elmagico10
Dołączył/a: lipiec 2017
Obecnie: Cabarete, Dominikana
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już mi się nie chciało edytować posta, bo wiedziałem, że ktoś to zaraz napisze za mnie :)
13
Real Madryt, Barça, Atletico, Sevilla, Villarreal, Real Sociedad i Athletic Bilbao czyli siedem klubów z Hiszpanii, które będą reprezentowały swój kraj w Europie w sezonie 2017/18. I niech ktoś jeszcze powie, że La Liga to nie jest najlepsza liga na świecie.
5
A tutaj jeszcze porównanie kilku statystyk naszego nowego zawodnika z Hazard'em, Neymar'em i Cou.
https://zapodaj.net/c52aa8d05ffbf.jpg.html
0
Naciśnij teraz na "Polecają"
6
Wcześniej Hajduk Split zdobył pięknego gola z dystansu na 1-0, a teraz Sigurdsson zdobył swoją debiutancką w barwach Everton'u, wyrównującą bramkę w taki oto sposób. Bramka prawie, że z połowy boiska!
6
Ale gol na 1-0 dla Hajduk Split w meczu z Everton'em (Radosevic 43')! [1-2 AGG]
0
Dla Bayernu byłby to świetny transfer. Mają problem ze skrzydłami, a to młody, dobry, obiecujący grajek. Do tego Niemiec, niby nic to nie znaczy, ale zawsze ich rodak. Pewnie nie byłby też za drogi, a Bayern nie lubi przepłacać.
0
Z powodów technicznych, cokolwiek to znaczy. Ponoć PSG nam podbiło cenę.
4
No i pięknie! Jest jakiś pozytywny akcent wieczoru :)
0
Karabach i Apoel mają lipę w opór :D
0
O, mamy Sporting, od Legii dostali to od nas nie dostaną? ;)
0
No to sobie Karabach pograł w Europie :D #Rzeźniczak
10
16/17: Odjidja vs. Real
17/18: Odjidja vs. Barca
Ten to sobie pogra :D
0
PSG - Bayern. Uhuhu.. :D
4
Buffon jak zawsze mega pozytywny gość :)
2
Super, że Totti dostanie tą nagrodę, komu jak komu, ale jemu się należy :) Oddanie, pasja, wielki gracz.
0
No tak, ale niczego nie zaprzecza, więc to nic nie znaczy. Watzke też lubi sobie czasem powiedzieć co mu ślina na język przyniesie.
1
Nie każę Ci uwierzyć, bo na razie sam mam mieszane uczucia, ale coś jest na rzeczy i jak widzę jakieś ciekawe info/zdjęcie to chcę się podzielić z wami ;)
0
"Dembele w Barcy! Tym razem się udało!" [L'Equipe]
https://www.lequipe.fr/Football/Actualites/Ousmane-dembele-au-barca-cette-fois-c-est-fait/828150
https://pbs.twimg.com/media/DIAQ4npWsAEbOEA.jpg
0
Przecież nie mówi, że nie byliśmy blisko tylko, że transfer jednak nie przebiegł tak szybko jak się mówiło ;)
1
"On the 10th August @BilelGhazi said its a "matter of hours" about Dembélé transfer"@neurophate
10 sierpnia Bilel Ghazi powiedział, że tranfer Dembele to "kwestia godzin".
1
Chętnie znowu bym go zobaczył w barwach Hiszpanii :)
4
Swoją drogą Krycha i Glik w jednym zespole ;) To może wyjść nieźle.
0
Jest i Gerard! Ale coś nie potwierdza za ostro..
2
To tylko na tym gifie, oczy też ma tu żółte ;)
9
Oby to już był koniec sagi :) Dembele, zapraszamy!
https://media.giphy.com/media/l2Sqe3Ct7FRwAvlja/giphy.gif
14
"OFICJALNIE: Sergi Samper wypożyczony z Barcelony do Las Palmas."@J_Krecidlo
9
Polskie kluby to chyba naprawdę nigdy się nie nudzą :)
"Bongo ponownie wyciąga pomocną dłoń do Barcelony! Jaki tym razem będzie finał akcji?" @BongoOpole
https://s5.fbcdn.pl/upload/bongoopole/images/Douglas_Pereira_dos_Santos_Offer.jpg
16
Michał Probierz (Cracovia) o Krzysztofie Piątku: "Wszystkie parametry ma podobne do Lewandowskiego. Nawet z twarzy jest podobny. Jak tego nie wykorzysta to spieprzy sprawę"
Ten Pan to potrafi zdjąć presję z zawodnika, nie ma co.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika