1

Marca grzebała, grzebała.. i wygrzebała. Wywiad z Cou i Ney'em z 2008. Na pytanie "O dołączeniu do której drużyny marzysz?" obaj zgodnie odpowiedzieli - Real Madryt (po prawej na dole przy czerwonej strzałce). Ta gazeta to już chyba wszystko zrobi żeby podbić ego białych.
https://pbs.twimg.com/media/DIaTg_nUMAAIfBN.jpg

1

Chciałbyś bilingi z telefonu Coutinho? Jego rozmowy na fejsie? A może zapis z jego podsłuchu? Dajcie żyć ludzie.

53

"Benedito planuje oficjalne złożenie dokumentów potrzebnych do głosowania o wotum nieufności w piątek 1. września" [rac1]

0

"Krystian Bielik nie zmieni klubu w tym okienku. Wszystko pokrzyżowała kontuzja w najgorszym momencie sezonu. W piątek operacja." [@cwiakala]
Szkoda młodego.

1

Ale kris'a to Ty szanuj, oby mu się spełniło haha :)

10

Niejaki Adrián Sanchez [@Adrian_MasQue] wysłał Tweet'a:
"W pełni zaufane źródło podało mi informacje. Coutinho przyjdzie"

Nie wiem co to za jegomość, ale może ktoś tutaj go kojarzy.

1

Mi się wydaje z kolei, że ktoś z Liverpool'u specjalnie puszcza dziennikarzom informacje o odrzucaniu ofert Barcy, żeby ugrać jak najlepsze ceny Lemara czy VVD. Może to na myśli miał nasz Robert kiedy mówił o tym, że potrzebują dyskrecji.

PS. Sorry krisu, dopiero zobaczyłem twojego posta ;)

1

Spokojnie, bez ciśnień, to tylko media ;) Lepiej zostawić sobie możliwość wypowiedzenia się na 23:59 w piątek.

3

Skomplikowana sytuacja Coutinho: Liverpool nie chce wysłuchiwać ofert Barcelony [SPORT]

0

Dobre źródła podają mi, że AS Monaco nie interesuje się Turan'em. Turek nie wpisuje się w plan drużyny i trener Jardim go nie chce. [Francesc Aguilar]

4

W Hiszpanii wydłużyli do 1. września.

39

Coutinho i Barca są przekonani, że transfer zostanie przeprowadzony w piątek.[Cope]
@Kowal__30

0

Nie jestem do końca pewny, ale wydaje mi się, że ktoś wynajął tego człowieka i albo nie było komuś na rękę, żeby akcje klubu rosły, albo chciał je zakupić kiedy właśnie ceny by spadły. Nie mogę do końca tego rozszyfrować.

5

Ciekawe co jest przyczyną tego, że Messi ostatnio tak słabo uderza ze stojącej piłki. Rzuty wolne ostatnio strasznie kuleją, a z karnymi ogólnie też nie jest najlepiej (i nie mówię tylko o tym w ostatnim meczu, bo strzał był dobry, może odrobinę za słaby i bramkarz zaliczył świetną interwencję). Coś mocno nam rozprasza naszego Argentyńczyka, ale może tylko mi się wydaje.

11

90min.com podaje, że Dembele usunął ponoć swoje stare tweet'y na temat Ronaldo po przejściu do Barcy.

Ja tego nie rozumiem, przecież Ronaldo to genialny piłkarz, pobił masę rekordów, z Messi'm nie żywią do siebie urazy, ale otoczenie stara się jak najbardziej ich od siebie odseparować, już bez przesady, co te media robią z ludzi :)

http://www.90min.com/posts/5462565-ousmane-dembele-deletes-old-ronaldo-tweets-after-joining-barcelona?a_aid=35507

5

Niemieckie sądy potwierdziły, że człowiek, który zbombardował autobus Borussii Dortmund przed meczem Ligi Mistrzów z Monako został oskarżony o próbę zabójstwa 28 osób. Podejrzany, zidentyfikowany jako "Sergej W", ma podwójną narodowość niemiecką i rosyjską. Prokuratura ustaliła, że motywem był zysk finansowy po zakupie 15 000 akcji klubu. [goal.com]

http://www.goal.com/en/news/dortmund-bus-bomber-charged-with-attempted-murder/a6zu5nkljo7u18pkgisnyrufg

2

Jakaś ta dziwna ta cisza w eterze na temat Coutinho. Już nawet fake news'ów nie produkują, a to pod koniec okienka rzadkość.

