do pięt :)
https://pbs.twimg.com/media/DIeej3ZUQAAb3QY.jpg
4
Jak podaje Radio Monte Carlo, przedstawiciele Liverpool'u i AS Monako są teraz w Monako i negocjują transfer Lemar'a. @HelenaCondis (COPE)
0
Ten raper, droga redakcjo to MHD ;)
40
"Zawodnik, który może zostać sprowadzony w przyszłym okienku, Maxime Lopez uważa się na boisku za nowoczesną dziesiątkę, taką jak jego idol Messi, z którego czerpie inspirację" [Gerard Romero] @neurophate
7
Jest i on! Dzięki ;)
0
Jest i okładka Mundo.
http://www.mundodeportivo.com/r/GODO/MD/p4/Portada/Imagenes/2017/08/30/Portada_30.jpg
Patrząc na wszystkie news'y, które dał na dole BarcaInfo z wiarygodnych źródeł, które wciąż się pojawiają w eterze nie chce mi się tłumaczyć, bo piszą o tym, że Live odrzuca oferty i szukamy alternatywy, gdzie właśnie dużo pewniaków piszę o tym, że Cou już jest praktycznie naszym zawodnikiem, a widać też po ruchach ma rynku Liverpool'u i AS Monaco. Ja tam chcę w to wierzyć :)
9
Alex Oxlade-Chamberlain odrzucił ofertę przenosin do Chelsea po tym jak oba kluby zgodziły się na ofertę w wysokości 40M funtów. Jest przekonany, że Conte będzie wykorzystywał go na skrzydle, a głównym powodem jego odejścia ma być chęć grania w środku pola, na co ma nadzieję mieć okazję w Liverpool'u. Arsenal poczeka na ofertę od The Reds do czwartku, kiedy kończy się okienko w Anglii. Jeśli jej nie otrzymają zawodnik rozegra przyszły sezon w barwach drużyny z The Emirates i odejdzie w letnim okienku w 2018r.
http://www.bbc.com/sport/football/41077833
0
Mój błąd, nie zobaczyłem słówka 'down' przy 'turn', i z odrzuca wyszło przenosi się. Przepraszam, już późno, zaraz się to naprawi. Alex wciąż chce się przenieść do Liverpool'u.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ten użytkownik to parpe. Nie było jeszcze.
5
Zaczynamy przegląd prasy ;)
Dzisiejsza okładka Sport'u.
http://estaticos.sport.es/resources/jpg/1/8/1504043184381.jpg
"Coutinho. Do końca/limitu"
Brazylijczyk jest skłonny do zmuszenia Liverpool'u do swojego odejścia.
W piątek kończy się okienko i czas na przeprowadzenie transferu.
0
I takie wypowiedzi wcześniej Ramos'a czy ta Carvajal'a pokazują jak bardzo wszystko roztrząsają media. Klubowa piłka klubową piłką, ale w reprezentacji wszyscy się szanują - jeśli gracze mogą to kibice też powinni. Pomimo tego, że Pique nie kryje się z oddaniem dla Katalonii.
0
W sumie dobrze, że zrobił z informacji z teraz, bo wśród tych kawałów można się pogubić, a na Twoje i tak będziemy czekać, nie bój żaby :)
0
Myślisz, że o jakich kwotach można mówić jeśli chcielibyśmy go sprowadzić? ;)
5
Jeśli komuś się nudzi, polecam przeczytać artykuł o powiązaniach transferu Ney'a, ale i ogólnie całej polityki PSG z wielkimi ambicjami Kataru na arenie międzynarodowej. Można popatrzeć na to wszystko z innej strony ;)
http://sidorski.pl/roznosci/transfer-neymara-czyli-katar-i-polityka/
0
Dość mocne i to martwi.
