12

Estadio BBVA Bancomer
Club de Fútbol Monterrey
Guadalupe, Nuevo León, Mexico
Widok z najwyższego miejsca jednej z trybun zapiera dech w piersiach.
https://pbs.twimg.com/media/DH73VHwUwAA2Gbh.jpg

2

Jeśli tak to przepraszam, nie widziałem go tutaj jeszcze :)

56

"Znalenziono rzadkie zdjęcie z Arbeloą w trójkącie Buquets - Xavi - Iniesta z 2011r."
:)
https://x.com/jperkovic93/status/900492799044464648

1

Tu jest 6 kont na TT takich gdzie się najwięcej dzieje i najczęściej pewne info, chociaż wiadomo jak z tym jest ;)
https://x.com/J_Krecidlo
https://x.com/gerardromero
https://x.com/Kowal__30
https://x.com/cwiakala
https://x.com/K_Stanowski
https://x.com/neurophate
Sorry, ale na prawdę nie chce mi się wszystkich wypisywać ;)

3

Gdzie tam, Polak rodak w obronie Karabach'u, a wiadomo jak sobie z nimi maszyna radzi. Już sobie raz z Rzeźniczakiem nie poradził, chociaż duża w tym zasługa Pazdana :)

0

Robię screen'a, trzymam za słowo ;) Chętnie bym to zobaczył

2

Czyli hat-trick :) Ten to nie przestaje punktować

1

Jeden nasz ramblowy kolega już wyruszył chyba rowerem, bo wyjechał i przepadł.

1

No i Serie A.

1

Zgaduję, że miałeś na myśli czy 'opłaca się'. Jak najbardziej tak. Mają La Ligę, FA Cup, Ligue 1 i Bundeslige.

0

Tak jam mówiłem, Mane.. sztos! Czapki z głów.

0

"Poradnik pozytywnego myślenia" z dziewczyną może być spoko ;)

0

Mane co mecz udowadnia, że to kocur. Szybkość, kreatywność, technika. All in one. Świetny zawodnik.

10

Te Twitter'owe rozmowy polskich klubów są epickie :D

1

Ray Hudson to jest gość! Nawet z gry FIFA potrafi zrobić coś magicznego. Nie ma chyba komentatora, który przekazuje taką dawkę emocji w swoim głosie :)

2

Już myślałem, że szejk chce nas dobić, ale jednak ma on jeszcze sumienie.

0

Też od razu skojarzyło mi się to z Trump'em :)

0

Faktycznie, przepraszam, już nawyk od tych obcojęzycznych nazwisk ;)

12

Di María jest bardzo blisko Barçy, z którą osiągnął już porozumienie. Barcelona ma zapłacić PSG około 50 milionów. [Sport] @D_Demnicki

Sport już chyba osiągnął mistrzostwo w kreowaniu fake news'ów. Oby.

5

Fajnie, że o Glik'u fani wciąż nie zapominają w Torino :)
"Pozdrowienia z krainy wielkiego kapitana"



(Kamil pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój i Wodzisławskiej Szkole Piłkarskiej Wodzisław Śląski.)

9

Szkoda, bo akurat ze wszystkich graczy do odstrzału najbardziej szkoda mi właśnie Rafinii, ale jak trzeba to trzeba.

30

Już wiemy kto w nocy zhackował konta Barcelony :)
https://pbs.twimg.com/media/DH4ulJmWAAMpTxL.jpg

5

Jak mawia klasyk: No podnieś głowę, pomyśl, pokiwaj, poszukaj 'trójkątów' ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Mam dziwne przeczucie, że ktoś tu się komuś wbił na konto. Oby tak było, bo tracę wiarę w ludzi..

2

Wygrałeś tym wierszykiem haha :)

0

Teraz jeszcze NC+, za rok Polsat.

0

Pewnie Neymar i Peszkin :)

1

Szkoda mi go zawsze było jak bił się o tego Oscar'a i rok po roku nic. Trzeba przyznać, że to świetny aktor, dobrze wczuwa się w rolę co udowodnił już chyba w stu procentach w "Zjawie". Dla mnie jego TOP3 to "Wilk z Wall Steet", "Incepcja" i "Wyspa Tajemnic" ;)

1

Ja liczyłem na występ Polaków w Napoli. W sumie dalej liczę ;)

0

Minęło 15 minut meczu, a tutaj już wszyscy wiedzą czy Seri się nadaje czy nie :) Powinno się obejrzeć cały mecz, żeby coś powiedzieć i nie trzeba było później pisać "ojj, zwracam honow, świetny mecz" albo na odwrót ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?