1

No, miał ktoś pomysł :)

0

Calciomercato informuje, że Federacja Algierii wydała Mahrezowi pozwolenie na rezygnację z udziału w zgrupowaniu i podróż do Europy, aby podpisać umowę z nowym zespołem. Mówią, że Barça i Chelsea walczą o jego zakontraktowanie. [Francesc Aguilar]

0

Sorry za niedoskonałości, ale nie ja to pisałem stary, do tego tłumaczyłem z hiszpańskiego. Za to z tego co można wyczytać wychodzi, że wiedzieli już w maju, że Ney odejdzie. Zarząd, a nie tylko piłkarze. To już zaczyna się robić trochę dziwne.

0

A się podziało.

"Minguella powiedział w La Cope, że powiedział JM Bartomeu i Albertowi Solerowi, że Neymar wyjeżdża w maju. Mówił o dyrektorze sportowym Albercie Solerze, a nie o Robercie Fernandezie, sekretarzu technicznym."

[Francesc Aguilar]

11

To ode mnie też, tym razem jakiś boysband ;) Słyszałem, że nieźli
https://pbs.twimg.com/media/DIbzd9AVoAA4ysg.jpg

1

Wydaje mi się, że do zakończenia okienka jeszcze nie jedną bzdurę przeczytamy ;)

0

Kurek o dalszej grze w kadrze: "Nie chcę oficjalnie nic ogłaszać, ale na pewno ten sezon daje mi dużo do myślenia..."
Czyli wkrótce możemy się z Bartoszem pożegnać.

0

Pomiędzy tymi wszystkimi kropkami wymieniłeś tyle argumentów przeciwko transferowi i dalej się wahasz? Do tego dochodzi fakt, że zdajemy się na łaskę naszego ukochanego szejka, który do tego próbuje ratować się przed FFP.

2

Jak na razie to mamy tutaj wojnę polsko-polską, a na nią to żadne wojsko nie pomoże.

Nie wiem czy się przebije przez wasze wojskowe pogaduszki, ale mam tu fajny filmik z Leo Messim, który robi sobie zdjęcie z fanem mimo, że ochrona go zatrzymuje. Klasa. ;)
https://x.com/App365Scores/status/902974590321819650

21

Stanowski: "Natomiast tak na przyszłość: C+ raczej przez jakiś czas nie powinien krytykować klubów, które nie zdołały utrzymać latem swoich gwiazd :)"

Mowa oczywiście o Smoku i Twaro. Utrzymali ich przez wiele lat, ale mimo wszystko trafione w punkt ;)

0

Alex już w Liverpool'u.

1

Jak ktoś ma chwilę wolnego czasu polecam przeczytać artykuł Michała Gutki z Przeglądu Sportowego: "WBA – Tu ma trafić Krychowiak". Plusy i minusy przenosin naszego reprezentanta, charakterystyka klubu i trenera ;)

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,west-bromwich-albion-jaki-jest-nowy-klub-grzegorza-krychowiaka-,artykul,810592,1,423.html

1

Najgorzej, że jak powstałby ten sportowy zmonopolizowany potwór to analogicznie cena nie byłaby bajkowa. Za to współczynnik jakość/cena wrósłby pewnie kosmicznie ;)

0

Zobaczymy co pokaże na wyspach. Talent ma, ale jak na razie nie wykazał się regularną dobrą grą w Bayernie.

31

Jak mało Wam śmieszków z Krychowiaka to jest jeszcze jutrzejsza okładka Przeglądu Sportowego :)
https://pbs.twimg.com/media/DIfcr5LWsAAkOft.jpg:large

8

A co ma do powiedzenia nowy trener? :)
https://pbs.twimg.com/media/DIfpdYjXgAASpkR.jpg

41

Kontuzjowany Coutinho po przenosinach do Barcelony :D

53

Na stronie Liverpoolu komentarze pod tematem o Alex'ie:

makumba (fan Arsenalu): "W końcu pozbyliśmy się balastu. Klopie, gdzie ci Lemar przyjdzie do tego śmiesznego klubu?"
czarus142:"@makumba twoja stara dzwoniła, że masz wrócić do domu przed 5 ;)"

Tam to mają miłą atmosferkę, nie ma co haha ;)

7

A Guardian pisze, że Arsenal sprzeda Oxa i rusza po Seriego z Nicei. Ale zwariowane zakończenie okienka. @M_Gutka (PS)

No na prawdę, co chwilę coś mnie zaskakuje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wolfsburg stara się wypożyczyć z Liverpoolu na rok Divocka Origiego. [Sky]
Jak AS Monaco nie chce to wilki się połakomią ;)

Swansea i Chelsea rozmawiają na temat Fernando Llorente, który chce opuścić drużynę łabędzi, a drużyna z Walii postara się o Wilfrieda Bony'ego.
[Sky]

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Słabe strony Krychowiaka: koncentracja. No mając taką żonkę też bym miał problemy ze skupieniem się na piłce :)
WhoScored.com:
https://pbs.twimg.com/media/DIfRVm2UQAAVlwh.jpg:large

46

Renato Sanches na wypożyczeniu z Bayernu do Swansea. @DiMarzio (było?)

1

Czyli dobrze mówił, że lewą lepiej podaje, a prawą lepiej strzela ;)

1

20 minut temu odbyła się konferencja live z Kamilem Glikiem na facebook'u PS:

https://www.facebook.com/przegladsportowy/videos/10155791885828304/

10

"Kluby Ekstraklasy dostaną do podziału więcej pieniędzy z Pro Junior System od PZPN niż od sponsora tytularnego ligi. Światowy ewenement."

"Poprawka. 1 liga dostanie więcej w tym systemie niż Ekstraklasa od sponsora. Co w sumie jeszcze lepsze."
[@K_Stanowski]

Co to się u nas w tej klubowej piłce wyprawia? Nie mam pytań :D

EDIT: "Pro Junior System został napisany przez Polski Związek Piłki Nożnej przy współpracy z firmą Deloitte. Celem Programu jest promowanie i wspieranie jakości szkolenia w klubach. Trzy razy Pro: Profesjonalizm, Promocja, Produktywność."

1

Też się zastanawiałem czy on przypadkiem nie zabłądził :D

2

19 elitarnych trenerów UEFA. Dlaczego Valverde ma zawsze taką skwaszoną minę? ;)
https://pbs.twimg.com/media/DIevt0ZUQAQENpg.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?