1

@Tuc lepiej mogłeś zainwestować. Stówka w plecy. Odszczekam oczywiście ale wątpię w to i to bardzo.

0

@AboveYou ale nie lepiej gdy Kane był przed kontuzją.

0

@Hudson dziwne. Znowu zabraknie Kane i bida z golami.

0

@BigShaq Też tak myślę. Mam zamiar wstać, nie wyspać się i obejrzeć ten mecz. Natomiast obawiam się, że będzie to jeden z żenujących pojedynków. Bez goli czy może jednym. Tego nie zniese jak już wstanę:)

1

@Kajtek77 Akurat Trppier ma nogę ułożoną w tamtej lidze do stałych fragmentów jak mało kto. Do tego tak jak Walker (jeszcze w Totkach) potrafi biegać box to box. Natomiast Maguier to dla mnie taki kloc, na którego gra każdy bo jest wysoki. Czy to róg czy wolny.

0

@Rafix98 a gdybyś nie pił to jaka byłaby Twoja reakcja na wynik?

1

@Coutinho007 oni oglądają PNA i się dostosowują poziomem. Nie nam innego wyjaśnienia dla tej tragedii od kilku dni.

0

@Danny Gaucho fajnie. Ma tam grać na skrzydle. Jak wypracuje sobie pozycje to na skrzydle się przyda tez w kadrze.

0

@BarcaInfo juz Sadiku miał sobie radzić w Levante(?) i przepadł...

0

@BigShaq taktyk;)

0

@Kapitan_SW ok, ale poza Griezmannem, który juz w Sociedad błyszczał, to cała reszta to środkowi napastnicy. A tak Lemar, jak i Felix, z tego co się orientuje, raczej nie operują jako wysunięty napastnik.

10

@Kamiloza91 Mnie osobiście zastanawia fakt, że tacy ofensywni zawodnicy jak Lemar, Felix chcą iść do tak topornej i defensywnej drużyny jaką wg mnie jest team Simeone.

0

@Hosh w końcu jakiś fajny ruch ze strony Legii. Nie sciagąć szrotu z Bałkanów, Hiszpanii czy uj wie skąd. A podobno to nie ostatnie słowo, liczę na więcej:)

0

@Colon do tego jeszcze „mecze” w klatce i najlepsze reklamy masz w jednym poście:)

0

@Cou7_ley na copa wyglada całkiem nieźle. Mam nadzieje ze w nowym sezonie pokaże ba co go stać. W tym czy innym klubie.

4

Obrońca regulaminu... Ach Luis Luis, a "regulamin fair play" znasz?

0

@Hawajczyk Ja poleciałem po pierwsze sympatią, a po drugie Ronaldo tylko rok gry, tak jak napisałeś, za krótko, żeby w mojej hierarchii sympatii wyprzedził Henryka:)

0

@Colon Ja tam bym chyba zamienił R9 na Thierry Henry.

0

@Terminatorexi12 To, że nas ograli akurat dla mnie nie jest żadnym argumentem, bo to był smutny sezon z punktu kibica (nie chodzi o wyniki a o przykra grę dla oka). Natomiast ta Valencia ... hmmm tak jakoś myślę, że to będzie jeden sezon w LM i to dość szybko zakończony. Ale może zobaczymy, no niech im się wiedzie. W końcu to drużyna z ligi hiszpańskiej, więc niech utrze kilka angielskich nosów:)

1

@VamosRakieta Fajnie, że będzie grał, jednak szkoda, że to Valencia. Myślę, że stać go na lepszy klub.

0

@Wilczeq Bra - Par 3:1
Wen - Arg 2:1
Kol - Chile 1:1
Uru - Peru 3:1

0

@TheMazixX no na szczęście nie. Wielu stojaków i pajaców machających łapkami by wyleciało.

0

Fajna okładka Asa.

0

Zamieniłbym w sekundę Cavaniego za Suareza. Gdybym tylko mógł...:)

3

Kubo w pierwszym składzie obok Okazakiego na Ekwador. W Chile i Urugwaju delikatne przetasowania, ale generalnie główne żądła grają. Liczę na owocna w gole noc:)

0

@ciupaw nie przeczytałem komentarzy kod razu dopisałem to samo:) byłeś szybszy:) skasowałem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Dejvv rozumiem, że „polskie dziennikarzyny” to jednak Hmm epitet tudzież obelga dla rodzimych dziennikarzy, No... może drwiny z nich. To jak nazwiesz kibiców z tego „forum” niewierzących w ten transfer?

0

@damianex10 to co powiedział @marcin62 , Jose sam powiedział, że już czas na reprezentację. A potrzebujących jest sporo:)

0

@dzikiWtrasie jak już pogoni na stałe Denisa, Rafinhe i Gomesa to bedzie maly pozytyw:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?