0

Już mi się nie chciało edytować posta, bo wiedziałem, że ktoś to zaraz napisze za mnie :)

13

Real Madryt, Barça, Atletico, Sevilla, Villarreal, Real Sociedad i Athletic Bilbao czyli siedem klubów z Hiszpanii, które będą reprezentowały swój kraj w Europie w sezonie 2017/18. I niech ktoś jeszcze powie, że La Liga to nie jest najlepsza liga na świecie.

5

A tutaj jeszcze porównanie kilku statystyk naszego nowego zawodnika z Hazard'em, Neymar'em i Cou.
https://zapodaj.net/c52aa8d05ffbf.jpg.html

0

Naciśnij teraz na "Polecają"

6

Wcześniej Hajduk Split zdobył pięknego gola z dystansu na 1-0, a teraz Sigurdsson zdobył swoją debiutancką w barwach Everton'u, wyrównującą bramkę w taki oto sposób. Bramka prawie, że z połowy boiska!

6

Ale gol na 1-0 dla Hajduk Split w meczu z Everton'em (Radosevic 43')! [1-2 AGG]

0

Dla Bayernu byłby to świetny transfer. Mają problem ze skrzydłami, a to młody, dobry, obiecujący grajek. Do tego Niemiec, niby nic to nie znaczy, ale zawsze ich rodak. Pewnie nie byłby też za drogi, a Bayern nie lubi przepłacać.

0

Z powodów technicznych, cokolwiek to znaczy. Ponoć PSG nam podbiło cenę.

4

No i pięknie! Jest jakiś pozytywny akcent wieczoru :)

0

Karabach i Apoel mają lipę w opór :D

0

O, mamy Sporting, od Legii dostali to od nas nie dostaną? ;)

0

No to sobie Karabach pograł w Europie :D #Rzeźniczak

10

16/17: Odjidja vs. Real
17/18: Odjidja vs. Barca
Ten to sobie pogra :D

0

PSG - Bayern. Uhuhu.. :D

4

Buffon jak zawsze mega pozytywny gość :)

2

Super, że Totti dostanie tą nagrodę, komu jak komu, ale jemu się należy :) Oddanie, pasja, wielki gracz.

0

No tak, ale niczego nie zaprzecza, więc to nic nie znaczy. Watzke też lubi sobie czasem powiedzieć co mu ślina na język przyniesie.

1

Nie każę Ci uwierzyć, bo na razie sam mam mieszane uczucia, ale coś jest na rzeczy i jak widzę jakieś ciekawe info/zdjęcie to chcę się podzielić z wami ;)

0

Przecież nie mówi, że nie byliśmy blisko tylko, że transfer jednak nie przebiegł tak szybko jak się mówiło ;)

1

"On the 10th August @BilelGhazi said its a "matter of hours" about Dembélé transfer"@neurophate

10 sierpnia Bilel Ghazi powiedział, że tranfer Dembele to "kwestia godzin".

1

Chętnie znowu bym go zobaczył w barwach Hiszpanii :)

4

Swoją drogą Krycha i Glik w jednym zespole ;) To może wyjść nieźle.

0

Jest i Gerard! Ale coś nie potwierdza za ostro..

2

To tylko na tym gifie, oczy też ma tu żółte ;)

9

Oby to już był koniec sagi :) Dembele, zapraszamy!
https://media.giphy.com/media/l2Sqe3Ct7FRwAvlja/giphy.gif

14

"OFICJALNIE: Sergi Samper wypożyczony z Barcelony do Las Palmas."@J_Krecidlo

9

Polskie kluby to chyba naprawdę nigdy się nie nudzą :)
"Bongo ponownie wyciąga pomocną dłoń do Barcelony! Jaki tym razem będzie finał akcji?" @BongoOpole
https://s5.fbcdn.pl/upload/bongoopole/images/Douglas_Pereira_dos_Santos_Offer.jpg

16

Michał Probierz (Cracovia) o Krzysztofie Piątku: "Wszystkie parametry ma podobne do Lewandowskiego. Nawet z twarzy jest podobny. Jak tego nie wykorzysta to spieprzy sprawę"

Ten Pan to potrafi zdjąć presję z zawodnika, nie ma co.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?