elmagico10
Dołączył/a: lipiec 2017
Obecnie: Cabarete, Dominikana
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No, miał ktoś pomysł :)
0
Calciomercato informuje, że Federacja Algierii wydała Mahrezowi pozwolenie na rezygnację z udziału w zgrupowaniu i podróż do Europy, aby podpisać umowę z nowym zespołem. Mówią, że Barça i Chelsea walczą o jego zakontraktowanie. [Francesc Aguilar]
0
Sorry za niedoskonałości, ale nie ja to pisałem stary, do tego tłumaczyłem z hiszpańskiego. Za to z tego co można wyczytać wychodzi, że wiedzieli już w maju, że Ney odejdzie. Zarząd, a nie tylko piłkarze. To już zaczyna się robić trochę dziwne.
0
A się podziało.
"Minguella powiedział w La Cope, że powiedział JM Bartomeu i Albertowi Solerowi, że Neymar wyjeżdża w maju. Mówił o dyrektorze sportowym Albercie Solerze, a nie o Robercie Fernandezie, sekretarzu technicznym."
[Francesc Aguilar]
11
To ode mnie też, tym razem jakiś boysband ;) Słyszałem, że nieźli
https://pbs.twimg.com/media/DIbzd9AVoAA4ysg.jpg
1
Wydaje mi się, że do zakończenia okienka jeszcze nie jedną bzdurę przeczytamy ;)
0
Kurek o dalszej grze w kadrze: "Nie chcę oficjalnie nic ogłaszać, ale na pewno ten sezon daje mi dużo do myślenia..."
Czyli wkrótce możemy się z Bartoszem pożegnać.
0
Pomiędzy tymi wszystkimi kropkami wymieniłeś tyle argumentów przeciwko transferowi i dalej się wahasz? Do tego dochodzi fakt, że zdajemy się na łaskę naszego ukochanego szejka, który do tego próbuje ratować się przed FFP.
2
Jak na razie to mamy tutaj wojnę polsko-polską, a na nią to żadne wojsko nie pomoże.
Nie wiem czy się przebije przez wasze wojskowe pogaduszki, ale mam tu fajny filmik z Leo Messim, który robi sobie zdjęcie z fanem mimo, że ochrona go zatrzymuje. Klasa. ;)
https://x.com/App365Scores/status/902974590321819650
21
Stanowski: "Natomiast tak na przyszłość: C+ raczej przez jakiś czas nie powinien krytykować klubów, które nie zdołały utrzymać latem swoich gwiazd :)"
Mowa oczywiście o Smoku i Twaro. Utrzymali ich przez wiele lat, ale mimo wszystko trafione w punkt ;)
0
Alex już w Liverpool'u.
1
Jak ktoś ma chwilę wolnego czasu polecam przeczytać artykuł Michała Gutki z Przeglądu Sportowego: "WBA – Tu ma trafić Krychowiak". Plusy i minusy przenosin naszego reprezentanta, charakterystyka klubu i trenera ;)
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,west-bromwich-albion-jaki-jest-nowy-klub-grzegorza-krychowiaka-,artykul,810592,1,423.html
1
Najgorzej, że jak powstałby ten sportowy zmonopolizowany potwór to analogicznie cena nie byłaby bajkowa. Za to współczynnik jakość/cena wrósłby pewnie kosmicznie ;)
0
Zobaczymy co pokaże na wyspach. Talent ma, ale jak na razie nie wykazał się regularną dobrą grą w Bayernie.
31
Jak mało Wam śmieszków z Krychowiaka to jest jeszcze jutrzejsza okładka Przeglądu Sportowego :)
https://pbs.twimg.com/media/DIfcr5LWsAAkOft.jpg:large
8
A co ma do powiedzenia nowy trener? :)
https://pbs.twimg.com/media/DIfpdYjXgAASpkR.jpg
3
Fotki Krychowiaka już w West Bromwich Albion ;)
https://www.wba.co.uk/siteassets/images/current-players/krychowiak/2017_08_30-greg-12.jpg/Large
https://www.wba.co.uk/siteassets/images/current-players/krychowiak/2017_08_30-greg-11.jpg/Large
https://www.wba.co.uk/siteassets/images/current-players/krychowiak/2017_08_30-greg-5.jpg/Large
41
Kontuzjowany Coutinho po przenosinach do Barcelony :D
53
Na stronie Liverpoolu komentarze pod tematem o Alex'ie:
makumba (fan Arsenalu): "W końcu pozbyliśmy się balastu. Klopie, gdzie ci Lemar przyjdzie do tego śmiesznego klubu?"
czarus142:"@makumba twoja stara dzwoniła, że masz wrócić do domu przed 5 ;)"
Tam to mają miłą atmosferkę, nie ma co haha ;)
7
A Guardian pisze, że Arsenal sprzeda Oxa i rusza po Seriego z Nicei. Ale zwariowane zakończenie okienka. @M_Gutka (PS)
No na prawdę, co chwilę coś mnie zaskakuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wolfsburg stara się wypożyczyć z Liverpoolu na rok Divocka Origiego. [Sky]
Jak AS Monaco nie chce to wilki się połakomią ;)
Swansea i Chelsea rozmawiają na temat Fernando Llorente, który chce opuścić drużynę łabędzi, a drużyna z Walii postara się o Wilfrieda Bony'ego.
[Sky]
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Słabe strony Krychowiaka: koncentracja. No mając taką żonkę też bym miał problemy ze skupieniem się na piłce :)
WhoScored.com:
https://pbs.twimg.com/media/DIfRVm2UQAAVlwh.jpg:large
46
Renato Sanches na wypożyczeniu z Bayernu do Swansea. @DiMarzio (było?)
1
Czyli dobrze mówił, że lewą lepiej podaje, a prawą lepiej strzela ;)
1
20 minut temu odbyła się konferencja live z Kamilem Glikiem na facebook'u PS:
https://www.facebook.com/przegladsportowy/videos/10155791885828304/
10
"Kluby Ekstraklasy dostaną do podziału więcej pieniędzy z Pro Junior System od PZPN niż od sponsora tytularnego ligi. Światowy ewenement."
"Poprawka. 1 liga dostanie więcej w tym systemie niż Ekstraklasa od sponsora. Co w sumie jeszcze lepsze."
[@K_Stanowski]
Co to się u nas w tej klubowej piłce wyprawia? Nie mam pytań :D
EDIT: "Pro Junior System został napisany przez Polski Związek Piłki Nożnej przy współpracy z firmą Deloitte. Celem Programu jest promowanie i wspieranie jakości szkolenia w klubach. Trzy razy Pro: Profesjonalizm, Promocja, Produktywność."
1
Też się zastanawiałem czy on przypadkiem nie zabłądził :D
2
19 elitarnych trenerów UEFA. Dlaczego Valverde ma zawsze taką skwaszoną minę? ;)
https://pbs.twimg.com/media/DIevt0ZUQAQENpg.jpg