0
Z tą wymianą to dziwna sprawa. Z jednej strony młody gość, który nie może odpalić, a z drugiej 29-letni facet, który uciszał nasz stadion. Chyba mimo wszystko wolę naszego portugalskiego crack'a :)
20
SER: PSG odrzuciło dwie oferty za Di Marię, piłkarz chce odejść, Barca złoży trzecią
RAC1: Może być wymiana Di Maria Andre Gomes
[@J_Krecidlo]
0
Super! W końcu ktoś się za to zabrał i do tego mają fajną ekipę, żeby to zorganizować ;)
0
Przyznaję, że macie rację i niektóre rzeczy trzeba piętnować, ale lepiej po prostu robić to z głową niż z marszu wyrzucać swoje negatywne emocje ;)
8
Muszę to z siebie wyrzucić, więc uprzedzam, nikt nie musi na to zwracać uwagi i nie chcę być jakimś mediatorem czy kimś w tym rodzaju na LR, wiadomo za mało stażu, co ja o Was wiem i w ogóle, ale ostatnio widzę, że dużo osób czepia się innych użytkowników o to co wklejają, czy są negatywnie nastawieni, wątpią we wszystko czy tam inne sprawy tego typu. Po prostu apeluję o rozwagę i szanowanie siebie na wzajem (a przy okazji o interpunkcję i składnie zdań), przecież nikt tu nie chce nikomu zrobić na złość. Wszyscy kochamy Barce, tworzymy naprawdę świetną społeczność, której inne kluby mogą nam pozazdrościć i cieszmy się z tego zamiast obrzucać błotem. Widzę jak BarcaInfo (nie to, że go faworyzuję, ale jest chyba najbardziej znany tutaj ze wszystkich i będzie dobrym przykładem), ale też inni użytkownicy, których nie chce mi się wymieniać po kolei obrywają od ludzi po głowie, że po co komentują, po co wklejają jakieś obrazki. No widać, że im się chce i jednak nie robią tego dla siebie tylko żeby ktoś, komu może się to spodobać zobaczył i się ucieszył. Też wrzucam różne info i zdjęcia i nie chciałbym zbierać tak jak niektórzy. Więc spokojnie, mniej nerwów i więcej uszanowania. Nie podoba się coś, nie czytaj. Podoba się, przeczytaj, a jeśli chcesz to zostaw polecenie, czy zacznij dyskusję. Od razu będzie raźniej. Tyle ode mnie, pewnie zbiorę lincz, ale zarejestrowałem się, bo na prawdę jest tu wielu ciekawych ludzi i nie chciałbym, żeby było tu jak na stronach niektórych klubów, które dobrze znamy. Pozdrawiam wszystkich i przepraszam jeśli kogoś uraziłem. :)
9
Mogą zarzucić nam, że musimy wymyślać, mogą powiedzieć nam, że jest to dym, ale w rzeczywistości jest tak, że FCB to robi wszystko żeby sprowadzić COUTINHO" [@gerardromero]
Od Gerard'a pewniejsza jest już chyba tylko oficjalka.
0
"Nowa gwiazda FC Barcelony, Ousmane Dembele wziął udział w "Dogout Wall Ball Challenge" na Camp Nou w tunelu krótko po tym jak został zaprezentowany przed 20 tyś. widownią."
No nie było tragicznie, ale zabłysnąć też nie zabłysnął ;)
https://dugout.com/fcbarcelona/ousmane-dembeles-dugout-wall-ball-challenge
3
Bursaspor kontaktował się z Barceloną w sprawie Douglas'a. Turecki klub, który prowadzi Paul Le Guen osiągnął porozumienie o przybyciu brazylijskiego bocznego obrońcy. Zawodnik miałby dołączyć do Bursasporu w środę. [AS]
https://futbol.as.com/futbol/2017/08/29/primera/1504022956_611337.html
Coś mi się nie chce w to wierzyć, ale jeśli tak to chociaż jeden z naszych graczy na wylocie znalazł nowy klub (nie wiem czy wypożyczenie czy def.).