0

@Stenmatic, @Kvothe07 Ja mówię o poziomie. Naprawdę spodziewałem się fajerwerków a te mecze były bardzo nudne. Podkreślam, zwłaszcza Szwajcaria Anglia. I na nie mowie o pogodzie, zmęczeniu czy graniu o pietruszkę. Czynniki "zewnętrzne" mnie nie interesują. Mówię, że czysto piłkarsko to był przykry mecz i oczekiwałem jednak lepszych widowisk w tych meczach.

0

@Encore zwycięzca*

0

@Colon to szacun.

0

@kerouac mnie co innego martwi. Kiedyś złota piłka to była złota piłka. Od lat juz niestety ten konkurs to takie Hmm byle co. I 3/4 osób tak powtarza... a co najgorsze te 3/4 osób płacze ze Messi nie zdobył/nie jest w gronie faworytów/ nie zdobędzie złotego balona.
I teraz apel: ludzie wybierzcie. Czy złota piłka to wyjątkowa nagroda i chcielibyście żeby zdobył ją Messi, czy ta nagroda jest gowna warta ale jak zdobędzie Messi to bedziecie durnymi tfu! Dumnymi pawiami?

0

@krzychu1526 ma potencjał, tylko te ciuchy... ech...

0

@KamQiX a ja chciałbym w Barcelonie choć pół zawodnika z taką mentalnością zwycięzcy...

2

Myślałem sobie, że w sumie fajny taki turniej bo nie będą mecze o pietruszkę i będzie dobry poziom. Jednak bo obejrzeniu dzisiejszych dwóch meczów to oczy mi krwawią. Zwłaszcza pierwszego Szwajcaria-Anglia. No mizerny poziom, naprawdę spodziewałem się fajerwerków. A juz nie wspomnę ze półfinały tez nie stały na wysokim poziomie. Ale dzisiejszy mecz o 3 miejsce to niestety dno.

0

@Pawlak1992 przecież to jakiś zart. Ustawiony nieśmieszny zart. Ci niby wielcy poważni a tam gosc rży ze hoho. Zenada.

0

@Kamiloza91 nie mam, ale dziekuje:)

0

@Michael_20 ja wiem ze ostatnimi miesiącami na niewiele stać Argentynę stad pomysł ze obie strzela:).
A Nikaraguą wygrała ostatnio z Barbadosem:D

0

@Kamiloza91 2 wpadło i raz nie. Wciaz brak Duranta, do tero Klay jakies kłopoty zdrowotne. No nie wiem. Niby powinno ale kto wie..? Ryzykowne:)

0

@Michael_20 a może obie strzela? 3,2:)

0

@dzagos w GSW zapowiadali szpital. Może dlatego? Nie wiem...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pyke nie chce tu się mądrzyć ale naprawde uważam ze warto spróbować lewego za napastnikiem bądź dwoma ze słabszymi drużynami. Zielu i tak niewidoczny gdy gra w składzie z lewym. Wszyscy zagrywają do Roberta a Piotrek jest bo jest. Do tego Klich. No nie oszukujmy się w mocnej championship daje rade a w kadrze cieniutko. No nie wiem. Smutna ta kadra ostatnio.

0

@Janiama a i w Chinach wymiata;)

7

O matko....:( uważam się za jednego z największych kibiców kadry. Czasami wręcz idiotę bo od lat na pytania „jak stawiasz z Niemcami/Hiszpanami/Portugalią/Włochami? i cała reszta mocnych drużyn” zawsze mówię „wygramy”. Czy to jesteśmy w formie jak za Nawalki czy totalnie bez formy jak lata przed Nawałką. Ale naprawdę Kur***!!! 3 mecze i 4 bramki??!! Z takimi tuzami jak Macedonia, Austria i Łotwa. Mając kur**!!! Lewego,Piątka i Milika. No smutne to....

0

@mn2000 akurat wczoraj to on był cieniem siebie. rzadziutki mecz w jego wykonaniu. On z hattrickiem powinien wczoraj schodzić.

0

@Jackazz wlasnie... liczę ze po przerwie ruszą.

0

No nie oszukujmy się. Takiego De Ligta nie chcielibyśmy widziec w Barcelonie:)

0

@dobryduch Ronaldinho

5

@czosnekfcb Kaka?

0

@Chwytliwy dla mnie to żart, że biorą się za takie "płotki", a nie City, PSG, Liverpool czy nawet nas.

0

Jeśli miałbym ja podsumować prasę (wiem, nikt o to nie prosił:D) to:
-Sidibie jak najbardziej na tak!
-Ney z tego co kojarzę miał sporo kontuzji w tym sezonie, a wczoraj kolejna w sparingu.
-No i transfery Realu. Jovic już jest, Eden pewnie za chwilę, a jak by doszli Eriksen i Pogba...albo przynajmniej jeden no to moglibyśmy mieć problem z nimi.

1

@ViscaBarca123 na i wpakował:) 97 minuta na 2:2:)

6

@MarioVeB! Mario:) karny jak byk... taki byk jak „troncona” noga przed korektą:)

1

@BykFCB lekki czy nie. Semedo faulował.

0

@MarioVeB! Jaką nogą uderzył w swoją drugą?

0

Błagam... naprawdę nie widzieliście karnego?

0

@kenneth99 a co się stało?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?