0

Mi się z kolei wydaje, że fajnie wczoraj pod koniec programu "Misja Futbol" ujęli to panowie, że wszędzie doceniają naszych graczy tylko w Polsce mamy z tym problem. Każdemu zdarzy się gorszy moment, a jak na teraz Glik jest naszym najlepszym obrońcą, strzela bramki, a w obronie pewniak i jego byle moment frustracji tego nie zmieni.

25

4

Bordeaux oferuje 1 million euro za Michała Pazdana. Miałby zastąpić w klubie Igora Lewczuka. @K_Stanowski

Jak dla mnie w Bordeaux chyba upadli na głowę, 30 lat we wrześniu i ostatnio coraz szybciej gotuje mu się głowa, do tego mocno nieobliczalny stoper, chociaż w kadrze to zupełnie inny zawodnik niż w Legii, więc nie wiadomo jak wyglądałby we Francji (bo ostatnio we Francji mieliśmy z niego dużo pożytku).

31

Ten komentarz na lfc.pl mnie rozbawił, ale jakby nie patrzeć trochę w tym prawdy jest ;)
"Przecież to wirus kataloński charakteryzujący się objawami:
* bóle pleców
* nagłe napady agresji(uwaga w skrajnych przypadkach możliwe ugryzienie)
* przekonanie że posiada się wyjątkowe DNA.
* objawy dotyczą tylko kariery klubowej w kadrze nie występują"

1

Jacob ma gest! Haha, może tym razem się uda :)

10

Biali niech się lepiej nie martwią o durne wycinki z prezentacji Dembele a raczej o kolana Ramosa kiedy znowu stanie przed nim nasz nowy nabytek :)
https://x.com/BreathingMessi/status/902233054445522948

0

Mi się wydaję, że w tym sezonie w Juve będą ogrywać Wojtka po trochę, bo ligę już zna, umiejętności też świetne, w sezonie 18/19 może on nawet zastąpić Buffon'a.

13

Fajnie zobaczyć Milan i trochę śmiesznie Arsenal :)

1

Nie wiadomo skąd, ale odpowiednia sumka się ponoć znajdzie. A grałby zamiast Iniesty, który już nie daje rady, często łapie kontuzje i trzeba już myśleć o zastąpieniu naszej legendy.

0

Nie wytypuję wyniku, ale w meczach między Arsenalem a Liverpoolem często jest gradobicie bramek :) Zanosi się na dobry mecz!

13

Czyli jak na teraz wydaliśmy 40M€+30M€+105M€+12M€+5M€ co daje 192M€. Za Ney'a dostaliśmy 222M€, więc z samego transferu zostało 30M€ + to co mieliśmy do wydania jeszcze przed czekiem od Katarczyków. A nasz zarząd dalej chce walczyć o Coutinho i może wydać na niego więcej niż na Dembele, a ponoć nie cała kwota z Ney'a miała iść na transfery. Bartomeu już chyba naprawdę wie, że to może być koniec i robi cokolwiek, żeby uspokoić socios.

3

Nie wiadomo czego spodziewać się po tym zarządzie. Ale myślę, że Bartomeu bojący się o posadę może grubo sypnąć.

18

Katalońskie media podają, że Ousmane Dembele będzie kosztował Barcelonę 145 mln € - 105 mln € od razu i 40 mln € w zmiennych. Umowa na 5 lat

Zmienne są różnego kalibru, od prostych aż do bardziej skomplikowanych - triumfu w Lidze Mistrzów czy zdobycia Złotej Piłki przez Dembele

Cadena SER i RAC1 informują, że kolejnym krokiem Barcy jest dalsza walka o Coutinho, za którego klub jest podobno gotowy dać nawet więcej $

[@J_Krecidlo]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?